|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barva sobe
28.4.2010 20:35:27   
natasarobi
Iščem predloge - za otroško sobo sva izbrala od alplesa Planet v svetlo modri barvi, v kombinaciji zosnovo, ki je javor. Trenutno imava bele stene, rada pa bi malo poživila.

Razmišljala sva, da bi do 1m dala temno modro, potem bi dala trak od decofun-a - medo pu in nato ostalo pustila belo. Kaj menite oz. predlog kakšne barve stene bi lahko bile.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barva sobe
28.4.2010 20:39:52   
tikatonka
Naš ima isto modro in javor kombinacijo. Stene smo pa pobarvali eno modro (zelo močna modra ampak ne temna), ostale tri pa nežno rumeno. Ima podstrešno sobico in je super izpadlo. Po stenah smo nalepili nalepke od mojtra Mihe.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barva sobe
28.4.2010 20:53:56   
nynna
Jaz bi dala eno tako nežno rumeno, ampak ne vseh sten. Eno ali dve user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barva sobe
28.4.2010 20:55:00   
Anonimen
Uh jaz pa nebi dajala temno modre notri ... mi deluje pretežko za otroško sobico ... k javor/svetlomodri kombinaciji mi bol paše kaka lepa svetlozelena zraven.

Naša ima medeno-rjavo pohištvo in pa eno steno svetlo rumeno (Jupol junior) dodatke pa v svetlo-zeleni in svetlo-roza barvi in je prav fletna sobica. Se mi zdi da močne barve nekak niso za v otroško sobo ... no tak je vsaj moj okus.

(odgovor članu tikatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barva sobe
28.4.2010 20:55:41   
x_srečka_x
Naša dva imata skupaj sobico zato sva izbrala nežno marelično, na sredini stene pa je trak od bojana (risanka) pa je tudi izpadlo super, ker nisva hotela pretemne barve. Barvo sva pa tudi namešala sama.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barva sobe
28.4.2010 21:33:56   
janastar
Sem našla eno spletno stran- dino.
Super otroške sobe in barvne kombinacije!

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barva sobe
29.4.2010 9:44:39   
ALWAYS LARA
js bi za fanta dala definitivno zeleno. ker mi najbolje paše z modro
recimo ta kombinacija, k jo oni predlagajo mi je super, ampak res mogoče bolj za kakega najstnika. za malega fantka bi pa dala ali bolj nežno zeleno al pa tako, kot je recimo na tej sliki pojstelnina.
in ne bi barvala tako do 1 m višine pa borduro ampak bi pobarvala eno ali 2 stični steni.




user posted image

(odgovor članu janastar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barva sobe
29.4.2010 10:49:12   
natasarobi
to sem tudi jaz prvo mislila, pa se mi zdi, da je to za dojenčka preveč temna barva

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barva sobe
29.4.2010 11:25:30   
baguSka
V otroskih (baby) sobicah se pa ja lohk mal bolj igrate... user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barva sobe
29.4.2010 12:40:33   
kajalin*
men so pa tile metuljćki všeč,kje to kupim?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?