|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izvršba ob neplačevanju preživnine
5.2.2011 14:13:22   
Rahelca
Prosim za mnenje in odgovor tistih, ki jim je to poznano. Partner ne plačuje preživnine. Za vlogo na Jamstveni in preživninski sklad sem oddala vse potrebno. Tudi kopijo Predloga za izvršbo. Danes sem sicer dobila odločbo za državno nadomestilo preživnine, AMPAK iz Izvršilnega oddelka mi stalno pošiljajo pisma o dopolnitvi njihove vloge. Najprej so zahtevali mojo davčno in EMŠO, ki pa na vlogi ni zahtevana. Potem TRR bivšega partnerja, zdaj spet nekaj drugega...Ker imam tri otroke, imam tri vloge. In na 30 dni mi pošiljajo za vsakega otroka dopolnitev vloge....kot da bi se delali norca. Ko pa jih pokličem pravijo, da ne odgovarjajo na vprašanja....ima katera kakšne izkušnje s tem...hvala za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izvršba ob neplačevanju preživnine
7.2.2011 19:20:10   
Kamejka
hja..tako je to...tudi če si dala uradno pizvedbo, ti pošljejo, da ti poiščeš podatke. men so zdaj poslali, da jim najdem izvršitelja za premičnine in take..in vse to bi naj šla v drugo mesto iskati in take...da se ne menim o tem, kako dolgo to traja...
V 6,5 letih sem imela in imam toliko stroškov s temi papirji, kopiranje, pošiljanje priporočeno, za vsako stvarco v mesto, parkirnine, itd...da mi je žal, da je tip sploh podpisal očetovstvo.
Kaj ti naj rečem...za crknit je no...

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izvršba ob neplačevanju preživnine
12.2.2011 12:44:06   
valerija77
jaz sem lani oddala vlogo za izvržbo preživnine, pa nisem potrebovala ničesar dopolnjevat. To ja oni naredijo po "uradni dolžnosti". jaz napreimer niti ne vem trr od bivšega, zanj sem samo napisala kje dela in to je to. se mi je pa res on 2x pritožil in je šlo na višje sodišče in zdaj čakam kaj bo user posted image
Pokliči na pristojno sodišče in prosi da te vežejo na izvršilni oddelek, tam bi ti morale povedati kaj več, aja pa opravilno številko jim povej, mogoče pa bo kej

(odgovor članu Kamejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izvršba ob neplačevanju preživnine
12.2.2011 13:22:35   
Rahelca
Hvala za odgovore. Moj uradno nič nima, ni zaposlen. Sem pa klicala na Izvršilni oddelek in so zelo neprijazne...sem se odločila, da jih bom dala kar v medije....pišem in pišem, če napišem da nima TRR-ja, potem mi napišejo nazaj, da naj jim javim drugo stvar za terjatev...halo????. In ker imam tri otroke, imam tri vloge in za vsako posebej mi pošiljajo.....no comment..

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izvršba ob neplačevanju preživnine
12.2.2011 13:42:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

Prosim za mnenje in odgovor tistih, ki jim je to poznano. Partner ne plačuje preživnine. Za vlogo na Jamstveni in preživninski sklad sem oddala vse potrebno. Tudi kopijo Predloga za izvršbo. Danes sem sicer dobila odločbo za državno nadomestilo preživnine, AMPAK iz Izvršilnega oddelka mi stalno pošiljajo pisma o dopolnitvi njihove vloge. Najprej so zahtevali mojo davčno in EMŠO, ki pa na vlogi ni zahtevana. Potem TRR bivšega partnerja, zdaj spet nekaj drugega...Ker imam tri otroke, imam tri vloge. In na 30 dni mi pošiljajo za vsakega otroka dopolnitev vloge....kot da bi se delali norca. Ko pa jih pokličem pravijo, da ne odgovarjajo na vprašanja....ima katera kakšne izkušnje s tem...hvala za odgovor.


Nimam izkušenj.

Ampak da jih ni sram user posted image user posted image , lenobe lene.
Mama sama s tremi otroki naj skače za vsako vejico okrog, medtem ko oni delajo kaj user posted image .

Banda user posted image user posted image user posted image !!! Prijavi jih na socialno sodiše.

(odgovor članu Rahelca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izvršba ob neplačevanju preživnine
12.2.2011 14:48:20   
valerija77
rahelca verjemi, tudi če nima nič bo njegova rit enkrat našla svojo kahlo. Ti kr vztrajaj pri svojem, čeprav ne razumem zakaj te zaje... s temi rečmi. tudi če je zdaj nezaposlen, boš pač dobivala državno preživnino, ko pa se bo on zaposlil ga bo država terjala, tam pa nema izgovorov user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izvršba ob neplačevanju preživnine
14.2.2011 16:21:03   
Kamejka
Rahelca...za pridobitev davčne tvojega bivšega pošlji na durs: kopijo izvršbe, kjer zahtevajo dopolnitev le-tega in boš prejela davčno.
Ko boš imela davčno, pošlji davčno in kopijo izvršbe, kjer zahtevajo dopolnitev teh podatkov na Banka Slovenje Lj...in boš prejela njegove bančne račune...
To se da urediti preko faksa v dveh dneh. Sam prijazna in vztrajna bodi po telefonu in ne pozabi reči, da se ti blazno mudi.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izvršba ob neplačevanju preživnine
14.2.2011 16:24:07   
Kamejka
zdaj pa moram še enkrat pisati..ker je errooorrrr bill..grrrrrr

če ti pišejo, da določi izvršitelja za njegove premičnine, ga poišči na spletu v njegovem kraju in jim pošlji dopis, da si izbrala **** izvršitelja za vse tri otroke.

(odgovor članu Kamejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izvršba ob neplačevanju preživnine
14.2.2011 18:35:46   
Rahelca
Kamejka in vse ostale...hvala za odgovore. Poznam vse njegove podatke, vem da nase nima nič napisanega, ne premičnin in ne nepremičnin. Tudi zaposlen ni. Ničesar..Spraševala sem samo, ali sem dolžna sama vlagati izvršbo ali ni to dolžnost države? Če nič nima, ni izvršbe? Ali pač......

(odgovor članu Kamejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izvršba ob neplačevanju preživnine
15.2.2011 7:32:49   
Kamejka
Tud moj nima nič...pa zaradi vseh papirjev sem morala vložiti. drugače ne bi dobila nadomestila iz jamstvenega sklada, povsod bi se mi upoštevala preževnina, čeprav je ne bi dobivala...vse je povezano.

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izvršba ob neplačevanju preživnine
15.2.2011 7:34:06   
Kamejka
dolžna pa si ti vložiti, sja je to pravica otrok, ti si pa njihova zastopnica...to je od otrok dohodek, ki jim pripada. Država ni dolžna poskrbeti za te zadeve.

(odgovor članu Kamejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izvršba ob neplačevanju preživnine
15.2.2011 9:05:35   
Rahelca
To je odgovor, ki sem ga potrebovala. Čeprav so mi na jamstvenem skladu rekli, da naj na vlogo napišem, da sodišče samo priskrbi podatke....Hvala za odgovor...

(odgovor članu Kamejka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?