|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Matični mleček - kje
10.11.2007 10:14:49   
Dejča
Ali morda kdo ve, kje lahko nabavim matični mleček (ali ga prodajajo v lekarnah) in koliko približno stane? Sem ga že iskala v okolici Celja (Velenje, Žalec), pa ga niso imeli. Če torej kdo ve, bi bila vesela vsake informacije.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Matični mleček - kje
10.11.2007 10:39:29   
Seven*
Poskusi z Endovital mešanico medu in cvetnega prahu. Mislim da ga imajo v lekarni. Mi smo pili njihov otroški sirup iz rdeče pese in medu in je ODLIĆEN. Za moje pojme najboljši.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Matični mleček - kje
10.11.2007 11:39:58   
blue sky
Malo sem pobrskala na netu in našla samo tole, če ti bo kaj v pomoč:

http://www.zdruzenje-ms.si/forum.php?forumID=87

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Matični mleček - kje
10.11.2007 12:11:09   
Eillish
Matičnega mlečka ne prodajajo v lekarnah, ker je zelo težko obstojen. Hraniti ga je potrebno na hladnem (v hladilniku), zaščiten mora biti pred svetlobo in jesti ga moraš s plastično ali leseno žličko, najbolje zjutraj na tešče (ga daš malo pod jezik in počakaš, da se razstopi). Prodaja ga Čebelarstvo Janko Pislak, Apače.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Matični mleček - kje
11.11.2007 13:54:08   
s.
Kapsule z matičim mlečkom lahko naročite tudi pri meni.
Več na ZS.

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Matični mleček - kje
15.11.2007 9:13:54   
dana
Matični mleček jaz kupujem v Medexu.

Uporaba je takšna kot jo je opisala že ena od predhodnic. Pa saj ti prodajalka vse lepo razloži. Majhnim otrokom ga ne priporočajo. Pa vendar sem ga jaz dajala našemu 1,5 letniku ko je šel jeseni v vrtec in moram reči, da hujšega od navadnega prehlada ni bilo.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Matični mleček - kje
18.11.2007 21:29:36   
Ada
Tudi za majhne otroke je lahko primeren, ampak mora biti količina seveda prilagojena, manjša. Sicer pa poglejte, koliko matičnega mlečka neka mešanica res vsebuje, ker se pridobiva po kapljicah, tehnologija pridobivanja je dokaj zapletena, zato je čistega, brez dodatkov kar težko dobiti. Včasih napišejo, da nekaj vsebuje matični mleček, vendar ko pogledaš, vidiš, da so količine zanemarljive. Svetovala bi, da ga kupujete direktno od proizvajalcev, čebelarjev, ker lahko le sami garantirajo za kvaliteto tega, kar prodajajo.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Matični mleček - kje
25.11.2008 12:08:14   
Cebelar
Matični mleček lahko dobite pri Čebelarstvu Starovasnik iz Komende.

Njihov naslov je na www.domacimed.si

Lp vsem

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Matični mleček - kje
25.3.2009 0:05:14   
Bluemm
Spoštovana...
Glede na to kar vas zanima v zvezi matičnega mlečka, bom vesel, če mi izkažete to čast in me kontaktirate.
Lahko vam ponudim brezplačno svetovanje o izdelku z matičnim mlečkom.
V kolikor boste spoznali, da je tokar si želite, ga boste lahko tudi kupili pri podjetju, ki se s tem ukvarja že dobrih 14 let.

Garantiram samo eno: Nikoli vam ne bo žal.




(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Matični mleček - kje
31.8.2009 9:51:09   
Miti
Lepo pozdravljeni,

zanimive informacije in izdelke z matičnim mlečkom dobite na internet strani:
www.maticnimlecek.net

(odgovor članu Bluemm)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Matični mleček - kje
21.9.2009 21:20:07   
soncipunci
Dejča,

matični mleček res dobre kvalitete boš dobilapri čebelarju v Apačah - pri g. Pislaku. Starejši gospod je, en največjih čebelarjev v Sloveniji. Morala se boš zapeljati tja, po pošti se ga ne pošilja, ker je pokvarljiva roba in mora biti v hladilniku. Imajo svojo spletno stran, pobrskaj na netu pod ČEBELARSTVO PISLAK.

Jaz sem ga enkrat vzela pri njih in je bil kvaliteten. Drugače pa čebelarji prodajajo mešanice z medom, kar pa je brez smisla. Matični mleček se da pod jezik in je nič kaj prijetnega okusa, vendar gre tako direkt v kri. Če ga poješ z medom na žlički, gre v prebavila in ni od njega nič.

Upam, da sem ti pomagala...

LP

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Matični mleček - kje
26.1.2010 9:54:48   
Tomaz12345
Pozdrav !

Matični mleček lahko dobite pri Čebelarstvu Zajc, kontakt na tel.031 617 394.

Tomaž

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Matični mleček - kje
31.1.2010 21:13:58   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: soncipunci



matični mleček res dobre kvalitete boš dobilapri čebelarju v Apačah


Katere Apače - na Dravskem polju ali  Apače pri Gor. Radgoni???


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Matični mleček - kje
12.2.2010 11:33:03   
soncipunci
uporabi njihovo spletno stran - mater ste eni  "komot"...

sicer pa - na dravskem polju...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?