|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.1.2011 19:22:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fleki od antiperspirantov...
26.1.2011 21:34:43   
Klemy82
tako,da zamenjaš deodorant.user posted image Moj si je z Old spiceom uničil še pa još majic, zdaj ima pa Dove for men in je kul.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fleki od antiperspirantov...
26.1.2011 21:56:12   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

tako,da zamenjaš deodorant.user posted image Moj si je z Old spiceom uničil še pa još majic, zdaj ima pa Dove for men in je kul.



Se strinjam, jaz imam že ves čas Niveo, pa ni problemov, čez npr. Old Spice pa marsikdo jamra.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fleki od antiperspirantov...
26.1.2011 22:19:41   
svetlomodra
z deodorantom se namaži zvečer, po tuširanju. saj držijo 24 ur. pa ne bo flekov na majici ali srajci (bodo na pidžami). največji problem je, da se deodorant ne posuši na koži ampak "ubriše" v majico.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
27.1.2011 8:17:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu svetlomodra)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fleki od antiperspirantov...
27.1.2011 8:28:51   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

kako pa se resiti ze obstojecih?


po mojih izkušnjah - nemogoče

je pa dove res najboljši...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fleki od antiperspirantov...
27.1.2011 13:16:27   
kajalin*
mogoč se eni tuširajo dvakrat na dan- zjutraj in zvečer :) in tu ni rešitev da se obriše v pižamo,hmmm?

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
27.1.2011 13:22:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fleki od antiperspirantov...
27.1.2011 23:06:00   
zvezdica_1
old spice... je poleti romal direkt v smeti.... pa tudi nek deodorant formula1 je enako sr****

majice sme rešila z nekjkratnim pranjem s kisom... prej pa sem jih izdatno, ampak res izdatno poškropila z rumenim megliom, in pustila mokre čez noč-nekak namočeno, ampak samo tam, kjer so bili madeži od deodoranta... v 3 ali 4 pozkusu je uspelo do te mere, da so majice nosljive... čeprav srajca kam drugam kot za pod brezrokavnik ali pulover več ni uporabna, vsaj v " bolj fine" namene....
na temnih so ostale blede lise, ker je old spice barvo požrl..... na svetlih je azdeva komajkaj vidna, če slučajno veš, kje je amdež-jaz jih pri likanju še opazim, drugi pa ne.....
aja, pa pri pranju dajaj dvojno dozo praška-jaz sme uporabljala ariel mountan spring na 60 + predpranje

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fleki od antiperspirantov...
28.1.2011 8:49:22   
Hope2
Jap, kis probaj. Jaz sem obdržala isti deodorant, sem pa vmes začela prat cunje s kisom in od takrat se mi fleki več ne delajo. Nekaj cunj s fleki sem vrgla vstran, nekaj flekov pa je izginilo. Sploh nisem takoj pomislila, da je za to dober kis. Probaj

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?