|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grozna lakota
11.12.2005 9:31:36   
lana38
Sem v 7. tednu nosečnosti, pa sem kar naprej lačna. To je takšna huda lakota, da se je ne da opisati. Kar slabo mi je od lakote. Ko se najem, je kakšne 2 do 3 ure v redu, potem pa spet. Včasih mi kar rosa pride na čelo, tako sem lačna. A ima še katera podobne probleme? V prvi nosečnosti je bilo kar podobno, samo tako hudo lačna pa spet nisem bila. user posted image
LP

_____________________________

lana38
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grozna lakota
11.12.2005 9:34:05   
Eviii
jst sm prve tri mesce user posted image  imela grozne probleme s prehranjevanjem in prebavo. kak dan sm se kr basala in sm mislila, da me bo razneslo. pol pa par dni hrane niti videt nism mogla... pa prebava mi je delala sto na uro. sm cele dneve presedela na veceju... na ta način sm vsaj pokurla vso hrano, ki sm jo pojedla in se kilce niso tko hitro nabirale user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grozna lakota
11.12.2005 9:48:59   
Marogica
JAz sem bila obe nosečnosti zeloooooooo lačna in bi lahko jedla skoz. Tako sem poleg obrokov, ki so bili do 3x večji od normalnih, jedla še "vmesne obroke" in to Corn flakes, ki ga sploh ne maram oz. ga do takrat še sploh nisem jedla(razen, da sem ga probala kot otrok). Torej je šla v promet 1 velika škatla corn flakesa na teden. To je bila moja rešitev, za lakoto, ki sem jo čutila poleg normalnih obrokov.
Ko smo šli kam na obis(na kosilo ali večerjo)k, sem pojedla kos kruha ali dva, da ne bi izpadla preveč požrešna, pa sem še kljub temu pojedla največ oz. se je zgodilo, da sem ljudem dobesedno spraznila hladnilnik. Zredila sem se pa 25 kg.
LAhkosamo upaš, da te bo (mogoče) minilouser posted image user posted image . Mene ni.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grozna lakota
11.12.2005 10:02:37   
lana38
V prvi nosečnosti sem se zredila 24 kg. Komaj sem jih izgubila. Ko sem rodila, sem imela še vedno 14 kg viška. Zdaj bo pa še huje, ker sem še bolj lačna, kot prvič.

_____________________________

lana38

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grozna lakota
11.12.2005 10:40:59   
PiaM
Ja, dobrodošla v klub.user posted image  No, meni je sedaj bolje, ampak lakota me tu in tam še vedno napada...user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grozna lakota
11.12.2005 12:04:10   
Nataša R.
Ja tudi mene daje lakota tako da se moram ponoči vstat in iti jest drugači ne gre. Potem pa nazaj zaspim šelel proti jutru. Takšen apetiti nisem imela še nikoli. V prvi nosečnosti sem tudi ogromno jedla in se zredila za 11 kg sedaj pa je vprašanje koliko se bom. Že sedaj sem se za 4 kg. Upam da bodo napadi lakote počasi minili.

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grozna lakota
11.12.2005 21:15:56   
KODA
Mene je lakota najbolj dajala,ko sem bila v porodnišnici,na diabetični dieti.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grozna lakota
11.12.2005 22:19:40   
wallery
Tudi mene vseskozi muči grozna lakota sedaj pa še posebno ko sem na dieti

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grozna lakota
12.12.2005 16:57:30   
stuhica
mene se tud kr lakota loteva.....! Zgleda da se bom pa jest fejst zredila pa mam že tko preveč ene 10 kg! No ja važn je da bo moja pikica zdrava opstalo pa se bo upam da dalo poštimati!
Lana a siie ti že kaj zredila ?!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grozna lakota
13.12.2005 7:15:31   
majamo
Hojla,
ja prvi 3 meseci so vražji, ni kaj. Meni je bilo tudi tako, enkrat lačna kot volk, drugič slabo,...user posted image , če sem pa hotla omiliti slabosti, pa sem mogla nonstop nekaj jest. Najbolj so mi pasali suhi keksi (leibnitz) ali pa suh kruh. Zdaj sem v 19t in je bolje. Zredila sem se do zdaj za slabe 3kg.
Meni je rekla G da ti je slabo, ker v nosečnoti raven sladkorja fejst niha, sploh če si lačen.

Ti kar papaj, in ne pusti da ti bo slabo.

Bo bolje boš vidla

lp
majamo

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Grozna lakota
13.12.2005 10:31:21   
lana38
stuhica!
Na tehtnico še nisem stopila, da bi videla razliko v kg. Sigurno pa obstaja, ker me obleke tiščijo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Grozna lakota
14.12.2005 19:22:47   
Vesna
jaz sem tudi skozi lačna,ponoči pa sanjam hrano,zadnjič sem sanjala cel pladenj štrudlja,potice,buhteljni,štruklji.kaj še bo ne vem.danes sem si mogla it kupit nove hlače,ker me od prej tiščijo,pa sem šele 6 tednov in 4 dni.(sem pa se vedno bolj ozko oblačila)
blagor ženskam leta nazaj,ko so lahko jedle za dva  in jih ni nihče zaustavljal in  ni bil tak greh kg več.danes pa povsod vidiš kaj ne smeš jest,in kako se ne smeš zredit.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Grozna lakota
15.12.2005 14:08:04   
Naja30
ja tale lakota je prav čudna stvar. kot je že ena napisala, en čas bi samo jedla, da mi ni slabo, drugi pa ne morem niti pomislit na hrano, spet zaradi slabosti. user posted image  Se mi pa dogaja, da ko grem spat,npr. ob ene desetih, enajstih zvečer sem tako lačna, da mi prav kruli v želodcu, pa čeprav sem pred tem jedla večerjo. user posted image

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Grozna lakota
15.12.2005 15:40:15   
lana38
Naja3!
dobrodošla med lačnimi. A ponoči si tudi lačna, če se zbudiš, tako da ne moreš zaspati nazaj? Če še nisi, to še pride.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Grozna lakota
15.12.2005 16:54:49   
Naja30
Ne, zbudim se še ne od lakote user posted image , ampak od tiščanja na wc. In takrat očitno ta lakota še ni tako huda, da bi se bilo vredno čisto prebuditi in kaj pomalcat. A to še pride? user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Grozna lakota
16.12.2005 8:26:36   
DrejcDrejc
Jaz sem sredi nosečnosti, pa bi pojedla vse, kar vidim. Prav trudim se nazaj držat, sicer bi šle kile strmoglavo navzgor, pa me je le strah, da ji potem ne bom več dol spravila in se bom sama sebi gabila, ker sem navajena imet raven trebuh in mi že pogled na moj obstoječ celulit dela probleme... ampak čokolada je čokolada... in lušti so lušti... to je res borba! Bi pa res pojedla vse, kar vidim, kot da nimam dna. Na srečo nimam nočnih problemov, se mi pa takoj zjutraj zalušta hrane, navalim na kak kos polnozrnatega kruha z margarino in marmelado. Pa čokolešnika pojem veliko za vmesne obroke. In mandarin. Pa na ananas sem čisto nora, odlar sem noseča.

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Grozna lakota
16.12.2005 12:44:03   
lana38
Naja3!
Pride še taka lakota, da ponoči ne moreš nazaj zaspati, če kaj malega ne poješ.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?