|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a te vidle to?
8.4.2013 11:08:40   
mateyka
http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/default.asp?kaj=3&id=2013040805903328
user posted image user posted image
no, pa mamo to tud mi, ne samo v ameriki..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 11:25:59   
LuLu
Fak no... brez kazni še na koncu??

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 11:28:55   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Fak no... brez kazni še na koncu??



Ni treba vse verjeti časopisom. kriminalisti se že ubadajo z zadevo

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 11:32:15   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Doll


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Fak no... brez kazni še na koncu??



Ni treba vse verjeti časopisom. kriminalisti se že ubadajo z zadevo

A to si v časopisu prebrala? user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 12:15:45   
sonchica
Ni to prvi primer v SLOVENIJI , žal :( , poznam podobnega v Murski Soboti, mogoče je katera mamica tukaj gor da ve zakaj se gre in se bo podpisala pod moj komentar.

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 12:42:37   
mateyka
jaz sem za to, da če se jim dokaže taka zloraba, da se jim preprove doživljensko delat z otroki. zakonsko mislim.

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 12:50:46   
nyna84
A je vse to sploh res, ali je to izpad ene od mam, ki bi rada ocenila svojo moč?

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 12:59:16   
sonchica

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

A je vse to sploh res, ali je to izpad ene od mam, ki bi rada ocenila svojo moč?


Jaz mislim, da mamica nebi šla tak daleč da bi vsi mediji za brezveze danes o tem poročali, nekje pa sem zasledila izjavo enega očeta....Tak da jaz se bolj nagibam k temu da je res.

_____________________________



(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 13:09:25   
gsatalema
joj kaj se da vse na to temo sedaj prečitat...

Če sta to resnično počeli, jima morajo doživljensko prepovedat delo z otroci....., če pa je to le pritožba ene od mamic, ki ima nevzgojenega malčka in ni preverila dogodkov drugače in na normalni način,... pa šla takoj v medije,... pa tudi ne vem. Sicer so dan danes otroci potrebni bolj trde roke ( pa ne mislim ne fizičnega in ne psihičnega nasilja), ampak spoštovanja vzgojiteljic in kasneje učiteljic, da jo poslušajo in sploh jemljejo resno pravila v šolah in vrcih, lepo vedenje,....
Sedaj smo pa starši pravzaprav tako zelo zaposleni, da v bistvu sploh "ne poznamo "svojih otrok,... tisti kratki čas ko smo skupaj, še preživimo na računalnikih, in se nam morda kdaj zgodi, da rečemo - to pa moj že ne bi, -, pa se potem izkaže za resničnost, pa smo čisto v šoku.....
Sicer ima zgodba dve plati... naj bosta odkriti obe in primerno obravnavani, če je na strani vzgojiteljic, sem že tako povedala, če pa je na strani staršev, oz. mame, pa vsesplošno opravičilo v medije, kot je prišla tudi sedaj ta zgodba...

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 13:38:46   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz sem za to, da če se jim dokaže taka zloraba, da se jim preprove doživljensko delat z otroki. zakonsko mislim.

Še s svojimi user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 13:39:37   
liliana
No, tu je pa še članek z nekoliko drugačno platjo zgodbe......in s kronogolijo dogodkov.....

V uredništvo 24ur.com pa nas je poklical predstavnik staršev 15 otrok v tej skupini Tomaš Slapar, ki je pojasnil povsem drugačno stran zgodbe. Slapar pravi, da se trpinčenje v vrtcu ni zgodilo. V skupini je namreč 18 otrok, vse skupaj pa naj bi v medije, po besedah Slaparja, spravila mama enega od bolj problematičnih fantkov. Ta vztraja, da naj bi vzgojiteljica in pomočnica neprimerno ravnali z njenim sinom. Zalepili naj bi mu usta in ga zaprli na balkon.
 
http://www.24ur.com/vzgojiteljica-in-pomocnica-naj-bi-trpincili-otroke.html

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 14:01:56   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

No, tu je pa še članek z nekoliko drugačno platjo zgodbe......in s kronogolijo dogodkov.....

V uredništvo 24ur.com pa nas je poklical predstavnik staršev 15 otrok v tej skupini Tomaš Slapar, ki je pojasnil povsem drugačno stran zgodbe. Slapar pravi, da se trpinčenje v vrtcu ni zgodilo. V skupini je namreč 18 otrok, vse skupaj pa naj bi v medije, po besedah Slaparja, spravila mama enega od bolj problematičnih fantkov. Ta vztraja, da naj bi vzgojiteljica in pomočnica neprimerno ravnali z njenim sinom. Zalepili naj bi mu usta in ga zaprli na balkon.
 
http://www.24ur.com/vzgojiteljica-in-pomocnica-naj-bi-trpincili-otroke.html

Meni je to vse skupaj kar nekaj. Kako lahko en predstavnik staršev zatrdi, da se to ni zgodilo. Pa saj ni stalno pristoten tam. In tudi, če to počnejo samo z enim si zaslužijo enako kazen kot če to počnejo desetim. Vsekakor naj policija najprej razišče svoje. Potem je pa treba ukrepat. Najlažje je odpustit in si obrisat roke. Vrtec pa takuser posted image . Malo nadzora nad svojimi zaposlenimi bi pa vseeno morali imet.

