|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 22:21:01   
Anonimen
No, upam, da vam je uspelo prebroditi vodni dan. Jaz se žal ne morem pohvaliti, mi ni uspelo. Pogorela sem na celi črti. Zdaj mi je seveda žal, a po toči zvoniti je prepozno.

Kam ste vse izginile, le Albina se še oglaša???? Javite se!!!!

No, pred nami je PROTEINSKI (BELJAKOVINSKI) DAN. Knjiga nam ponuja naslednje recepte:

Z: 2 jabolki ali skodelica malin ali ....

K: piščančja bedra z bučko, motovilec, kos kruha, 3 dl juhe

V: pol bedre z zelenjavo in skodelica motovilca

Če vam to ne odgovarja, lahko bedra zamenjate s tofujem.

Jaz še nimam pojma, kaj bom jedla. Kaj pa ve?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:02:04   
Jančika_
Jaz sem še tu. Mater, sem mela čuden jedilnik danes . Joe je imel zagovor diplome, pa smo cel dan lutali okoli, tako da sem čez dan pojedla samo eno štručko in par keksov pri Frutki (OK, veliko keksov). Pol sem pa šla švicat na tae-bo.

Zdarva hrana, ni kaj, je pa vsaj ni bilo preveč. No, keksov je bilo preveč . Ampak saj so bili samo keksi .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:06:01   
Anonimen
Ja, kaj te ni Joe povabil na kosilo ali večerjo??? Pa si rekla, da te mora.

Sicer pa, če nisi jedla nič drugega, si tako lepo preživela dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:06:38   
polona2
Berem vas redno, oglašam se bolj malo, sem pa z vami...Od jutri naprej, he he he...Ne, resno!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:12:40   
Mariposa
Evo, še mene, ki se vam jutri spet pridružim. V tem času sem kljub pregrehom izgubila en kg, kar mi je dalo novo voljo in sem se "pogovorila sama s sabo" ter si zadala tako nagrado, če mi uspe zdržat, da ni vrag, da ne bom več grešila

Jutri bom jedla po moje samo en obrok mesa, ker me ne bo doma, bom pa zjutraj pojedla grozdje, nato kakšno hruško, slive, potem pa zrezek in mešano solato. Tako,..I'm back

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:13:15   
Anonimen
polonca, polonca, kdo bi ti verjel??

Jaz bi se raje tebi pridružila, mi zadnje dela hudičeve preglavice ta dieta. So trenutki, ko bi najraje odnehala in potem grem in požrem nekaj prepovedanega, potem pa mi je žal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:14:31   
Anonimen
Mariposa, kakšen romantičen vikend te to čaka čez en mesec in 8 dni???? A se poročiš?

radovednica Blacky

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:16:52   
Jančika_
Blacky, ni bilo časa za orenk kosilo. Ful se je zavlekel zagovor, pol je bil pa mali lačen in je bilo treba hitro posredovat. Še niti nazdravila nisva! Mislim, da bova jutri nadoknadila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:18:31   
Anonimen
Tako ja, boljše pozno kot nikoli. Proslavljanja se jaz nikoli nisem branila.

Joj, kako bi sedaj šla na eno ful dobro večerjo k Pecu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:21:03   
Mariposa
Blacky je napisal/a:

Mariposa, kakšen romantičen vikend te to čaka čez en mesec in 8 dni???? A se poročiš?

radovednica Blacky


Hehe, še dobro, da mojga ni zraven, bi ga ob tvojem vprašanju kap zadela Ne, ne bova se poročila, samo vzela si bova podaljšani vikend čisto zase in se bova šla malo potepat po Barceloni. Po najinih izkušnjah se na takih vikendih najbolj zbližava, zato si ga če se le da privoščiva približno na vsake dva meseca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:24:16   
Anonimen
Iiiiiiiiiiiii, kako fajn. Ja, pogrešam tiste čase, ko sva se lahko posvečala le eden drugemu. Izkoristita jih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:28:00   
Mariposa
Se zavedava, da si lahko kaj takega privoščiva še kakšne dve leti. Sicer bova tudi z otroci potovala naokoli, samo ne bo isto. Ne dvomim pa, da bo tisto drugo obdobje z malčkom ravno tako lepo, če ne še lepše. A ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 30. dan
5.9.2005 23:37:52   
Anonimen
Absolutno. Nikoli ne bi menjala. Saj je tako, da vedno pogrešamo tisto, česar nimamo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 5:50:57   
Anonimen
Spet me ven meče, upam, da bom uspela tole poslat.

