|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čiščenje tepihov
15.7.2011 22:10:06   
kola
imamo tepih z 2cm dolgimi dlačicami, sprašujem vas, kako naj ga očistim, da ne bo smrdel. nekaj krat je bil polit, tudi polulan,... Sproti sem ga sesala, vendar tekočine so se vpile. kako naj spravim vonj (kiselkasti) iz tepiha??? hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čiščenje tepihov
16.7.2011 7:54:54   
m_o_i
tepihi se najboljse ocistijo tako, da jih fliknes procuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu kola)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čiščenje tepihov
16.7.2011 8:09:56   
josephine27
če gre samo za vonj pomaga soda bikarbona. potreseš po preprogi in pustis neki časa ( 10 minut) pa dobro posesaš ( ublaži vonj)

sem pa na netu enkrat vidla da lahko zmešaš sodo bikarbono in boraks ( pol, pol), dodaš par kalplic eteričnega olja in isto fajn potreseš ter posesaš. Baje potem lepo diši samo tega sama še nisem poskusila.

za madeže pa ne vem k nimam ravno dobrih izkušenj z njimi. zato mam pa tud samo en tepih v stanovanjuuser posted image


_____________________________



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čiščenje tepihov
16.7.2011 22:05:00   
*alja*
odneseš ven in ga z VISOKOTLAČNO PRALNO NAPRAVO (po domače rečemo kerher) opereš, dodaš malo veniša in mehčalce in je kot novuser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čiščenje tepihov
16.7.2011 22:12:07   
madona77

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

tepihi se najboljse ocistijo tako, da jih fliknes procuser posted image

Res je user posted image

_____________________________

Zmeraj znova opažam, da slabi ljudje na tem svetu držijo skupaj, celo če se še tako sovražijo. V tem je njihova moč.
Dobri ljudje so osamljeni in to je njihova slabost.
(Jevgenij Jevtušenko)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čiščenje tepihov
17.7.2011 9:28:39   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

če gre samo za vonj pomaga soda bikarbona. potreseš po preprogi in pustis neki časa ( 10 minut) pa dobro posesaš ( ublaži vonj)

sem pa na netu enkrat vidla da lahko zmešaš sodo bikarbono in boraks ( pol, pol), dodaš par kalplic eteričnega olja in isto fajn potreseš ter posesaš. Baje potem lepo diši samo tega sama še nisem poskusila.

za madeže pa ne vem k nimam ravno dobrih izkušenj z njimi. zato mam pa tud samo en tepih v stanovanjuuser posted image



O fuj! si ne predstavljam, da bi lulanje, bruhaliče in še kaj, kar smrdi, pol še z sodo gor packala, brez, da bi to sprala z veliiiko vode zunaj, pa čeprav vem, da se z sodo bikarbono čisti,..

Po mojem, ni druge, kot, da ga opereš, kot so ti napisale.

Jaz bi ga z vodo zunaj sprala, pol pa dala dol, ga z venišom, fajn natrla, skrtačla in spet sprala. to bi pa ponavljala dokler, ne bi lepo dišal in dokler se ne bi spral, do čistega.

Ma še bolje rečeno, bi ga stran vrgla, če ne bi bil nek drag tepih. si ne predstavljam, da mi se otroka po takem valjata, pa nisem neki sterilno usmerjena.user posted image .

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čiščenje tepihov
20.8.2011 20:37:28   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

če gre samo za vonj pomaga soda bikarbona. potreseš po preprogi in pustis neki časa ( 10 minut) pa dobro posesaš ( ublaži vonj)

sem pa na netu enkrat vidla da lahko zmešaš sodo bikarbono in boraks ( pol, pol), dodaš par kalplic eteričnega olja in isto fajn potreseš ter posesaš. Baje potem lepo diši samo tega sama še nisem poskusila.

za madeže pa ne vem k nimam ravno dobrih izkušenj z njimi. zato mam pa tud samo en tepih v stanovanjuuser posted image



O fuj! si ne predstavljam, da bi lulanje, bruhaliče in še kaj, kar smrdi, pol še z sodo gor packala, brez, da bi to sprala z veliiiko vode zunaj, pa čeprav vem, da se z sodo bikarbono čisti,..

Po mojem, ni druge, kot, da ga opereš, kot so ti napisale.

Jaz bi ga z vodo zunaj sprala, pol pa dala dol, ga z venišom, fajn natrla, skrtačla in spet sprala. to bi pa ponavljala dokler, ne bi lepo dišal in dokler se ne bi spral, do čistega.

Ma še bolje rečeno, bi ga stran vrgla, če ne bi bil nek drag tepih. si ne predstavljam, da mi se otroka po takem valjata, pa nisem neki sterilno usmerjena.user posted image .


jaz sem pisala kar se vonja tiče. včasih vonj ostane tud če opreš.


_____________________________



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čiščenje tepihov
24.8.2011 22:13:58   
Brinčika
Z amoniakom, v 1 l vode daš 1 dcl , lahko tudi 2 dcl amoniaka če zelo smrdi , gobico namočiš v to in ga celega zdrgneš, kasneje pa še opereš pa nebo več smrdel.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?