|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polikarbonat ali steklo????
11.4.2010 21:06:12   
tajtaja
Še vedno gnjavim za to našo ljubo teraso! Kaj je boljše, cenejše, kakšne so vaše izkušnje????

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polikarbonat ali steklo????
12.4.2010 11:58:29   
Poka
Kake so cene polikarbonata na m2 ne vem, če me vprašaš steklo ali polikarbonat, definitivno steklo, vem pa kake so cene kaljnega stekla  odvisno od debeline, ampak pribl. 100 EUR na m2.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polikarbonat ali steklo????
12.4.2010 12:21:46   
tajtaja
Baje kaljeno ni dobro, mora biti varnostnouser posted image steklo. Kakšne so cene tega????

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polikarbonat ali steklo????
14.4.2010 15:16:03   
Poka
Kaljeno steklo = varnostno steklo user posted image . Kaljeno je izraz, ki se uporablja v stroki, varnostno pa najbrž širša javnost bolj razume. Možno je še tudi, da daš lepljeno steklo, lahko je verjetno oboje. Če se karkoli razbije in si spodaj, je to verjetno najboljše, vem da bova dala to midva v pohodno stekleno površino, ki prise nad jedilnico. To je še potem dražje, lepijo steklo namreč (menda) nekje na Hrvaškem najbližje.

Ne vem pa, kaka debelina mora bit za tak nadstrešek, to jaz govorim za steklo debeline 8 mm, ker slučajno vem na pamet.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?