|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune - day3
9.9.2005 8:25:42   
soncece24
Ojla in dobro jutro, lune moje.

Danes se začenja 3 dan naše diete, OH dan. Jaz pijem prvo jutranjo kavico in premišljujem kaj bomo danes papali. Moram rečt, da čeprav je danes komaj tretji dan je jaz že počutim bolje, ne več tak "napihnjeno" - malo je naredila psiha, malo pa to, da sem se včeraj pred spanjem namazala z učvrstitvenim gelom za kožo in mam zdaj kožo ko mala beba

Danes mam namen jesti testeninsko solato:
svedri, čebula, kumarice, paradižnik, paprika. Žal bo brez majoneznega preliva , pa bo tudi dobra. Za zvečer pa imam pripravljen kos jogurtove tortice z višnjami (njaaaaaami) in jedilno gorenjko.

Pa ve? kak ste? počutje? lušti? kaj boste danes jedle?

Aja, za zajtr bosta pa 2 nektarini.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lune - day3
9.9.2005 8:38:30   
ma&he
No jst sem že kofetkala, pravkar pa sem pojedla tud dve kosa lubence. Za kosilo bom jedla testenine z bučkami in kumareično solato, za večerjo imam pa potico. Vem da je bolj huda, ampak je tako fina da jo že 3 dni šparam v shrambi.

Drugače pa se tud jst že boljš počutim in upam da bo skoz tako.

Mi smo se včeraj cepili pri 6 m in smo sedaj notri, tako da danes ne bo nič s sprehodom, jutri pa gremo na piknik, mi imamo pa sadni dan. To bo kriza.

PA še nekaj o bananah. Jaz imam kjigo 90 dnevna diets in nori lepo piše da lahko uživamo tud banane, nič pa ne piše da se med glavnimi obroki ima tudi malico. Malica je navedena samo pri sadnem dnevu.

Lp in čim manj misli na hrano.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune - day3
9.9.2005 8:42:10   
soncece24
Ma&he, tudi mi imamo jutri piknik in sem se odločila, da naredim eno gromozansko veliko sadno solato z vsem sadjem, ki mi bo prišlo pod roke. Gostom jo bom postregla kot posladek, jaz jo bom pa imela za glavni obrok. Če greš na piknik, jo nesi s sabo in naredi enako kot jaz, pa bo lažje.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune - day3
9.9.2005 8:51:58   
smrček
Jste sem jutri povabljena na en velik piknik oz. veselico, ki ponavadi preide v "požrtijo" Premišljujem, da sploh nebi šla, ker se res nebom mogla zadržat, ko bo vse takooooooo dišalo
Tudi jaz srebam jutranjo kavico, pol bom pa še pojedla dve breskvi za zajterk.
Za kosilo si bom naredila gobe, njamiii sem imela že včeraj take lušte.

Sam to je pa res in sem tudi jaz v dilemi kar se tiče dopoldanske in popoldanske malice. Če se le da poskušam zdržat brez malice.

Jaz se pa danes še nič bolje ne počutim. Edino tečna nisem več kot sem bila sinoči, ko sem imela pajkovo mrežo v želodcu

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lune - day3
9.9.2005 9:29:39   
afnapika
Jaz grem zdajle breskvice jest, kavo... bom kar spustila, mogoče bo pa ratalo   

Za kosilo bom pa spekla nekaj dobrega, mulčka bosta pico, jaz pa pogačo z zelišči. Našla recept v knjigi 90 dni...

40 dag polnovredne moke, 1 pecilni,zelišča (česen, rožmarin, bazilika, drobnjak, peteršilj) sol, 3 dl mineralne vode - zamešaš gladko tedto, daš na pomaščen pekač in pečeš pol ure 220°. MMMMMM   meni že ful diši...

Ker ne smem jesti, sem se vrgla v kuhanje in pečenje za druge... ne vem zakaj... upam, da me ne premami

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lune - day3
9.9.2005 10:31:49   
ma&he
No jst pa nimam glih kakšne želje kej kuhat, ker moram vse probat, pol se pa že med kuho najem.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lune - day3
9.9.2005 10:56:20   
Anonimen
Jaz sem pojedla jabolko za zajtrk, kave itak ne pijem, za kosilo bom testene z paradižnikovo polivko in za večerjo isto, ker nimam rada sladkega.Z tisto jedilno čokolado pa se bom zadavla , ker je nagnusna!

Zvečer sem grozljivo lačna, ker sem bila navajena jest večerjo po 21 uri, ker takrat pride dragi domov in sva tako imela vsaj en obrok skupaj.Tako pa sedaj je sam, jaz pa umiram zraven .Sem mu včeraj zatežila, če se mora res tako basat z hrano.Mi gre vse na živce .Je pa res, da zvečer lažje zaspim, ker je želodec pomirjen in ne rabi delat kot nor.In tudi malce "lažje" se počutim, se mi zdi, da nisem tako napihnjena.

Ste že kaj stopile na vago?Moja kaže 1 kg manj.Ni slabo, me motivira .

Včeraj sem sanjala, da sem že suha in sem bila presrečna...

V knjigi res ni omenjena malica, piše da moraš imeti tri obroke dnevno in če res ne zdržiš, pojej vmes sadje.Samo na sadni dan je obrok vsake dve uri.

Želim vam lep OH dan, ta je itak najlepši.Pol pa sledi sadna groza....

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lune - day3
9.9.2005 10:58:22   
soncece24
sadna groza ta je dobra

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lune - day3
9.9.2005 12:49:10   
mojchka
Meni je naj naj naj Gorenjkina temna čokolada s 70% kakava!!! Ni jedilna, ampak prav namenjena sladokuscem. Celo bi pojedla, če bi lahko.c

Za tehtanje pa sem si ukazala, da se bom tehtala samo enkrat na teden. Tako da v sredo izvem/-o, kako je šlo pri meni.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
9.9.2005 15:44:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lune - day3
9.9.2005 18:28:02   
afnapika
Jaz tudi nisem nič lačna, pogrešam pa tisto dajanje v usta mimogrede...

Kljub temu tortica danes NE odpade. Če jo spustim, se bom jutri takoooo sekirala.

Drugače pa, imam več kot 1 kg manj

Jutri pa, kako že?    sadna groza

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Lune - day3
9.9.2005 19:37:30   
eva1
Evo pa je še en dan za nami...jaz sem jedla, sadje za zajtrk in malico, potem kosilo-testenine z zelenjavo...za večerjo tortico + rebro čokolade(zdej pa mam tko slabo vest)...
Se mi pa zdi, da torica sploh ni tako pasala, kot se mi jo je včeraj luštalo..vrjetno že psida dela svoje...

jaz pa se prav veselim jutri sadnega dneva..no upam, da ne bo pretežko...

Imam 1.5 kg manj, tako da sem kr motivirana...jutri pa bo sigurno 0.5 več(zaradi te tortice)...ampak dieta mi je pa kr všeč...vsaj luštov nimaš...k ko hujšaš tko brez diete, ponavadi ne ješ nič sladkega in potem odklop...in v pol ure zmažem celo milko...

No upam, da ste se vse dobro posladkale...jutri pa novim zmagam naproti...


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Lune - day3
9.9.2005 19:51:50   
afnapika
Moja tortica je bila tudi čisto odveč...

Celo goro sadja imam za jutri, občutek imam, da bo kriza.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Lune - day3
9.9.2005 20:26:33   
ma&he
Tud men se zdi, da bo KRIZA in to velika. No se slišmo jutri pa upam, da nam bo uspelo.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
9.9.2005 21:31:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?