|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kozmetika Avon
4.10.2005 21:36:03   
Naja31
A jo katera uporablja?
Zanima me kakšna je.

Včeraj sem v zdravstvenem domu naletela na dobrodelno akcijo od Avona ob tednu boja proti raku na dojki. Sem nekaj prispevala, pa mi je gospa dala še katalog in sva se zmenile, da se slišiva.
Nekaj stvari se mi zdi dražjih, pri nekaterih pa se mi zdijo cene zelo podobne kot cene podobnih izdelkov v drogerijah. Zdaj me pa samo zanimajo vaše izkušnje. So to kvalitetni izdelki?

Hvala.
Lp, Naja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kozmetika Avon
4.10.2005 21:41:38   
cmokec
Jaz sem uporabljala gel za čiščenje kože in dnevno kremo za pod puder za mastno kožo, ker mi je edino od njih odgovarjala. Koža je bila manj aknasta, nisem imela pa toliko izsušene, da bi dobila lišaje. Po puberteti se mi je malo umirilo (Duty free shope so ukinili) in sem začela uporabljati cenejšo kozmetiko.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kozmetika Avon
4.10.2005 21:49:39   
Anonimen
Jaz uporabljam izdelke Avon-najbolj pa sem zadovoljna z anticelulitno kremouser posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kozmetika Avon
4.10.2005 21:51:32   
Annny
Jaz imam izkušnje samo z njihovim šamponom, ki je po mojem mnenju nekvaliteten, res pa je, da lepo diši (imela sem pomarančo ali nekaj takega..).

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kozmetika Avon
4.10.2005 21:59:17   
Naja31
****, meni je tudi ta padla v oči.
A kaj pomaga?

Hvala.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kozmetika Avon
4.10.2005 22:13:41   
Anonimen
Res mi je pomagala,je pa res da sem tudi orbitrk gonila.Naredila sem kuro 4 tedne,redno vsak večer,čeprav pravijo da je še bolje pred športom.Imaš pa potem tako gladko kožo kot dojenček.Počakaj saj bo gotovo akcija.Jaz jo že kar nekaj let uporabljam.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kozmetika Avon
4.10.2005 22:24:39   
erika
Jaz pa uporabljam dve kremi za roke in sta res super. Takoj se vpijeta in nista mastni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kozmetika Avon
4.10.2005 22:27:28   
Anonimen
Zame je veliko boljša Oriflame kozmetika, ki je tudi občutno cenejša.

(odgovor članu erika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kozmetika Avon
4.10.2005 22:28:42   
Anonimen
Ja krema za roke je dobra,pa za noge,pa za telo,pa za prsi sem začela uporabljat,laki so superuser posted image

(odgovor članu erika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kozmetika Avon
4.10.2005 22:51:59   
Anonimen
Jaz uporabljam kozmetiko Avon in sem v večini primerov zadovoljna, tako z negovalno kot tudi z lepotilno. Edino šamponi in regeneratorji mi niso v redu, serum za lasne konice pa mi je OK, pa tudi ostali izdelki za lase. Kozmetika sama je resda nekoliko dražja od Oriflame-a, pa tudi nekoliko manj diši, ampak mislim, da ne bi mogla reči, katera je boljša, ker nobene ne uporabljam vsakodnevno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kozmetika Avon
5.10.2005 7:52:33   
mimica
Vse uporabljam od Avona ( razen šampona ) in moram reči, da je najboljši. Predvsem kreme za telo in obraz so mi super. V drogerijo tako grem samo še po maskaro ali po šminko. Ne uporabljam pa šamponov tako, da ne morem trditi kako je. Vsa ostala kozmetika pa je super, dosti boljša ( za mene ) od Oriflame.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kozmetika Avon
5.10.2005 7:59:34   
pupika
Jaz uporabljam skoraj vse od Avona, od šampona, kreme,lakov,senčk,šmink.... Jaz sem trenutno z vsem zadovoljna, je pa res, da so nekatere stvari slabše in šele potem ugotoviš, ko si že enkrat sprobal, vendar lahko pri Avonu tiste stvari, ki ti ne odgovarjajo vrneš. Glede šampona pa sem jaz zadovoljna z njim, le nekateri pravijo da imajo veliko količino At-ja in da to ni dobro za lasje.