_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 14:21:27   
gsatalema
Meni je to vse skupaj kar nekaj. Kako lahko en predstavnik staršev zatrdi, da se to ni zgodilo.


Ja na drugi strani je pa spet samo ENA mama...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 14:35:15   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema

Meni je to vse skupaj kar nekaj. Kako lahko en predstavnik staršev zatrdi, da se to ni zgodilo.


Ja na drugi strani je pa spet samo ENA mama...



ja saj zato pa imamo pa policijo in sodišče aneuser posted image

_____________________________



(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 14:51:43   
mateyka
načeloma je zame enako problematično če to naredijo enmu al pa večim. je pa težko dokazat, težko vedet kaj se je res zgodilo, to je res..
videokamere so zato kr fajn; tam ni rekla-kazala.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 15:02:14   
LuLu
Samo, če to drži, da sta odpoved dali... če nista nič naredili in si ena mamica zmišljuje, potem je odpoved nepotrebna.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 16:22:17   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: sonchica

Ni to prvi primer v SLOVENIJI , žal :( , poznam podobnega v Murski Soboti, mogoče je katera mamica tukaj gor da ve zakaj se gre in se bo podpisala pod moj komentar.


Nimam pojma o čem ti to ?user posted image

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 16:55:09   
sonchica

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: sonchica

Ni to prvi primer v SLOVENIJI , žal :( , poznam podobnega v Murski Soboti, mogoče je katera mamica tukaj gor da ve zakaj se gre in se bo podpisala pod moj komentar.


Nimam pojma o čem ti to ?user posted image


Nimaš pojma o čem jaz to? O podobnem primeru v naših koncih, ki je trenutno v medijah. Pač nisi ena izmed mamic ki bi kaj o tem vedela. Pa ms nima enega vrtca...user posted image


_____________________________



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 18:30:58   
Lukka
user posted image sem prav žalosten ko kaj takega preberem. Enostavno ne vem kdo ima koga v šahu... Marička no... A ni bil eno leto nazaj primer tiste iz Lilijane, ki je v Cerkljah tudi otroke ob steno metala?
No, na koncu je enda ven prišla totalno drugačna zgodba - da je (menda) bla tista mmamica samo pohlepna na denar in se spravila na učiteljico... Zdaj, jaz ne vem no.

Ok, to da sta dali odpoved je pomojem "normalno", ker sta sigurno videli, da se bo začela medijska gonja in ne vem kaj še vse, celo vrtec jih je sam mogoče v to prisilil.
Moje mnenje je, da je možno da je šlo spet za eno "vsevedno" mamico, ki se je spravila na učiteljice in dokazovala svojo moč in ego, ter je vrtec vzgojiteljicama pač rekel, da bo bolje, če lepo v tihem gresta, da ne bosta imensko medijsko izpostavljeni, in to je to...
Ne vem no... Ampak v zadnjem času so nekateri starši tudi pravi hudički no. Jaz v vso zgodbo skupaj sicer dvomim, če pa je resnična, pa da se to dokaže, potem pa absolutno stroga kazen.

Sicer je dobro, da se o tem medijsko obvešča, ampak ponuja pa tudi veliko interpretacij... Jaz osebno kot pravim, dvomim, da bi nekdo vpričo vseh otrok, pa v pričo še varuške takšne zganjal... Celo da bi bili obe zraven. ne vem no, smrdi malo to...


(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 18:39:51   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

user posted image sem prav žalosten ko kaj takega preberem. Enostavno ne vem kdo ima koga v šahu... Marička no... A ni bil eno leto nazaj primer tiste iz Lilijane, ki je v Cerkljah tudi otroke ob steno metala?
No, na koncu je enda ven prišla totalno drugačna zgodba - da je (menda) bla tista mmamica samo pohlepna na denar in se spravila na učiteljico... Zdaj, jaz ne vem no.

