|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje z orehovim oljem
3.3.2006 20:21:18   
cmokec
Ena je omenila to hujšanje, pa sem najdla naslednje:
 
 
Orehovo olje je naravni balzam in ga lahko uživamo 3x1 čajno žličko na dan. To je najboljši način za hujšanje.
Uživanje orehovega olja v omenjeni količini je istočasno čiščenje krvi in preprečevanje kislosti v tankem črevesju.
Deluje na vse kisline tako, da jih najprej nevtralizira, nato se z njimi spoji in izloči se biorazgradljiv lug.
Če blokira kisline (jeter, žolča in pankreasa), zavira prebavo in telo dobi iz hrane samo uporabne snovi; vitamine, minerale, esencialne aminokisline, ki so v živih beljakovinah in v orehovem olju samem. Vse ostalo se neprebavljeno, razgrajeno z lugom, izloči. Orehovo olje se razgradi in telo dobi dovolj moči, da opravi vse funkcije v telesu.
Takšno dieto lahko držimo dolgo časa, glede na rezervo.
Bolni, predvsem rakasti bolniki, s tem ne hujšajo niti jim ni treba biti na postu, ker ne prebavijo hrane.
Orehovo olje uživamo vedno pred obrokom.
Lug, ki se ustvari (olje + hrana), je najboljše čistilo črevesja, istočasno se črevesje zdravi oblog in vnetja.
Orehovo olje je odlično za ljudi, ki jim ledvice delajo premalo. Če ga popiješ, se ohladi črevesje in to požene ledvico. Ljudem, ki imajo hiprefunkcijo ledvic pitje orehovega olja odsvetujemo.
Z uživanjem orehovega gela so vsi opisani učinki še bistveno večji.

 
Prekopirala sem s strani Planet zdravja.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšanje z orehovim oljem
3.3.2006 20:23:44   
janjja
A se to orehovo olje oziroma gel dobi v lekarni? Ker mislim da je to nekaj za mene.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hujšanje z orehovim oljem
3.3.2006 21:10:33   
cmokec
Janjja, več si lahko prebereš na tej strani. Dobiš ga v njihovih trgovinah, pa pomoje v vsaki lekarni ali bio trgovini.

http://www.planetzdravja.com/default.aspx?id=14

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hujšanje z orehovim oljem
3.3.2006 21:26:41   
CIPRESA
Zanimivo, jaz si ga pa utiram v lase, ker je zelo dobro za lasišče in lase nasploh....zdaj ga bom še malo šluknila vmesuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hujšanje z orehovim oljem
3.3.2006 21:29:09   
Anonimen
Cipresa, jaz pa mandljevo. user posted image  Neki mi povej, si ga daš prov v lašišče al sam na konice? Pa nimaš potem mastne lase? Daš to pred umivanjem al na čist lase? user posted image

Sej vem, druga tema, se opravičujem! user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hujšanje z orehovim oljem
3.3.2006 21:51:06   
klepetka
cipresa,kje pa si kupila to olje?IN kakšna je cena?
hvala

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hujšanje z orehovim oljem
3.3.2006 21:51:22   
Anonimen
Orehovo olje
Orehovo olje je narejeno na osnovi orehovih zelenih lupin in olivnega olja. Uporablja se lahko na različne načine.

Za uživanje
Deluje rahlo odvajalno, ureja črevesno floro in izboljšuje metabolizem. Blagodejno vpliva na ledvice in pljuča.

Za sončenje
Ima naravni zeliščni faktor do 4. Temna barva orehovega olja daje koži lep ten in jo primerno nahrani in navlaži. Orehovo olje tudi blagodejno vpliva na suho kožo, zdravi luskaste ekceme, akne, lišaje in druge kožne bolezni.

Za nego lasišča
Orehovo olje je že zelo dolgo znano v lasni kozmetiki. Lasem daje mehkobo in lesk, preprečuje izpadanje las in pospešuje njihovo rast. Najbolje je, če si pred umivanjem natremo lase in lasišče. Pokrijemo z vrečko ali folijo in povrh še z brisačo, saj toplota pospešuje in izboljša delovanje. Olje pustimo delovati čim dlje in si nato po umitih laseh polijemo še čaj iz orehovih listov.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hujšanje z orehovim oljem
4.3.2006 14:01:45   
janjja
No danes zjutraj sem bila v lekarni in glej ga zlomka - nimajo ga (Celjske lekarne). Tako da bom ga verjetno kar preko interneta naročila. Cipresa kje ga pa ti kupiš?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hujšanje z orehovim oljem
5.3.2006 10:41:50   
janjja
Je pa kar drag. Upam da pomaga da ne bom denarja vstran metala.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hujšanje z orehovim oljem
5.3.2006 10:59:12   
CIPRESA
Jaz  sem ga kupila v navadni trgovini - Mercator, tudi že v DM-u so ga imeliuser posted image .
Drugače si ga dam na umite mokre lase, ga vtrem v lasišče in posušim lase, in niso mastne. Če bi jih dala na suhe lase bi pomoje bile - tega še nisem probala. Je pa seveda potrebna normalna količina ne kar ulit po glaviuser posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hujšanje z orehovim oljem
5.3.2006 11:00:56   
CIPRESA
Ja še to za pitje je pomoje potrebno čisto olje in nobenih dodatkov, jaz ga že nekaj časa sedaj nisem kupila ampak kolikor se spomnim je eden enkrat vseboval še nekaj za lase...da nebo kera kaj drugega srknilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hujšanje z orehovim oljem
8.3.2006 21:06:00   
sun123
Prodajajo ga v Meti naravna lekarna v Radovljici. Je pa razlika, ne moreš kar vsakega piti. Je precej drago, vendar je hladno stiskano in zelo kvalitetno.  Da bi pa z njim hujšal pa še nisem slišala. Redno ga pije moja mami, pa da bi shujšala?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hujšanje z orehovim oljem
26.8.2011 15:00:28   
markob
če je kdo zainteresiran za nakup orehovega olja iz domačih orehov me lahko kontaktira na 051-628-771. lp