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kozmetika Avon
5.10.2005 8:51:42   
anitaz
Uporabljam skoraj vso njihovo kozmetiko,tako žensko kot moško. Je pa seveda občutno cenejši od vse kozmetike v drogerijah (s tem ne mislim Bale-e od DM-ja, ki je itak najcenejša). Če si pa član,je pa tako ali tako še 30% dol od cen v katalogu, tako da...men se splača user posted image   in sem zadovoljna.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kozmetika Avon
5.10.2005 9:53:08   
Anonimen
Sem že pred časom uporabljala njihove izdelke, sedaj pa sem spet začela. Najbolj mi je všeč to da ne testirajo svojih izdelkov na živalih user posted image user posted image user posted image . Sicer so mi pa tudi na splošno njihovi izdelki všeč. Seveda tudi Oriflame ne zaostaja za Avonom.
LP
Tash

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kozmetika Avon
5.10.2005 11:24:35   
Maček Muri
Razen šamponov in gelov za tuširanje uporabljam v glavnem samo Avon. Zadovoljna sem s ceno in kvaliteto.
Meni osebno je Avon precej bolj všeč kot Oriflame.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kozmetika Avon
5.10.2005 12:00:48   
pupika
Zakaj pa šamponov in gelov ne uporabljate? Gelov za tuširanje sem tudi jaz kar nekaj sprobala, pa mi niso bili všeč. Z šamponi pa sem kar zadovoljna, kako je  z tistimi Natural ne vem, ampak jaz že kar dolgo časa uporabljam AT šampone.

(odgovor članu Maček Muri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kozmetika Avon
5.10.2005 13:13:22   
Annny
Jaz pa, če bi že izbirala med tovrstnimi izdelki, bi izbrala Amway- redno uporabljam njihovo masko za obraz, piling in še nekaj stvari..jih ne morem prehvaliti, ker so kvalitetnejše od Lancoma, Clarinsa, Diorja, La Prairie ipd..pa sem preizkusila res vse, kar je možno.
Vitamine pa itak jemljem Amwayeve Nutrilite že leta- lahko samo priporočim.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kozmetika Avon
6.10.2005 14:39:32   
Mateja*
Mesečno dobivam oba kataloga, od Avona in od Oriflam, pa bom rekla tako. Z Oriflam sem zelo zadovoljna, uporabljam njihova ličila, so super. Od Avona imam pa kremo za obraz, tonik, odstranjevalec laka za nohte, ki je super. Vglavnem oboje mi je OK, nekaj uporabljam od enega, nekaj od drugega in zame ni noben slab proizvajalec. Res pa je, da je Oriflam občutno cenejši, zato večkrat jemljem od njega.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kozmetika Avon
6.10.2005 14:51:19   
KIRA
Jaz sem par izdelkov pred časom kupila pri oriflamu preko kolegice in sem bila ful razočarana. Pri Avonu pa še nisem dolgo,ampak kar sem do sedaj kupila, sem ZELO zdovoljna. Moram pa povedati, da so pri nekaterih izdelkih cene kar zasoljene - dosti bolj kot v trgovini. Se pa splača gledati njihove "akcije", tam se pa zna najt kaj pametnega. V glavnem, ker sem bila zadovljna z izdelki, sem se tudi včlanila, nenavsezadnje pri večjih nakupih dobiš večji popust kot v trgovini - čeprav dvomim da bom kdaj toliko kozmetike uporabljala, da bi to ugodnot lahko izkoristila..
Lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kozmetika Avon
6.10.2005 22:48:49   
BARBARA R.
Redno jemljem puder in špiralo.Vedno se najdejo zanimive stvari na mojem naročniškem listku in še z ničemer nisem nezadovoljna. Trenutna pozitivna iskušnja je z kremo za učvrstitev prsi.
 
Kar pa se tiče te akcije, Tudi naša Kristina ima tega medvedka, sedaj pa komaj čakam, da ji podarim še žličko."Mož me bo iz hlač stresel. Žlička za 1.000 sit)
 
    user posted image
 
            
 

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kozmetika Avon
7.10.2005 12:21:40   
Suzi*
user posted image  Sem včlanjena, imam skoraj vso kozmetiko od Avona od senčk, gelov za tuširanje, mleka za telo, krem za noge in roke.... Mi je večinoma vse super in sem zadovoljna. Všeč so mi aromaterapija geli za prhanje in mleko za telo, ker fuuulll lepo diši (Ingver+grenivka). Šampon mi sicer diši, ni pa nič posebnega. Zelo sem zadovoljna tudi z mlekom za čiščenje obraza in z eno kremico proti mozoljem. Izdelki so na splošno zelo kvalitetni, so pa dražji kot lahko dobiš v trgovinah (sicer odvisno katero znamko kupuješ). Se pa splača kupovati v akcijah ki jih je vsak mesec dovolj in si pač takrat nabavš stvari.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kozmetika Avon
7.10.2005 15:32:47   
nita
Tut jaz tu pa tak kaj uporabljam od njih in sem bla do sedaj še z vsem zadovoljna.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kozmetika Avon
22.12.2011 12:02:26   
nimsaj
kera krema za celulit od avona deluje ? Ena pravi da je full zadovoljna z njo. Jaz bi tud probala. :)

(odgovor članu ksenijak)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?