Ok, to da sta dali odpoved je pomojem "normalno", ker sta sigurno videli, da se bo začela medijska gonja in ne vem kaj še vse, celo vrtec jih je sam mogoče v to prisilil.
Moje mnenje je, da je možno da je šlo spet za eno "vsevedno" mamico, ki se je spravila na učiteljice in dokazovala svojo moč in ego, ter je vrtec vzgojiteljicama pač rekel, da bo bolje, če lepo v tihem gresta, da ne bosta imensko medijsko izpostavljeni, in to je to...
Ne vem no... Ampak v zadnjem času so nekateri starši tudi pravi hudički no. Jaz v vso zgodbo skupaj sicer dvomim, če pa je resnična, pa da se to dokaže, potem pa absolutno stroga kazen.

Sicer je dobro, da se o tem medijsko obvešča, ampak ponuja pa tudi veliko interpretacij... Jaz osebno kot pravim, dvomim, da bi nekdo vpričo vseh otrok, pa v pričo še varuške takšne zganjal... Celo da bi bili obe zraven. ne vem no, smrdi malo to...




Bolj te berem, rajš te imamuser posted image

Ste se mogoče vprašale, kako je možno, da je v petek to mamica spravila v javnost, naslednji delovni dan sta vzgojiteljici dali odpoved (dvomim, da prostovoljno) in da je za vrtec zadeva zaključena? Brez nadzora, brez preiskave, ki bi jima dokazala krivdo? In da 15 od 18 staršev stopi na stran vzgojiteljic in zahteva njuno vrnitev?

Ampak ne, najlažje ju je na križ pribit, a ne. Same matere Tereze ste tule.

< Sporočilo je popravil benika -- 8.4.2013 18:50:00 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 18:48:48   
panineve

IZVIRNO SPOROČILO: benika


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

user posted image sem prav žalosten ko kaj takega preberem. Enostavno ne vem kdo ima koga v šahu... Marička no... A ni bil eno leto nazaj primer tiste iz Lilijane, ki je v Cerkljah tudi otroke ob steno metala?
No, na koncu je enda ven prišla totalno drugačna zgodba - da je (menda) bla tista mmamica samo pohlepna na denar in se spravila na učiteljico... Zdaj, jaz ne vem no.

Ok, to da sta dali odpoved je pomojem "normalno", ker sta sigurno videli, da se bo začela medijska gonja in ne vem kaj še vse, celo vrtec jih je sam mogoče v to prisilil.
Moje mnenje je, da je možno da je šlo spet za eno "vsevedno" mamico, ki se je spravila na učiteljice in dokazovala svojo moč in ego, ter je vrtec vzgojiteljicama pač rekel, da bo bolje, če lepo v tihem gresta, da ne bosta imensko medijsko izpostavljeni, in to je to...
Ne vem no... Ampak v zadnjem času so nekateri starši tudi pravi hudički no. Jaz v vso zgodbo skupaj sicer dvomim, če pa je resnična, pa da se to dokaže, potem pa absolutno stroga kazen.

Sicer je dobro, da se o tem medijsko obvešča, ampak ponuja pa tudi veliko interpretacij... Jaz osebno kot pravim, dvomim, da bi nekdo vpričo vseh otrok, pa v pričo še varuške takšne zganjal... Celo da bi bili obe zraven. ne vem no, smrdi malo to...




Bolj te berem, rajš te imamuser posted image

Ste se mogoče vprašale, kako je možno, da je včeraj to mamica spravila v javnost, danes zjutraj sta vzgojiteljici dali odpoved (dvomim, da prostovoljno) in da je za vrtec zadeva zaključena? Brez nadzora, brez preiskave, ki bi jima dokazala krivdo? In da 15 od 18 staršev stopi na stran vzgojiteljic in zahteva njuno vrnitev?

Ampak ne, najlažje ju je na križ pribit, a ne. Same matere Tereze ste tule.


Kje pa to piše?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 19:09:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: benika
Ampak ne, najlažje ju je na križ pribit, a ne. Same matere Tereze ste tule.


pogovarjamo se. saj veš, v smislu kaj se ve o tem, kdo je to prijavil, če je res,.. in ne v smislu "prasice nemarne, naj umreta v peklu", dejmo si zmislit najhušo psovko zanju.. itd.
a štekaš?

nisem se pa še nič vprašala (kar omenjaš), ker nisem še tok daleč z vsemi podatki prišla. mi je pa gozna taka stvar, zato me zanima če je kdo to videl in če kdo kaj ve. zato sem odprla to temo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 20:38:26   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: sonchica


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: sonchica

Ni to prvi primer v SLOVENIJI , žal :( , poznam podobnega v Murski Soboti, mogoče je katera mamica tukaj gor da ve zakaj se gre in se bo podpisala pod moj komentar.


Nimam pojma o čem ti to ?user posted image


Nimaš pojma o čem jaz to? O podobnem primeru v naših koncih, ki je trenutno v medijah. Pač nisi ena izmed mamic ki bi kaj o tem vedela. Pa ms nima enega vrtca...user posted image



Jaz sem tudi iz Murske Sobote pa nimam pojma o čem se gre......

