|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Balkonske rože...sončna stran
15.3.2013 11:18:08   
divans1
Lepo bi vas prosila, če mi lahko pomagate. Imam balkon, ki je od jutra do večera na soncu, verjetno bom gor posadila bršljanke, saj mi kaj drugega bolj kot ne ne preostane. Zanima me, kaj bi lahko dala vmes, pa ne v isto korito, ampak posebej od zelenja, da bi bilo za na sonce in ne bi bilo potrebno preveč zalivati. Mogoče kaka slikica. Hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Balkonske rože...sončna stran
15.3.2013 11:35:43   
witch
Jaz imam navadno moljevke vmes.

user posted image

Kombiniram bršljanke in moljevke. Imam pa balkon do res pozno popoldan na soncu. Se mi je ta kombinacija vedno najboljše obnesla. Pa mogoče kakšno okrasno travo vmes.

Nimam pojma kako se reče tej roži (v ozdaju nad surfinijami) Tudi ta je ok za na sonce. Sem jo imela na balkonu in na terasi (prav tako sončni) pa so bile super.

user posted image


Spredaj kombinacijo bršljank in moljevk, zadaj pa te visoke.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Balkonske rože...sončna stran
15.3.2013 12:38:13   
divans1
Hm, mene v bistvu bolj zanimajo strukturne zelene rastline, ki bi jih posadila posebej v korito zraven bršljank in ki gredo lepo dol po balkonu. Neke sivo srebna rastlina vem da obstaja, jo majo pogosto poleg cvetočih zasajeno, pa ne vem, kako se reče?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Balkonske rože...sončna stran
15.3.2013 14:02:10   
witch
Mogoče dihondra?

user posted image

Ena siva je še, ki je fajn za sonce, ampak ne vem imena.

Saj te moljevke, ki sem ti jih prej prilepila so čisto fajn za svoje korito. Moljevka doseže prav fajn dolžino. Na koncu pa ima mičkene cvetove.
Evo ta dolga je moljevka user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Balkonske rože...sončna stran
15.3.2013 14:05:27   
witch
Pa afriški smilj je sive barve

user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
15.3.2013 14:12:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
15.3.2013 14:14:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
15.3.2013 14:24:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Balkonske rože...sončna stran
15.3.2013 19:56:02   
hubi
Meni so zakon okrasne trave. Zelo dobro se obnesejo na sončni strani, pa ful so mi lepe, ko cvetijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Balkonske rože...sončna stran
18.3.2013 10:18:47   
noranate
Witsh, tiste zadaj so Gavre. Obstajajo v beli, roza in bolj rožnati barvi. Zelo hvaležne in trpežne...user posted image drgač pa za sonce idealne vse trave, zmajeva krila, bršljanke...user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Balkonske rože...sončna stran
10.5.2013 21:10:01   
divans1
Kako pa je z moljevko in zalivanjem, rabi veliko vode?

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?