|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 20:15:29   
muco
Morda bo tukaj kdo vedel za nasvet , kaj nardit ali kam se obrnit ! Torej , v motorju nekaj ropota . Povem na rednem servisu , kjer ne slišijo . Ker še bolj ropota grem nazaj , kjer potem le ugotovijo kaj naj bi bilo . Naročijo dele in danes zamenjajo , plačam (ne malo) in odpeljem . Po parih km ugotovim , da isto ropota kot je prej ! Grem nazaj , kjer sicer v zadregi ugotovijo , da imam prav . Zmenimo se za nov termin, kar je težko , ker jaz avto nujno rabim (je moj kruh). Zanima me ali naj (bi moral) zahtevam denar nazaj , ker to kar so zamenjali pač ni ropotalo ! Ker gre za precej denarja mi ni vseeno in .... morda ima kdo podobno izkušnjo ....


Zato , hvala za morebiten nasvet ! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 20:20:08   
Oceania
Nekaj v smislu stvarne napake po ZvPot bi moral ugovarjat  in postavit zahteve po nadomestnem avtu za čas popravila, ker gre za njihovo napako.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 20:23:20   
Kerensa*
Naročil in plačal si storitev, ki s strani izvajalca ni bila korektno opravljena. Uveljavil si možnost reklamacije in oni so jo potrdili in sprejeli. Če si peljal k pooblaščenemu serviserju, potem preveri, če imajo v svojem poslovniku zapisano, da ti v takšnem primeru uredijo (brezplačen) nadomestni avto. Pri nepooblaščenih serviserjih na to možnost kar pozabi. Nenazadnje pa preveri tudi svoje zavarovanje - če si vključil kakšno asistenco.

Na splošno pa... avto so vzeli nazaj, tako, da kakšne hude galame ne moreš narediti. Razen, če bi ti hoteli še enkrat zaračunati.


(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 21:04:24   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Naročil in plačal si storitev, ki s strani izvajalca ni bila korektno opravljena. Uveljavil si možnost reklamacije in oni so jo potrdili in sprejeli. Če si peljal k pooblaščenemu serviserju, potem preveri, če imajo v svojem poslovniku zapisano, da ti v takšnem primeru uredijo (brezplačen) nadomestni avto. Pri nepooblaščenih serviserjih na to možnost kar pozabi. Nenazadnje pa preveri tudi svoje zavarovanje - če si vključil kakšno asistenco.

Na splošno pa... avto so vzeli nazaj, tako, da kakšne hude galame ne moreš narediti. Razen, če bi ti hoteli še enkrat zaračunati.



Nadomestnega avta (kombi ) ne rabim , ker je moj vozen (le moteče ropota ), serviser je pooblaščen ! Bojim pa se kakšno okvaro bodo sedaj odkrili , gotovo še dražjo user posted image . Je pa kombiju pred pol leta potekla garancija user posted image in čeprav ima že veliko km je vendarle še skoraj novo vozilo user posted image !

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 21:10:03   
Kerensa*
Kaj konkretno pa sploh ropota oz. kako in kje ti slišiš ta zvok? In o katerem avtu oz. kombiju je govora?

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 21:49:23   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj konkretno pa sploh ropota oz. kako in kje ti slišiš ta zvok? In o katerem avtu oz. kombiju je govora?

Sliši se le pri višjih obratih , v prostem teku ne , so pa pregledali vse živo ... da ne omenjam ... zamenjali pa vztrajnik , seveda pa potem tudi sklopko , ker je že vse dol.... .. gre pa za VW transporter ! Ma , bo že , še kaj hujšega smo preživeli ! user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 21:54:37   
*miska.mcc*
....naj ti nastelajo ventile, al ti ropota jermen, alpa imas malo premalo olja....

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 21:57:46   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

....naj ti nastelajo ventile, al ti ropota jermen, alpa imas malo premalo olja....

user posted image user posted image ne , gotovo ni nič od tega miška ! user posted image user posted image Reci tvojmu , da bi blo treba tvoje ventile mal naštelat !user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 22:01:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj konkretno pa sploh ropota oz. kako in kje ti slišiš ta zvok? In o katerem avtu oz. kombiju je govora?