(odgovor članu sun123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hujšanje z orehovim oljem
18.2.2012 10:35:37   
Nasmejan
Priporočam samo naravno hladnostiskano orehovo olje, ki ga je možno kupiti tukaj Orehovo olje
Učinke in kako hušati z orehovim oljem pa je več opisano na povezavi - Orehovo olje hujšanje


(odgovor članu markob)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hujšanje z orehovim oljem
18.2.2012 12:18:38   
čiba
IZVIRNO SPOROČILO: Nasmejan

Priporočam samo naravno hladnostiskano orehovo olje, ki ga je možno kupiti tukaj Orehovo olje
Učinke in kako hušati z orehovim oljem pa je več opisano na povezavi - Orehovo olje hujšanje




Ni cene!!

(odgovor članu Nasmejan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hujšanje z orehovim oljem
18.2.2012 12:31:59   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: čiba

Ni cene!!


Ni kontakta, ni lokacije... dosti premalo podatkov, da bi tam naročala in jim dajala polni naslov, ime in telefonsko user posted image

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hujšanje z orehovim oljem
18.2.2012 12:43:12   
čiba
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: čiba

Ni cene!!


Ni kontakta, ni lokacije... dosti premalo podatkov, da bi tam naročala in jim dajala polni naslov, ime in telefonsko user posted image


Ja, se strinjam!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hujšanje z orehovim oljem
18.2.2012 21:00:38   
MC09
user posted image Če pregledaš njihovo stran najdeš vse podatke.
Imajo cenik, kjer piše, da je 250ml 15€, 100ml pa 8€, da so davčni zavezanec, davčna.... vse

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hujšanje z orehovim oljem
18.2.2012 21:08:26   
čiba
IZVIRNO SPOROČILO: MC09

user posted image Če pregledaš njihovo stran najdeš vse podatke.
Imajo cenik, kjer piše, da je 250ml 15€, 100ml pa 8€, da so davčni zavezanec, davčna.... vse



Danes ob 12.00 teh podatkov še ni bilo. Sem šla pa zdaj pogledat in so res podatki napisani. Očitno so šele vzpostavljali stran.


(odgovor članu MC09)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hujšanje z orehovim oljem
18.2.2012 21:12:17   
MC09
Ok, jaz sem 3x preverila, če sta se to pogovarjali danes ali kdaj prej in mi ni bilo nič jasno 

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: hujšanje z orehovim oljem
19.2.2012 1:01:18   
Sasa32
IZVIRNO SPOROČILO: Nasmejan

Priporočam samo naravno hladnostiskano orehovo olje, ki ga je možno kupiti tukaj Orehovo olje
Učinke in kako hušati z orehovim oljem pa je več opisano na povezavi - Orehovo olje hujšanje



Mi ga že lep čas kupujemo pri oljarni Pečarič. Izredno kvalitetno olje in smo zelo zadovoljni.



< Sporočilo je popravil Sasa32 -- 19.2.2012 1:07:33 >

(odgovor članu Nasmejan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: hujšanje z orehovim oljem
19.2.2012 11:12:07   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: čiba

IZVIRNO SPOROČILO: MC09

user posted image Če pregledaš njihovo stran najdeš vse podatke.
Imajo cenik, kjer piše, da je 250ml 15€, 100ml pa 8€, da so davčni zavezanec, davčna.... vse



Danes ob 12.00 teh podatkov še ni bilo. Sem šla pa zdaj pogledat in so res podatki napisani. Očitno so šele vzpostavljali stran.



Meni tudi kaže zdaj vse podatke... zanimivo user posted image

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: hujšanje z orehovim oljem
19.2.2012 12:42:23   
Mimona29
Jutri ga grem kupiti!! Kaj pa izkusnje - lahko katera iz tukaj pove?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: hujšanje z orehovim oljem
19.2.2012 13:01:17   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Mimona29

Jutri ga grem kupiti!! Kaj pa izkusnje - lahko katera iz tukaj pove?

Meni so samo rekle (nekaj kolegic), da bi naj bilo zdravo... več ne vem... še

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: hujšanje z orehovim oljem
19.2.2012 13:35:55   
Mimona29
Skoditi torej ne mora ... bomo probali :)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?