|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   recept za krofe
24.1.2012 18:01:19   
mini86
rabila bi en dober predvsem pa preverjen recept za krofe..da ziher ratajouser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: recept za krofe
24.1.2012 18:25:35   
Paštetka
Moj preverjen recept je napisan na vrečki moke za krofeuser posted image . Ampak res, pridejo res fini in taki kot v trgovini oz. boljši.
Enkrat sem pa kupila maso za krofe, mislim da je bila ena hrvaška firma in so bili za sk*****.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: recept za krofe
24.1.2012 21:45:10   
dayya
Krofi

•    1 kisla smetana
•    1 kg moke
•    16 dag sladkorja
•    1 žlica ruma
•    ½ masla (putra)
•    6 rumenjakov
•    1 celo jajce
•    5 dag kvasa
•    malo mleka
limonina lupina

Maslo stopiš (ne cvri), pol ga daš med sestavine jajca,smetano, sladkor in rum, ter penasto umešaš (mešalnik). Moko daš v posodo in na sredini narediš jamico v kateri vzhaja kvas. Če met gnetenjem zmanjka jajčne osnove dodaš mleko (malo mlačno). Na koncu še dobro vgneteš preostalo maslo.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: recept za krofe
24.1.2012 21:47:19   
dayya
Jaz vsa lete že delam s tem receptom, vedno uspejo, no nima glih vsak krancelna  :)))), res pa je da se rade naredijo luknje v sredini, ki pa me ne motijo je vsaj prostor za nutelo :))))

DOBR TEK

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: recept za krofe
25.1.2012 10:51:48   
cukr07
Jaz jih že par let delam iz Žitove moke Hit-mix za fino kvašeno pecivo, po receptu kateri je napisan na embalaži. Nikoli nimajo lukenj, pa tudi ˝krancelj˝ imajo čudovit.user posted image

< Sporočilo je popravil cukr07 -- 25.1.2012 10:53:37 >


_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: recept za krofe
25.1.2012 19:22:30   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Jaz jih že par let delam iz Žitove moke Hit-mix za fino kvašeno pecivo, po receptu kateri je napisan na embalaži. Nikoli nimajo lukenj, pa tudi ˝krancelj˝ imajo čudovit.user posted image


sj verjetno imajo to moko povsod ane


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: recept za krofe
2.2.2012 21:19:56   
anckabancka
Jaz delam po tem receptu. Zamesim v kruhomatu in pridejo slastni, rahli krofi, vsi z obročki, ko t iz trgovine.Res priporočam.

http://www.kulinarika.net/recepti/4663/sladice/pustni-krofi/


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: recept za krofe
3.2.2012 9:31:21   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Jaz jih že par let delam iz Žitove moke Hit-mix za fino kvašeno pecivo, po receptu kateri je napisan na embalaži. Nikoli nimajo lukenj, pa tudi ˝krancelj˝ imajo čudovit.user posted image


sj verjetno imajo to moko povsod ane



ja, jaz jo kupim v Šparu

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: recept za krofe
3.2.2012 10:44:39   
noranate
Ampak, kolk sem slišala, ni problem tolk v testu, kot potem, ko cvreš. Kako preveriti, če je olje ravno dovolj vroče. IN kolk časa cvrete. Hvala user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: recept za krofe
5.2.2012 17:41:14   
anckabancka
V olje potopiš ročaj lesene kuhalnice in ko se okrog pojavijo mehurčki, je olje dovolj vroče. Olje med cvrenjem ne sme biti preveč vroče. Ravno toliko, da malo brbota okrog krofov. Cvrem jih pa vedno po občutku - ne smejo biti pretemni in tudi premalo pečeni ne. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: recept za krofe
5.2.2012 18:03:41   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Jaz delam po tem receptu. Zamesim v kruhomatu in pridejo slastni, rahli krofi, vsi z obročki, ko t iz trgovine.Res priporočam.

http://www.kulinarika.net/recepti/4663/sladice/pustni-krofi/



Po tem receptu jih tudi jaz delam.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?