Sliši se le pri višjih obratih , v prostem teku ne , so pa pregledali vse živo ... da ne omenjam ... zamenjali pa vztrajnik , seveda pa potem tudi sklopko , ker je že vse dol.... .. gre pa za VW transporter ! Ma , bo že , še kaj hujšega smo preživeli ! user posted image user posted image

Mogoče ti crkuje turbina? Ker pri nekaterih zna dolgo časa ropotat, preden jo dokončno vzame hudič.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 22:06:24   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj konkretno pa sploh ropota oz. kako in kje ti slišiš ta zvok? In o katerem avtu oz. kombiju je govora?

Sliši se le pri višjih obratih , v prostem teku ne , so pa pregledali vse živo ... da ne omenjam ... zamenjali pa vztrajnik , seveda pa potem tudi sklopko , ker je že vse dol.... .. gre pa za VW transporter ! Ma , bo že , še kaj hujšega smo preživeli ! user posted image user posted image

Mogoče ti crkuje turbina? Ker pri nekaterih zna dolgo časa ropotat, preden jo dokončno vzame hudič.


tudi to je bila možnost , a ko so jo izključili (turbino) , se je vseeno slišal zvok ! tako, da user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 22:09:42   
*miska.mcc*
da ti ne ropota samo v dolocenih situacijah.... naprimer, ko vozis dolg desni ovinek, alpa po oznacbah na cesti.....user posted image


je bla ena baba (pa verjetno ne samo ena, pa ne samo baba), ko je celo bogastvo zmetala mehanikom. pol pa so pogruntali, da je nek odsek na njeni poti, kjer je asfalt narebranuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 22:10:04   
pelin
mogoče maš premalo pritrjen "auspuh" pa ti pri vsaki lukni zaropota, user posted image ali pa imaš v prtljažniku kakšno stvar, ki se ti vozi gor in dol pa ropotauser posted image ...ali pa kakšna prazna piksna pod sedežemuser posted image ...sori poskušam pomagatuser posted image

< Sporočilo je popravil pelin -- 19.7.2010 22:11:04 >

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 22:10:17   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj konkretno pa sploh ropota oz. kako in kje ti slišiš ta zvok? In o katerem avtu oz. kombiju je govora?

Sliši se le pri višjih obratih , v prostem teku ne , so pa pregledali vse živo ... da ne omenjam ... zamenjali pa vztrajnik , seveda pa potem tudi sklopko , ker je že vse dol.... .. gre pa za VW transporter ! Ma , bo že , še kaj hujšega smo preživeli ! user posted image user posted image

Mogoče ti crkuje turbina? Ker pri nekaterih zna dolgo časa ropotat, preden jo dokončno vzame hudič.


tudi to je bila možnost , a ko so jo izključili (turbino) , se je vseeno slišal zvok ! tako, da user posted image

Hja, potem pa trenutno nimam več idej... user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 22:10:57   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

da ti ne ropota samo v dolocenih situacijah.... naprimer, ko vozis dolg desni ovinek, alpa po oznacbah na cesti.....user posted image


je bla ena baba (pa verjetno ne samo ena, pa ne samo baba), ko je celo bogastvo zmetala mehanikom. pol pa so pogruntali, da je nek odsek na njeni poti, kjer je asfalt narebranuser posted image


OMG user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 22:11:53   
*miska.mcc*
spelina, RES!

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 22:16:04   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

da ti ne ropota samo v dolocenih situacijah.... naprimer, ko vozis dolg desni ovinek, alpa po oznacbah na cesti.....user posted image


je bla ena baba (pa verjetno ne samo ena, pa ne samo baba), ko je celo bogastvo zmetala mehanikom. pol pa so pogruntali, da je nek odsek na njeni poti, kjer je asfalt narebranuser posted image


user posted image user posted image ja , verjamem , da je veliko takih bab (pa ne samo bab ) , ampak tukaj ne gre za to . Sem "znucal " že dva kombija ( vsakega po 350 000 km ) in to poleg stalnega osebnega . Tako , da vem kdaj kaj ropota in kdaj je cesta narebrana , nč bat . user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 22:25:09   
muco
drugač , jaz ne dvomim ,da ne bi ugotovili za kaj gre ! Skrbi me le da ni menjalnik , ker ta zna biti drag in pa kako bom lahko ( če sploh ) lahko kompenziral plačilo "kao" okvare , ki sem jo plačal danes misleč , da je to to !

