|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Madeži,madeži......
4.6.2011 22:02:48   
tweety83
Živijo,
prosim če mi lahko katera od vas da kak pameten nasvet user posted image kako naj spravim iz oblek raznorazne madeže od sadja,čokolade itd.itd. Sem že probala spray od amwaya,ariel, omino bianco itd.itd. in skoraj vedno brez nekega večjega uspeha. Danes sem kupila varikino in bomo še videli kako pa to deluje,če cote malo namočim preden jih dam prat..... Torej......predlagajte mi kaj......


lep vikend naprej......user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
4.6.2011 22:28:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Madeži,madeži......
5.6.2011 8:01:35   
naja17
Oranžni meglio - če v prvo, v drugo mi je vedno uspelo odstranit.... No, špricam pa dokler gre, torej kuj k zagledam flek, namočim, vzamem ven, špricam in foknem v stroj user posted image ....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Madeži,madeži......
5.6.2011 12:30:47   
m_o_i
ce zelis uporabljat kemijo, potem bio shout(ta mi odstrani tudi zaprane madeze oz. tiste, ki jim ne pridem do konca z uporabo kisa).
drugace pa alkoholni kis pospricam na flek tik pred pranjem, perem pa reeeedko na vec kot 60-in gre dol.
zasusen cokolino, sadne kasice itd

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Madeži,madeži......
8.6.2011 16:45:14   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ce zelis uporabljat kemijo, potem bio shout (ta mi odstrani tudi zaprane madeze oz. tiste, ki jim ne pridem do konca z uporabo kisa).
drugace pa alkoholni kis pospricam na flek tik pred pranjem, perem pa reeeedko na vec kot 60-in gre dol.
zasusen cokolino, sadne kasice itd


enako...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Madeži,madeži......
9.6.2011 20:08:23   
Paštetka
Ariel PRAŠEK - geli ne spravijo flekov dol.
V Mülerju dobiš tabletke soli za fleke. Taka roza modra škatlica je. Belo je belo, fleki gredo resnično dol. Take res trdovratne madeže pa operem še 1x.
Pa predpranje vedno dam. Tablefko pa pol pol v predpranje, pol v pranje.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Madeži,madeži......
20.6.2011 12:18:25   
lotkla
Navaden cet (katerikol) za posodo daš na madež, vzameš krtačko, jo zmočiš in podrgneš po madežu toliko časa da izgine. Jaz ponavadi potem še vseen pošpricam sprejam za fleke (Dr. Beckmann iz Müllerja) ali z rumenim megliom ter fliknem v stroj. Tako sem očistila madeže od čokoladnega sladoleda in omako.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Madeži,madeži......
20.6.2011 15:06:03   
tassika
Bom kar tukaj vprašala, da ne odpiram nove teme.

Tamala se je umazala z eno prozorno mastjo, ki ful smrdi. Mast sem spravila vn, madeža ni, ampak majica, 2x oprana smrdi, kot iz mehanične delavnice. A imate kako idejo, kako uničit ta smrad?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Madeži,madeži......
22.6.2011 16:18:30   
enea
daj jo močit v vodo in cet za posodo, čez noč, potem jo fajn speri da ne bodo milni mehurčki po stroju in jo daj še enkrat prat,... meni se to dogaja, ker je mož šofer in pride večkrat domov s kakšno majico, ki "diši" po nafti,..user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Madeži,madeži......
22.6.2011 17:31:07   
aprilčica07
Dexal, kupljen v Eurospinu, zame je daleč najboljša  in najučinkovitejša stvar za madeže, user posted image zaenkrat  ni madeža, ki ga ne bi odstranil. Našpricam, malo podrgnem in fliknem v pralni stroj. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Madeži,madeži......
17.8.2011 22:57:54   
olimia
še jaz imam eno vprašanje glede madežev...
z nekaterimi sem se sicer sprijaznila, da ne gredo stran, ampak me zadnje čase spravljejo ob živce madeži od otroškega kakanja...
mali se mi vedno takooo pokaka, da so že vsi bodyji rjavi.
S ČIM spravite dol omenjene madeže - sem poskusila že vse živo - bele bodyje sem rešila z varikino, kaj pa barvne?

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Madeži,madeži......
18.8.2011 8:17:59   
naja17
olimia - z megliom user posted image ... Moj je vedno tko pokakan, pa sem vse odstranila user posted image

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Madeži,madeži......
19.8.2011 11:31:51   
olimia
hvala, bom poskusila- tole pri nas je že ekstrem

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Madeži,madeži......
24.8.2011 22:23:42   
Brinčika
Z omino biancom tekočim nisem odstranila skoraj nič, z o.b praškom pa ga ni madeža da ostane gor. Madež malo namočim z vodo nanj nanesem o.b.prah- rdeča škatlica 400g , pustim 15 min, potem zdrgnem in se madež enostavno odplakne(vse gre dol od bučnega olja, kave, borovnic, kurilno olje, tudi kaki flekec od blata, ko je bla naša še manjša) potem to dam še v stroj .

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Madeži,madeži......
24.8.2011 22:41:49   
Brinčika
Pa vanish trdo milo je tudi dobro za take madeže.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Madeži,madeži......
19.9.2011 11:39:24   
lenčy
js pa včeraj operem adidasovo skoraj da novo majco od mojega, in ko že obesim, opazim črne pikice. po moje kakšna plesen, drugo ne vem, kaj bi lahko bilo. sm že mislna danes v čistilnco nest, pa sm se spomnla na vasuser posted image torej kako lahko dobim to dol? pa predvidevajmo, da je plesen...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
19.9.2011 14:13:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Madeži,madeži......
19.9.2011 15:17:18   
lenčy
nisem še nikol tko podrobno gledala v teh trgovinah, bomo pa zdj šliuser posted image samo naj pomagauser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
19.9.2011 16:45:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?