|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najlepši dan
2.12.2010 7:32:17   
čmrgelj
Midva si najino poroko predstavljava malo bol v ožjem krogu cca. 15 svatov.
V mislih imava en grad (še ni izbran) - poročni obred po možnosti na prostem ( odvisno od vremena) - pospremil naja bo najin 3,5 letni sin ki bo imel na blazinici prstane - kosilo za vseh 15 svatov - poročno torto - glazbeno spremljavo - vse skupaj naj bi bilo v grajskem stilu
To naj bi blo to, brez velike ohceti zvečer. en tak lep romantičen dan z ljudmi ki naju imajo radi in ki jih imava rada midva.
Kakšno poroko si predstavljate ve, ali kakšno ste imele ve? Vsaka lepa zamisel pride prav.


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najlepši dan
2.12.2010 8:04:59   
naja17
Jaz sem imela poroko na skrivaj, samo s pričami, aja pa z ženinom user posted image ... Če bi bile okoliščine drugačne, bi imela pa poroko na Bledu na razgledni točki Belvedere.
Sem pa bila na parih porokah, velikih in malo manjših, pa mi je bila res najbolj prisrčna tista, kjer je bilo najmanj ljudi, civilna poroka na bohinjskem jezeru na ladjici, pol pa piknik v eni koči.

Tvoja zamisel se mi dopade... Vem, da take poroke organizirajo na blejskem gradu, v Kranju imajo tudi možnost neke srednjeveške poroke, grad Kamen mi je pa ful lep, tko da tam sem ti dala pa to opcijo, kjer sprašuješ po gradu....

Srečno!

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najlepši dan
2.12.2010 8:07:12   
mišk
Sama sicer nisem imela poroke v tem stilu, a vem da se na gradu Otočec dosti odločajo za to.
Tukaj imaš link in si poglej ponudbo, če si je še nisi. Drugače pa dobiš kakšno idejo, ki jo lahko uporabiš kje drugje.user posted image

http://www.terme-krka.si/si/grad_otocec/poroke/obredi/

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najlepši dan
2.12.2010 13:52:09   
tana13
Na Sevniškem gradu je možnost grajske poroke, ki je zelo, zelo lepa. Pa pogostitev bi verjetno tudi lahko tam organizirali, npr. v Felicijanovi dvorani, ali pa na grajskem dvorišču.
Jaz ko se bom poročila, se bo tu in upam da bom imela vso fešto tudi na gradu, mi je ful lepo.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najlepši dan
2.12.2010 14:19:29   
vesna_b
na Otočcu se je tako poročil svak, ravno tako sta si tam izposodila srednjeveške obleke zanju in za priči. moram priznat, da je bil moj (kot priča) zelo sexy v pajkicah - viteška obleka in z velikim mečem...
imela sta zadnjo poroko, in ker nas je bilo malo, so nam potem postregli z večerjo v poročni dvorani.

luštno

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najlepši dan
2.12.2010 14:23:05   
čmrgelj
Hvala, hvala za ideje

Naja17 - tvoja domisel na gradu Kamen je zelo lepa inovativna toda preblizu mojemu domu, ker sem sicer sama najprej pomislila na ta grad ker je tu ogromno pozitivne energije in kadar sem slaba se grem dobesedno tja nafilat.

Mišk - Otočec super, sem res že nekaj gledala, je med favoriti.

Tana13 - ta grad mi je pa prav neznan, sej verjetno imajo spletno stran bom pregledala

Punce super ste, predlogi še vedno dobrodošliuser posted image


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najlepši dan
2.12.2010 14:26:42   
čmrgelj



IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

na Otočcu se je tako poročil svak, ravno tako sta si tam izposodila srednjeveške obleke zanju in za priči. moram priznat, da je bil moj (kot priča) zelo sexy v pajkicah - viteška obleka in z velikim mečem...
imela sta zadnjo poroko, in ker nas je bilo malo, so nam potem postregli z večerjo v poročni dvorani.

luštno
 
super - sej najbol me je skrbelo kje dobiti oblačila, super


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najlepši dan
2.12.2010 14:32:39   
vesna_b
ja, tam dobiš vse. pa lahk povem, da sta za vsa oblačila za izposojo dala manj, kot jaz za mojo poročno obleko letos...

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najlepši dan
2.12.2010 14:35:03   
Arwenko
Čmrgelj, midva sva imela na Mokricah vse, sicer okrog 30 gostov, ampak tudi bolj brez pompa, ampak sama lokacija, obred in vse skupaj pa je bilo super, večerja pa pol tudi pri njih na gradu. Poroko lahko imaš zunaj v parku, kot sva imela midva ali pa noter v gradu, ne vem pa ali organizirajo tudi grajske poroke. Kakorkoli, ambient je meni fantastičen. 

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najlepši dan
2.12.2010 14:35:53   
čmrgelj
prfektno pol bomo še pršparaluser posted image , ful dobr sem pa misla da je to zlo drago


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najlepši dan
2.12.2010 16:14:45   
mayci
Tudi na gradu Bogenšperk je zelo lepo za poroko.. midva sva imela tam..sicer z malo več svati, amapk vseeno...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najlepši dan
2.12.2010 17:26:27   
HHH
Midva sva se poročila na Kostanjeviškem gradu. Obred je bil v galeriji. Okoli naju čudovite skulpture.... res je bilo lepo.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Najlepši dan
3.12.2010 9:00:00   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Tudi na gradu Bogenšperk je zelo lepo za poroko.. midva sva imela tam..sicer z malo več svati, amapk vseeno...user posted image


ja, zelo lepo, sam dvorana je večja, tako da se par svatov notri mal izgubi...
nas je bilo letos notri čez 100 na najini poroki user posted image

je pa čudovito, ja user posted image user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?