Torej, danes je tehtanje. Včeraj sem bila trdna kot skala in šla ob 20.30 spat lačna kot pes. Blacky, meni komot odbješ eno kilo, torej vse skupaj, od začetka hujšanja, torej v 30 tih dneh skupah 6 kil. Meni se zdi to zelo lep uspeh. Je pa res, da zelo malo oz. nič ne grešim, vsaj pri hrani ne, sem pa tja zvečer spijem kakšen pir, če je to sploh greh??? Sploh nisem nikjer zasledia, da se ga ne bi smelo

In kot prvite tiste, ki ste že hujšale po tej metodi se enkrat kg malo ustavijo, predvidedam, da bo pr meni to zdaj. Ampak tudi če, se šest kil tako lepo pozna na hlačah, da se sama sebi dopadem

Dajmo punce, če ste se odločile, potem vztrajajte.

Spliška, ti tudi.

Zdaj pa grem v Graz počasi, torej me danes ne bo, bom pa zvečer z veseljem prečekirala vaše rezultate.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 7:24:46   
Anonimen
bravo al bina! kok ste pa ostale kej shujšale?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 8:32:56   
biba77
Evo, da se jaz porocam.

Vceraj sicer nisem imela vodnega dneva, ker sem zacela kasneje kot ve in tudi s tehtanjem nisem pocakala do prvega vodnega dneva, ker pac nisem mogla vec.
Danes je moj 18. dan diete in do zdaj sem shujsala 3 kg (se 13).
Sem bila kar presenecena, ker nikakor nimam obcutka, da bi res slo toliko dol.

Moji grehi do sedaj? Na dan OH sem pojedla zraven dovoljenega tudi zlico hrena z jajcko in kup giric. Pa kolicina je bila kar krepka, glede na to, da smo ostali do treh zjutraj. - bili smo na Abrahamu. Sem pa kar nekaj odplesala tisti vecer, tako, da upam, da je to pomagalo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 8:40:51   
Anonimen
Jaz sem začela danes s to dieto in me zanima ali ste vedno za večerjo jedle pol tistega kot pa za kosilo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 9:07:46   
biba77
Ninny, jaz nisem vedno polovicne kolicine kosila za vecerjo pojedla. Sem je vcasih vec kot pol, vcasih manj... Najveckrat sem to pravilo prekrsila ravno na mesni dan.
In tudi nisem vedno jedla enake vrste mesa. Vcasih sem na beljakovinski dan mesala meso in sir (kar baje ne bi smela, ceprav sama tega nisem nikjer zasledila ). Je pa res, da niti enkrat nisem jedla kruha razen na dan OH (3.dan).
In, da je moje kosilo rel. pozno (okoli 16. ure), zato imam za zajtrk in malico sadje.
Pa je ravnotako slo dol...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 9:16:23   
Anonimen
Evo mene. Jaz sem danes 5. dan, torej imam beljakovinski dan. Ker pa prejšpnje dni nisem jedla solate, ki jo bom privoščila danes. Saj v jedilniku piše, da lahko. Torej jedla bom črn kruh, sir in zeleno solato. Se že veselim. Zdajle pa pijem zanič Nescafe brez mleka in pijem vodo. Za zajtrk bom pojedla dve hruški. Sem pa začuda skujšala 2,4 kg. Ponavadi mi, ko sem hujšala, ni šlo sploh nič dol. Res pa je, da toliko preveč, kot imam zdaj, niti približno še nikoli nisem imela. Najbrž bo to to.
Al bina, veselo nakupovanje. Ko prideš nazaj, poročaj, kaj si kupila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 10:47:51   
Anonimen
Evo mene. Žal brez lepih novičk, ker sem prava pri hrani in pregrehih. Kilce stojijo, torej, še vedno imam enako kot pri zadnjem tehtanju. Brezveze, a vem, da sem sama kriva.

Sem bom vnaprej potrudila, da bo boljše. Kje ste ostale???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 10:50:34   
Urška*
Blacy, poglej v nabiralnik prosim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 10:53:54   
Anonimen
Joj, hvala, prekl......nabiralnik, da me nikjer nič ne obvesti. Jaz pa pozabim noter pogledat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 15:08:01   
polona2
Včeraj nisem imela vodnega dneva, od zadnjega tehtanja nisem izgubila niti 10 dkg. Za kosilo sem imela sendvič, za večerjo bom imela sadje, spet čakam na tisti prekleti KLIK,

Al bina čestitam, lahko si nam vsem za vzor !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 16:37:28   
Mariposa
Jaz sem - 1,5kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta - 30. dan
6.9.2005 19:53:31   
benita
Pozdravljene punce!

Ko sem vas pred dnevi prvič iskala, sem vas komaj našla. Sem pa našla in to je najbolj pomembno. Pomembno seveda tudi zato, da lahko ponosno javim svoj rezultat, ki je: -1,5 kg; torej skupno -5,5 kg . Ostane pa še vedno kar veliko: 12,5 kg. Mislim, da pa bo skrajni čas, da tudi kaj potelovadim. Sem se pa odločila, da RR-ja preveč pogosto ne čekiram, saj punce tukaj niste za nobeno vzpodbudo , razen Albine seveda . Upam, da se boste malo zresnile.
Lp, pa brez zamere

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?