|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri avto predlagate?
21.1.2011 14:39:49   
Netta
LP,

doma že imamo družinski avto v katerega gredo trije otroci plus vsa potrebna prtljaga, potrebovali pa bomo v kratkem še enega. Tokrat le za vožnjo do službe in domov. Mož bi rajši šel v nabavo novega, tako da vas sprašujem po izkušnjah...s katerim nizkocenovnim MAJHNIM  avtom ste zadovoljne ali ga priporočate in koliko ste približno odšteli zanj?
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri avto predlagate?
21.1.2011 14:46:28   
K_a_t_i
Mi imamo v ta namen Clia starega 10 let. Ima pa moj do službe 2km. Tako da - zelo odvisno kako daleč je ta služba...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri avto predlagate?
21.1.2011 17:47:41   
drifty
Hyundai Getz

Nobenih težav z njim.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri avto predlagate?
21.1.2011 17:52:14   
glen
Twingouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,jaz mu pravim mali velikiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu drifty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri avto predlagate?
21.1.2011 17:54:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Twingouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,jaz mu pravim mali velikiuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image .

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri avto predlagate?
21.1.2011 20:32:06   
thaiss
micrauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri avto predlagate?
22.1.2011 14:00:59   
niwci
Se bom pridružla še jst, ker se ravnokar ubadam z istim vprašanjem. Jst sicer gledam za rabljenimi avtomobili in nebi rada preveč odštela za njega. Pomembno mi je tudi mogoče majhna poraba in predvsem to, da se kvarijo!

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri avto predlagate?
22.1.2011 15:22:52   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: niwci

Pomembno mi je tudi mogoče majhna poraba in predvsem to, da se kvarijo!

user posted image user posted image user posted image sori user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri avto predlagate?
22.1.2011 16:04:53   
niwci
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: niwci

Pomembno mi je tudi mogoče majhna poraba in predvsem to, da se kvarijo!

user posted image user posted image user posted image sori user posted image



Ja¸no ne moreš spregledat user posted image
Se zgodi en velik NE manjka umes, ja!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri avto predlagate?
31.1.2011 10:15:55   
kalbo
Avta, ki se nebi kvaril ni. Pogostost pokvarljivosti avta je pa vse manj odvisna od znamke. Veliko je odvisno od sposobnosti mehanika, ki ga vzdržuje, rednega vzdrževanja, načina vožnje in tipa vožnje (relacija, kratke vožnje, pogostost hladnih zagonov). To je to.

KIA ceed, pa proceed sta meni zelo všečna, pa tud garancije je kar dost. Žena vozi skoraj 10 let starega puntiča, pa je zelo OK.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri avto predlagate?
31.1.2011 10:18:59   
Nika v službi
Twingo, clio, micra.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri avto predlagate?
31.1.2011 10:20:51   
benika
Twingo je zakon!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri avto predlagate?
6.2.2011 14:00:34   
čaki
polo?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri avto predlagate?
18.2.2011 19:07:40   
niwci
100 ljudi 100 čudi pravijo... in to res drži. Jst sm mela Daewoo Lanosa in sem bila zelo, zelo zadovoljna z njim edino poraba je res malo večja. Avto pa dela ko urca kljub starosti.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri avto predlagate?
18.2.2011 20:21:09   
luka jan
Sama imam Modusa, starega 5 let in zaenkrat razen rednih servisov ni crknilo še nič. Upam, da me jutri kaj ne preseneti.user posted image

Modus mi je všeč predvsem zato, ker je malo višji in lahko otroka daš čisto kamot sedet v avtosedež, poleg tega pa lahko prilagajaš velikost prtljažnika. Če rabiš velik prtljažnik potem zadnje sedeže porineš naprej in je zadaj malo prostora, lahko pa tudi obratno.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri avto predlagate?
18.2.2011 21:01:16   
Anonimen
Mazda2 ali pa honda civic ... ce ga bo ze mozek v glavnem vozil, naj vsaj malo sportski zgleda in ne cisto babje, kot micra, twingo ali yaris ;-)

< Sporočilo je popravil Otika -- 18.2.2011 21:03:25 >

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 21:45:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri avto predlagate?
18.2.2011 21:51:03   
Anonimen
Aja drugac ima pa moj za v sluzbo Smarta. Skor ni manjsega in bolj ekonomicnega avta. Pa se parkiras komot v LJ ;-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri avto predlagate?
23.2.2011 1:10:24   
saving
A ni rekla za 3 otroke?
Jaz ne vem za noben tak mali avto, kamor bi šli 3 otroški sedeži. Še 2 jahača in en sedež težko. Morda Fiat Multipla?
Mi mamo cliota za drugi avto, pa je absolutno preozek za 3 otroke zadaj. Poglej mere in vzemi najširše, kar lahko.
Aja, pa sporoči, kaj ste se odločili, da bomo vedeli user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri avto predlagate?
23.2.2011 7:29:06   
Anonimen
Ce sem jaz prav razumela, isce en mali avto za moza, da se bo z njim v sluzbo vozil. Veliko kravo pa ze imajo.

(odgovor članu saving)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kateri avto predlagate?
24.2.2011 9:28:02   
Freya88
Odvisno od tega, kaj on od avta pricakuje... moski pac;)
Vem da ce bi moj zbiral, ne bi prisel v postev noben twingo, micra... kaj sele smart:S Ni vazno ce rabi majhen avto, moski je moski... in ne more vozit `zenskega´ avta:D

`Moski´ avti, po izbiri mojega bi lahko bili: golf, clio (se nekako), honda civic, megane, ibiza... kaj podobnega.. in noben od teh ne rabi bit najnovejsi model...

In kako ste se / se boste odlocili?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?