|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozitivno ali negativno??????
29.7.2005 16:14:13   
lena76
hallo,

res je že en lep čas od kar me ni bilo tukaj, saj smo dali te zadeve žal malo na stran....:ups:no ja se zgodi

zdaj pa me nekaj zanima...danes sem naredila test, ki mi je pokazal:modri::roza:, super sem si mislila ker pa nisem bila prepričana sem s svetlobno hitrostjo dirkala do lekarne in kupila še enega, sicer mi je v lekarni rekla da je bolje da počakam na jutranji urin, ......ampak saj veste kako je to čaaaaaakat..in sem ga naredila takoj, ta pa je pokazal negativen razultat....
in sedaj sploh nevem več kaj naj mislim....:(:(

v kolikor ima katera podobne izkušnje naj pove

pa lep dan vsem:rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pozitivno ali negativno??????
29.7.2005 16:29:28   
eva1
Če je pokazal z jutranjim urinom :modri: pol si pomoje srečka :nosecka: za vsak slučaj pa jutri še enkrat ponovi test zjutraj!

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pozitivno ali negativno??????
29.7.2005 16:32:49   
lena76
ne popoldanski test je pokazal :modri:

zato pa mi je še bolj čudno da je drugi test, ki sem ga naredila v roku ene ure pokazal negativno:(:(
sicer mi :hudicek: zaostaja 8 dni, sicer pa tako nimam rednih, zraven tega pa me bolijo prsi, pa tečna sem ko hudič, tako da me moj komaj prenaša;);)

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pozitivno ali negativno??????
29.7.2005 16:37:36   
lutka
v jutranjem urinu je ponavadi prisotno več nosečnostnega hormona, kot potem čez dan.

Tudi pri meni je bilo tako. Še v labaratoriju ni bila 100% ali je nosečnost, tako da mi je potem G na UZ potrdil nosečnost.

Zjutraj naredi še en test. Držim pesti in ti pošiljam :pujs::pujs::pujs: za srečo

lp

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pozitivno ali negativno??????
29.7.2005 16:45:25   
lena76
lutka kakšne znake pa si imela.....saj vem da mogočemalo bedasto sprašujem ampak se mi zdi da sploh več nevem kako in kaj ta trenutek sem tako zmedena da nevem štet niti do pet:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

srčno upam da sem srečka:nosecka::nosecka:

pa pa

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pozitivno ali negativno??????
29.7.2005 16:52:06   
lutka
full sem bila utrujena, kar spala bi. Drugače pa nisem niti polagala ne vem kake pozornosti, mogoče tudi zato ker mi je G rekel, da ne bom mogla met otrok.

Se pa spomnem,da sem bila res zeloooooooo utrujena, aja pa hrana mi je smrdela :((:((:((:((

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pozitivno ali negativno??????
29.7.2005 17:48:51   
Anonimen
Verjetno si kar :nosecka:, samo da je v tvojem urino še zelo malo hormonov prisotnih. Ko si šla prvič lulat, se je v nekaj urah že nabrala zadostna količina, potem pa se v eni uri ni moglo nabrati dovolj. Podobno, kot če bi vmes veliko pila. Probaj še enkrat jutri zjutraj, da bomo lahko ploskali :bravo::bravo::bravo:!
Mislim, da je to to.

(odgovor članu lena76)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   pozitivno ali negativno??????
29.7.2005 19:51:25   
Mari71
Lena, a si obakrat delala enak test, istega proizvajalca? Katerega? Drzim pesti za:modri::roza:

Lp,Mari

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pozitivno ali negativno??????
30.7.2005 8:50:08   
lutka
kaj je zdaj????????

Lena si ali nisi :nosecka:

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pozitivno ali negativno??????
30.7.2005 14:14:29   
lena76
draga moja lutka, testa sta bila od različnih proizvajalcev, a misliš da to kaj vpliva????

lep vroč pozdrav vsem skupaj

pa pa

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

:sloncek::sloncek::sloncek:

in hvala vsem skupaj za lepe želje

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pozitivno ali negativno??????
30.7.2005 15:07:38   
GoYa
seveda vpliva. eni so bolj občutljivi na bhcg drugi manj
bi morala delat z istim

dej, ponovi vajo 8)

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pozitivno ali negativno??????
30.7.2005 15:09:19   
Rozika20
Pozdravljene.

GoYa, kateri pa so najbolj občutljivi, da lahko testiraš že 1 dan zamujene M?

:rozica:

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pozitivno ali negativno??????
30.7.2005 15:15:14   
GoYa
Uf, ne vem :zmeden:
1 dan zamujanja bi ti moral vsak pravilno pokazat.
Nimam tolko izkušenj s testi. Sem delala samo 1x Clear Blue in 2x Mini Baby Check. Pa so mi vsi prav pokazali.

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pozitivno ali negativno??????
30.7.2005 15:17:19   
Rozika20
Pravilno, kako?

Meni je pokazal samo 1 črtico - nepravilno (glede na mojo željo) in še enkrat nepravilno!!! In :hudicek:, prav je imel.


(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   pozitivno ali negativno??????
30.7.2005 18:06:16   
GoYa
ja, tudi meni je 2x pokazal nepravilno, glede na mojo željo :)-:)-

drugače pa enkrat :modri:, 2x pa samo eno črtico :(( Ampak tisti prvi :modri: je sedaj :angel:

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   pozitivno ali negativno??????
30.7.2005 21:46:35   
lutka
lena , verjetno da......

sicer pa grem za 11 dni na :morje: in ko se vrnem upam , da preberem, da si srečka :nosecka:

držim pesti ;);)

lp:rozica:

(odgovor članu lena76)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?