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a te vidle to?
8.4.2013 22:16:02   
benika

IZVIRNO SPOROČILO: panineve


IZVIRNO SPOROČILO: benika


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

user posted image sem prav žalosten ko kaj takega preberem. Enostavno ne vem kdo ima koga v šahu... Marička no... A ni bil eno leto nazaj primer tiste iz Lilijane, ki je v Cerkljah tudi otroke ob steno metala?
No, na koncu je enda ven prišla totalno drugačna zgodba - da je (menda) bla tista mmamica samo pohlepna na denar in se spravila na učiteljico... Zdaj, jaz ne vem no.

Ok, to da sta dali odpoved je pomojem "normalno", ker sta sigurno videli, da se bo začela medijska gonja in ne vem kaj še vse, celo vrtec jih je sam mogoče v to prisilil.
Moje mnenje je, da je možno da je šlo spet za eno "vsevedno" mamico, ki se je spravila na učiteljice in dokazovala svojo moč in ego, ter je vrtec vzgojiteljicama pač rekel, da bo bolje, če lepo v tihem gresta, da ne bosta imensko medijsko izpostavljeni, in to je to...
Ne vem no... Ampak v zadnjem času so nekateri starši tudi pravi hudički no. Jaz v vso zgodbo skupaj sicer dvomim, če pa je resnična, pa da se to dokaže, potem pa absolutno stroga kazen.

Sicer je dobro, da se o tem medijsko obvešča, ampak ponuja pa tudi veliko interpretacij... Jaz osebno kot pravim, dvomim, da bi nekdo vpričo vseh otrok, pa v pričo še varuške takšne zganjal... Celo da bi bili obe zraven. ne vem no, smrdi malo to...




Bolj te berem, rajš te imamuser posted image

Ste se mogoče vprašale, kako je možno, da je včeraj to mamica spravila v javnost, danes zjutraj sta vzgojiteljici dali odpoved (dvomim, da prostovoljno) in da je za vrtec zadeva zaključena? Brez nadzora, brez preiskave, ki bi jima dokazala krivdo? In da 15 od 18 staršev stopi na stran vzgojiteljic in zahteva njuno vrnitev?

Ampak ne, najlažje ju je na križ pribit, a ne. Same matere Tereze ste tule.


Kje pa to piše?


Sori, sem časovno mal zamešala. V petek pred veliko nočjo so bili obveščeni o dogodku, naslednji delovni dan sta dali odpoved. piše pa v članku. Meni je samo čudno, zakaj je mamica domnevno trpinčenega otroka želela le, da se njen otrok prestavi v drugo skupino oz. v drug vrtec in ni želela, da se vzgojiteljici odpusti. Če bi bil to moj otrok bi definitivno poskrbela, da ti vzgojiteljici ne bi nikoli več delali z otroci.

Mateyka, štekam te, štekam. Samo po prebranih komentarjih na raznih forumih se mi bruha.

(odgovor članu panineve)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a te vidle to?
9.4.2013 9:08:33   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

user posted image sem prav žalosten ko kaj takega preberem. Enostavno ne vem kdo ima koga v šahu... Marička no... A ni bil eno leto nazaj primer tiste iz Lilijane, ki je v Cerkljah tudi otroke ob steno metala?
No, na koncu je enda ven prišla totalno drugačna zgodba - da je (menda) bla tista mmamica samo pohlepna na denar in se spravila na učiteljico... Zdaj, jaz ne vem no.

Ok, to da sta dali odpoved je pomojem "normalno", ker sta sigurno videli, da se bo začela medijska gonja in ne vem kaj še vse, celo vrtec jih je sam mogoče v to prisilil.
Moje mnenje je, da je možno da je šlo spet za eno "vsevedno" mamico, ki se je spravila na učiteljice in dokazovala svojo moč in ego, ter je vrtec vzgojiteljicama pač rekel, da bo bolje, če lepo v tihem gresta, da ne bosta imensko medijsko izpostavljeni, in to je to...
Ne vem no... Ampak v zadnjem času so nekateri starši tudi pravi hudički no. Jaz v vso zgodbo skupaj sicer dvomim, če pa je resnična, pa da se to dokaže, potem pa absolutno stroga kazen.

Sicer je dobro, da se o tem medijsko obvešča, ampak ponuja pa tudi veliko interpretacij... Jaz osebno kot pravim, dvomim, da bi nekdo vpričo vseh otrok, pa v pričo še varuške takšne zganjal... Celo da bi bili obe zraven. ne vem no, smrdi malo to...



No, jaz se stinjam s temle.

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?