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
19.7.2010 22:39:39   
Kerensa*
Pa si ziher, da zvok prihaja iz mašine? Da ni mogoče "malce bolj na robu" in bi na koncu ugotovil, da imaš skoraj fuč roke (ne tvoje user posted image ) ali končnike? No, zvoka nisi opisal (je slišati kovinski?), tako, da... Smo imeli Transporterja v prejšnji firmi in je bilo vedno kaj narobe z njim, ampak crknit' pa nikakor ni hotel. user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
20.7.2010 7:32:24   
mala maja
pa je kombi-avto še v garanciji?
Če je ti morajo dati nadomestno vozilo + stroške morajo oni sami kriti.

Če ni pa se probaj na servisu zmenit za nadomestno vozilo, lahko pa se zgodi da ga boš moral nekaj malega plačat. Nekaj krijejo samo nekaj pa ti.

aja pa da niso oni pri kakšnem prejšnem servisu kje pozabili, al pa jim je padel na nedoseg rok kakšen šraufek. Zna zelo grdo in moteče ropotat user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 20.7.2010 7:33:13 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
20.7.2010 7:34:45   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: muco

drugač , jaz ne dvomim ,da ne bi ugotovili za kaj gre ! Skrbi me le da ni menjalnik , ker ta zna biti drag in pa kako bom lahko ( če sploh ) lahko kompenziral plačilo "kao" okvare , ki sem jo plačal danes misleč , da je to to !


Čimprej zamenjaj servis.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
20.7.2010 7:41:52   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: muco

drugač , jaz ne dvomim ,da ne bi ugotovili za kaj gre ! Skrbi me le da ni menjalnik , ker ta zna biti drag in pa kako bom lahko ( če sploh ) lahko kompenziral plačilo "kao" okvare , ki sem jo plačal danes misleč , da je to to !


Čimprej zamenjaj servis.

user posted image user posted image tukej se pa strinjam, žal. Pa verjetno če ga ne bi peljal na pooblaščeni servis bi bilo polovično ceneje, pa že zdavnej bi vedeli kaj je narobe.
Kot pa sem že gor pisala predvidevam da je kombi še v garanciji in je zaradi tega na pooblaščenem servisu. Potlej sploh ni treba skrbeti ker ti gre popravilo pod garancijo. nama so končnike menjali pod garancijo, pa jih drugače ne. Ampak če so po letu in pol fuč jim drugega ne ostane.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
20.7.2010 20:11:36   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pa si ziher, da zvok prihaja iz mašine? Da ni mogoče "malce bolj na robu" in bi na koncu ugotovil, da imaš skoraj fuč roke (ne tvoje user posted image ) ali končnike? No, zvoka nisi opisal (je slišati kovinski?), tako, da... Smo imeli Transporterja v prejšnji firmi in je bilo vedno kaj narobe z njim, ampak crknit'' pa nikakor ni hotel. user posted image

tudi moj prejšnji Transporter ni hotel crknit user posted image in tudi kvaril se ni , zato pa sem spet kupil novega , da bo dolgo mir . No pa sem v treh letih naredil z njim 125 000 km in sedaj ko ni več garancije pa tole user posted image , ja ziher je iz mašine ( po moje menjalnik )... no bomo videli !!!user posted image
aja, s tem servisom sem bil do zdaj zadovoljen , že 18 let vozim vse svoje vw k njim tako da...

< Sporočilo je popravil muco -- 20.7.2010 20:13:43 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
20.7.2010 20:14:19   
*miska.mcc*
ej, muc!!!!  sem bla danes na tvojih koncih, da bos vedu!user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
20.7.2010 20:39:57   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: muco

drugač , jaz ne dvomim ,da ne bi ugotovili za kaj gre ! Skrbi me le da ni menjalnik , ker ta zna biti drag in pa kako bom lahko ( če sploh ) lahko kompenziral plačilo "kao" okvare , ki sem jo plačal danes misleč , da je to to !


Čimprej zamenjaj servis.


jest bi tut to rekla ja... sicer pa pobrskej po forumih folksvagnov, zihr obstajajo, tam ti bojo skor zih znal povedat user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: OKVARA AVTOMOBILA
20.7.2010 20:40:28   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ej, muc!!!!  sem bla danes na tvojih koncih, da bos vedu!user posted image

ja lepo , zakaj nisi prišla na kofi user posted image !! Pa menda nisi šla na razgovor za službo na naš konec ? Se vidiva morda v Sparu na kasi ?user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?