|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pecivo v kozarčkih
12.6.2012 13:32:49   
cimi
za spremembo bi naredila nekja novega,  nekaj takega
zanima me, če je katera že delala, če imate kakšen preizkušen recept

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pecivo v kozarčkih
12.6.2012 13:49:05   
Paštetka
TIRAMISU ( z mascarponejem)
Sadni tiramisu (spodaj žlička kreme , piškotek, žlica kreme, jagode, krema, kakav)
Navadni tiramisu (krema, plast zdrobljenih piškotkov, krema, kakav)
PANACOTA
RAZNI PUDINGI (jaz jih naredim za kakšno otroško zabavo in po vrhu posipam M&M bonbone pa obvezno uporabim majhne pisane šalčke, ki jih imata za igro.

http://www.google.com/search?q=dessert+in+glass&hl=en&client=safari&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=3CzXT6eME47Hsgbk9u2kDw&ved=0CGcQsAQ&biw=1024&bih=672


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 12.6.2012 13:51:12 >

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pecivo v kozarčkih
12.6.2012 13:54:15   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

TIRAMISU ( z mascarponejem)
Sadni tiramisu (spodaj žlička kreme , piškotek, žlica kreme, jagode, krema, kakav)
Navadni tiramisu (krema, plast zdrobljenih piškotkov, krema, kakav)
PANACOTA
RAZNI PUDINGI (jaz jih naredim za kakšno otroško zabavo in po vrhu posipam M&M bonbone pa obvezno uporabim majhne pisane šalčke, ki jih imata za igro.


Mmmmm paštetka, ne mi delat skomin! user posted image Ja, take zadeve so dobre. user posted image
cimi, poguglaj malo po kulinariki ali po okusno je (še več strani obstaja), dobiš recepte za take sladice.



_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pecivo v kozarčkih
12.6.2012 16:26:43   
Paštetka
Jaz delam ravno tole http://www.passionateaboutbaking.com/2012/01/dessert-dark-chocolate-orange-panna-cotta-cadbury-silk-orange-peel-a-kiss-of-orange.html
user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pecivo v kozarčkih
12.6.2012 16:34:01   
Hope2
Jaz sem ga na zadnjem pikniku naredila in je super izpadlo. Kupila sem spekulas piškote (so aromatični) in jih zdrobila. Stepla smetano (rastlinsko, da ni bilo treba sladkorja), dodala maskarpone in vanilijevo aromo. Jagode pa sem pokuhala s sladkorjem in zmiksala. Potem pa sem delala plasti. Na drugo plast piškotov sem pa dala sveže maline. Pa še eno na vrh.

Priporočam ti, da smetano oz kremo daš v vrečko, odrežeš kot in s tem špricaš v kozarce. Tako so kozarci čisti, če boš dajala z žlico in imela zelo ozke kozarce, bo vse razpackano in ne bodo lepe plasti videneuser posted image

Namesto piškotov lahko tudi daš pečen biskvit, lahko nadrobiš, lahko pa v kosih- samo pol je bolje v kako večjo skledo dat- kot kak akvarij za zlato ribicouser posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.6.2012 16:41:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pecivo v kozarčkih
12.6.2012 16:49:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Jaz delam ravno tole http://www.passionateaboutbaking.com/2012/01/dessert-dark-chocolate-orange-panna-cotta-cadbury-silk-orange-peel-a-kiss-of-orange.html
user posted image


Paštetka, a ni pol čokolada pretrda za zajemat? kako cirka potem to konzumiraš?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pecivo v kozarčkih
12.6.2012 16:57:57   
Paštetka
Nisem delala po tem receptu. Samo sliko sem si vzela za vzorec user posted image user posted image oz. idejo.
Najprej sem raztopila temno čokolado za kuhanje, sproti dodajala panacoto (tisto, ki se kupi v tetrapaku od Meggleja in se samo pogreje) in stalno mešala nekje na 30 stopinj.
Potem sem nalila v kozarce in zdaj čakam, da se strdi, da potem še naredim belo plast panacote.
Kakšen bo okus bom poročala. Malo sem jo sicer že obliznila, kar je teklo iz kozarca in je čudovit okus.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pecivo v kozarčkih
12.6.2012 17:00:51   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz delam ravno tole http://www.passionateaboutbaking.com/2012/01/dessert-dark-chocolate-orange-panna-cotta-cadbury-silk-orange-peel-a-kiss-of-orange.html
user posted image


Dobra forauser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pecivo v kozarčkih
12.6.2012 17:04:51   
mateyka
ahaaaa, da bi bila temna čokolada v bistvu čokoladna pannacotta? yesss, I can see that happening.. thanks user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pecivo v kozarčkih
12.6.2012 17:19:14   
mateyka
iiiiiii
user posted image

cimi, jaz sem delala tole 14 dni nazaj (bananine kremne kupe)
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pecivo v kozarčkih
12.6.2012 17:25:40   
Paštetka
Ja črna je čokoladna panacota. Zdaj razmišljam, da sem prav naredila, da sem dala najprej čokolado, da se bo verjetno prej strdila in ko vlijem gor belo panacoto, da se ne zmeša. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pecivo v kozarčkih
13.6.2012 10:03:44   
cimi
Punce hvala, hvala za nasvete!! Tiramisu sigurno naredim, pa še kej sadnega, in puding z bonbončki za otrokeuser posted image
Mateyka mi lahko zaupaš recept za bananine kremne kupe

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pecivo v kozarčkih
13.6.2012 11:07:22   
mateyka
3 zrele banane
1 deci jogurta
1 žlica sladkorja v prahu
1 žlica vanilijevega sladkorja (s pravo vanilijo, ne aromo)
1 sladka smetana
5-6 digestiv piškotov
5- 6 albert keksov
temni in mlečni čokoladni posip v koščkih (solzice)
sladki kakav

Zmiksamo banane, jogurt in sladkor v prahu. Stepemo sladko smetano z vanilijevim sladkorjem. Zmeljemo albert kekse in zdrobimo digestiv piškote na male koščke, vsake posebej.

Plasti:
- damo žlico sladke smetane na dno in potresemo z digestiv koščki
- zmešamo sladko smetano in bananino mešanico v kremo in jo dodamo v plasti 2-3 cm
- potresemo s koščki temne čokolade
- zmešamo albert kekse s preostalo kremo in položimo nove plasti v kozarce
- potresemo s kakavom in mlečnim čokoladnimi koščki

Kozarce damo v zmrzovalnik za eno uro, nato postrežemo ali shranimo v hladilniku do uporabe.

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pecivo v kozarčkih
13.6.2012 11:19:37   
cimi
hvala Mateykauser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pecivo v kozarčkih
14.6.2012 9:04:35   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Nisem delala po tem receptu. Samo sliko sem si vzela za vzorec user posted image user posted image oz. idejo.
Najprej sem raztopila temno čokolado za kuhanje, sproti dodajala panacoto (tisto, ki se kupi v tetrapaku od Meggleja in se samo pogreje) in stalno mešala nekje na 30 stopinj.
Potem sem nalila v kozarce in zdaj čakam, da se strdi, da potem še naredim belo plast panacote.
Kakšen bo okus bom poročala. Malo sem jo sicer že obliznila, kar je teklo iz kozarca in je čudovit okus.


samo poročam, da je sladica super odlična user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?