|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pečeno kislo zelje
4.11.2011 11:21:55   
Ekaz
Tale recept mi je zanimiv. http://okusno.je/recept/peceno-kislo-zelje
Nikoli še nisem jedla kaj takšnega. Ste že kdaj probali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pečeno kislo zelje
4.11.2011 14:07:35   
mini86
zgleda fajnuser posted image

js doskrat nardim ala musako, le da dam v zgornjo oz umes med meso in krompir stenstan zelje..isto kot pri musaki zalijem in po vrhu dam sir..potem pa v pečico in nam je to booožanskouser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pečeno kislo zelje
4.11.2011 15:58:15   
Hope2
Jaz ga včasih pečem, ampak na drugačen način. Najprej potenstam zelje in sicer: prepražim čebulo, dodam slanino (kocke), česen in čist na koncu malo mlete rdeče paprike. Dodam kislo zeljo, lovorjev list, zalijem z malo vode, malo vina, na hitro podušim . Potem ap dam v pekač, vmes pa not potisnem mesne kroglice (mini varianto) ali pa kake sarmice in dam v pečico pečt. 

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pečeno kislo zelje
4.11.2011 16:31:09   
mini86
vmes pa not potisnem mesne kroglice


a surove al že mal popečene..kok časa pa maš v pečici


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pečeno kislo zelje
4.11.2011 18:17:39   
al1*
Še moja varianta: kislo zelje podušim, nato ga dam v pekač, preko zelja naložim posoljene in poprane zrezke in pečem v pečici.

_____________________________

lp


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pečeno kislo zelje
5.11.2011 5:43:43   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

vmes pa not potisnem mesne kroglice


a surove al že mal popečene..kok časa pa maš v pečici



Mal jih na hitro popečem, zaradi lepše barve in tudi okusauser posted image . Dokler ni pečenouser posted image , odvisno kolk velike so kroglice in kolk pečene-surove not daš.

Že dolgo nismo tega jedli, bom v prihodnjih dneh dala spet na jedilnikuser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 5.11.2011 5:46:46 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Policistični jajčniki - pripravki za zdrav...
Policistični jajčniki so pogosta težava žensk, veliko preglavic pa jim povzročajo predvsem pri zanositvi. S hrano lahko ...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?