|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune -day7
13.9.2005 8:59:11   
soncece24
Jutro punce!

danes še in smo pregurale prvi, najtežji teden. malo smo se navadile, stestirale vse dneve in malo grešile , jutri gre pa zares - tehtanje.

Jaz predlagam, da se jutri, ko se boste tehtale potem pofočkate tu in poveste koliko minusa je bilo v prvem tednu, tam nekje do večera. potem bom pa jaz v četrtek zjutraj objavila statistične rezultate lun za prvi teden. Povejte vse, če se strinjate. To nam bo malo v motivacijo, da vidimo kje smo.

No, danes je pa moj najljubši dan. za kosilo bodo špageti s pelati, zvečer pa ena fajna tortica. Za zajtrk je bila pa lubenica!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lune -day7
13.9.2005 10:18:57   
smrček
Dannn!

Se strinjam s tvojo idejo za jutri. Jaz se od sobote še nisem tehtala, me je kar malce strah, ko pa sem v nedeljo grešila, pa tudi včeraj se mi zdi, da sem malce preveč rižote pojedla
Danes bodo pri nas za kosilo testenine z gobami, za večerjo pa verjetno kakšno drugo pecivo in seveda čokoladaaaa.. njamiii.

Jutri zjutraj pa sporičim svoj minus

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune -day7
13.9.2005 10:26:13   
Anonimen
Po dolgem času se javljam...
Pogorela sem na celi črti....
Ampak od danes naprej sem pa strogo z vami. Pa danes za večerjo nič tortice.
Zaenkrat se jaz še ne bom nič tehtala.....vam oddam poročilo naslednji teden.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune -day7
13.9.2005 10:34:45   
eva1
Dan!
Se čist strinjam-jutri tehtanje...čeprav jaz se itak vsak dan tehtam...zaenkrat gre kr ok dol !

Danes bom jaz jedla pico z zelenjavo, ampak sej ne vem, kaj sploh lahko dam gor-tako da s predlogi na dan...

Drugače sm pa kr dobr zbolela...mi tut jest ne paše ne vem kolk...najraje bi kr kašno juhco pojedla...ampak kljub temu zvečer pride nekaj sladkega za mojo dušo!


Jst tut količinsko dost hrane pojem-recimo pri kosilu, ampak se mi zdi brez veze, da bi bla neki lačna-pojem tok da sem sita, pa četudi bodo šli kg bolj počasi dol...

kaj boste pa ve danes jedle?

no lep dan vam želim...



(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lune -day7
13.9.2005 10:45:34   
afnapika
Tudi jaz sem za tehtanje, sporočim jutri   

Danes jabolko za zajtrk
Za kosilo testenine z gobicami in solata
Za večerjo bo treba pa še kaj pogruntat, vsekakor bo nekaj sladkega

Danes greva s smrketko na plesne
Moja prva rekreacija, po dolgem času
Naslednji teden se začne aerobika, komaj čakam

LP pa pridne bodite Lune

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lune -day7
13.9.2005 14:05:59   
muki1
A kakšno dieto pa vi to furate? Se mi zdi da ni 3md? Dajte mi kakšen link, da bom špijonirala, pliiiiiis.
Jaz sem včeraj že petnajstič začela z South beach in se po dolgem času nisem prekršila....nevem kako

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lune -day7
13.9.2005 14:08:10   
soncece24
muki, linke maš pod temo "nova shujševalna skupina na RR". Zakaj pa to ne bi bila 3md??

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lune -day7
13.9.2005 14:50:07   
ma&he
No zdej pa še jst. Za Z eno jabolko zdej pa testenine z bučkani in solato.

Pa dejte mi povedat kočliko ve pojeste za K? V knjigi piše 12 dkg testenin, ampak ko se to skuha jih je en velik krožnik in seveda se vse pojedla zdej mam pa mal slabo vest.

A ve po vsakem kosilu pojeste tud juho in kruh?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lune -day7
13.9.2005 15:12:57   
mojchka
Z: grozd
M: breskev
K: testenine s paradižnikovo mezgo (z juho in kruhom bi počila)
Čez kakšno uro bom še eno hruško, zvečer pa tortico, mljasssk!

Ma, veste, kaj, meni ta kos kruha ne gre v glavo. Kam spada kruh? K OH? Zakaj ga potem lahko jemo pri beljak. dnevu?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.9.2005 18:31:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lune -day7
13.9.2005 19:52:14   
Anonimen
Moje prehranjevanje danes:
Z:dve nektarini
K:mala porcija špagetov s paradižnikovo omako
M: nekatrina
V: šalčka čokolina

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Lune -day7
13.9.2005 19:57:40   
mojchka
Jutri pa tehtanje.
Me je kar malce strah, veste. Ker imam enkrat občutek, da sem nekaj shujšala, drugič pa ne...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Lune -day7
13.9.2005 22:07:21   
ma&he
Al je blo dobro. Smo bli na rojstnem dnevu in je blu tako fino pecivo, pa še slabe vesti nimam, ker je na jedilniku, no mogoče bi lahko bil manjši kos. A je jutri sadni dan, groza, spet bo kriza.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?