|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 18:36:13   
PIKA
Zanima me, kdaj ste tiste, katere ste že mamice, prvič po porodu šle na kakšno dobro zabavo in kako ste organizirale varstvo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 18:44:54   
Naja31
Moj sonček bo star 7 mesecev, pa sem jaz šla ven samo 1x in še to sem prdirjala domov ob pol 23h. Mali se je drl že pol ure, mož je bil čist prešvican, mali še bolj.
Ko ga dam spati ob 20h, se potem zbuja na dve uri in pomaga samo joška, tako da si sploh ne upam kam ven. Pa tudi ne da se mi preveč. Imam še preveč aktivne noči, da bi sploh pomislila na to.

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 18:45:46   
tinica
Sem morala kar vredo premisliti. Do sedaj sem bila na eni dobri zabavi in sicer z samimi ženskami. Drugače pa greva z dragim rajši v kino ali pa kakšnim prijateljem na nočni čvek in na deci vina. Otroka pa nama vedno pazita starša od mojega dragega, ker pač živimo v isti hiši. Celo samo deda ga je veliko krat pazil sam in ga dal tudi spat.
Tako, da glede varstva sploh nimam kakšnih problemov , niti pripomb.

Lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 18:50:30   
juma
Kaj je že to zabava?user posted image HA,HA,HA mal se hecam.user posted image Pred kratkim sva si z možem organizirala varstvo tako da sva po dolgem času brez skrbi šla zvečer ven in imela večer samo zase.Je zeeeeloooo pasalo.Bo treba ponovit.Tiste,ki imaste mame pri roki se verjetno ne zavedate,da maste kar srečo.Lep večer še naprej

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 18:54:49   
PIKA
Zanima me tudi, koliko časa po porodu?

(odgovor članu juma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 19:09:06   
juma
Čisto prvič po kakšnih 8-ih mesecih(na hitro ena večerja).Zdaj nazadnje ,ko pa je blo malo bolj user posted image pa po 13-ih mesecih.
Ouser posted image to je pa zlo mal.

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 19:14:23   
Marogica
Pri ta prvem sva odšla na "zabavo", ko je bil star 7 mesecev, ker sem ga dala čuvat mami. Moje mišljenje je, da damo otroka šele takrat v varstvo zvečer/ponoči, ko otrok noč tudi prespi, da še dodatno ne obremenjujem moje mame.
Ta druge je bil star ca 5 mesecev-sva šla na poroko, pa ne najino

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu juma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 19:16:59   
*alja*
Moja punčka je stara dva meseca in sem bila v nedeljo na zabavi z dragim. Malo je pazila moja mama. Imam srečo da mala ponoči samo enkrat je (je več ne nadajam-nažalost)user posted image !!!!!!!!!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 19:19:34   
Lunca1
Ko je bila Pina stara 8,5 meseca sva šla na eno poroko. Organizirala sva si pa domače varstvo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 19:30:04   
Ninica
Jaz še nisem šla zvečer nikamor. Mala je sedaj stara 7 mesecev, pa zdaj ni možno, da bi šla kam ven, ker je zvečer tako sitna, da moj dragi enostavno ne bi zmogel - nima joškeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 19:31:51   
ZARA
Zara je stara 18 mes in nimam teh izkušenj. I suck at this !!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 19:32:05   
Anonimen
Nisem hodila niti pred porodom na kakšne zabave. Pogosto sem hodila ven, na pico, na pijačo in tega Ana ni spremenila. Prvič sva šla po porodu na pico po 6 tednih, to se še danes dobro spomnim. Od takrat vse normalno, čeprav sem eno leto dojila.

(odgovor članu Ninica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 19:43:47   
Nia30
8 let po prvem porodu in 10 mesecev po drugem. ati je bil pa varuška.

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 19:57:33   
CatJa
Prvič sva šla oba na prijateljev rojstni dan za dve uri in pol, čez nekaj dni pa jaz sama na prijateljičin rojstni dan, tudi za cca. dve uri in pol. Jan je bil star 3 tedne. Niso pa to bile neke ful zabave, pač prijetno kramljanje ob pijači - brezalkoholni seveda. 

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 20:04:25   
kofetek2010
14 dni po porodu sva šla na večerjo za ene 3 urce user posted image
2 meseca po porodu pa za Valentinovo na mal daljšo zabavo, za enih 6 ur user posted image
po tem pa kar konstantno, vsaj 1x mesečno user posted image
jap, takrat sem bila še mlada user posted image   zdej se mi ni več za ponočvat user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 20:22:25   
Pajaca
Pri 6t sem šla na eno modno revijo.... cca 40km od doma. Bilo me ni kar nekaj časa, moj je lapo poskrbel za tamalo in ko sem prišla sta oba skupaj ajala.

Skupaj sva šla pa prvič ven ko je imela 2.5 mesecov, pa zopet ful daleč, ker je prjatlca rodila.... ni blo nobenih problemov.

Zdej pa hodim pogosto ven, tako kot prej

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 20:29:42   
Dejča
Tara je stara 4 mesece in sem ravno v soboto šla na abonmajsko predstavo, ki pa je trajala dobro uro - pazila sta jo moja starša - sem jo pa prej dobro nahranila user posted image  user posted image  user posted image . Imamo pa naslednjo soboto še 15-letnico OŠ - bom najbrž malo zamudila, ker začnejo že ob 19. uri, Tara pa zaspi šele po 20. Šla pa bom, saj spi do jutra (upam, da bo tudi takrat tako), pazila pa jo bosta moja dva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZABAVE PO PORODU
2.11.2005 21:01:35   
smrka
Jest ce pustim tamalo pri tasci medtem ko skocim v trgovino ali po kakih drugih opravkih, mislim samo nanjo in kako bi vse hitro opravila in prisla cim prej domov - ali pa klicem najmanj 2 krat tasci in jo sprasujem a je vse ok.... Stara je 3,5 mesca.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ZABAVE PO PORODU
3.11.2005 7:12:17   
fipi
Po prvem porodu sem šla na zabavo, ko je mala bila stara 6 mesecev, po drugem pa še nisem šla, mali pa je star 7 mesecev user posted image .

Ko bodo naši otroci starejši potem bomo žurali, ampak potem bomo tudi že starejši, pa se nam ne bo dalo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZABAVE PO PORODU
3.11.2005 7:16:22   
Anonimen
Pri devetih mesecih na novolento službeno zabavo oba skupaj. Malega je pri nas doma čuvala babi, sva pa bila okoli polnoči enih že doma.

(odgovor članu fipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZABAVE PO PORODU
3.11.2005 9:54:01   
Stefka
Ko je bila mala stara 2 meseca sva šla na poroko... in prišla domov ob pol osmih zjutraj. Pazila jo je moja sestra, ker je takrat že prespala celo noč (od desetih do šestih zjutraj)...
Midva sva se imela po dobrem letu faaaaantastično user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ZABAVE PO PORODU
4.11.2005 14:47:03   
Hanna M.
Na obletnico mature (beri večerjo) pri user posted image 8 mesecih (od 19 - 21 ure) in pri 17 mesecih v gledališče (od 19:30 do 22:30 - že domauser posted image ). Zalo pa je prvič čuval očkauser posted image , drugič pa moja mamiuser posted image .
Jo še zelo težko pustim zvečer v varstvu, user posted image saj zaspi šele okoli 22 ure po predhodnem dojenju.

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ZABAVE PO PORODU
4.11.2005 23:33:48   
Suzi*
Mali je star 8m, pa zvečer še nisem nikamor šla. user posted image  Bi šla kam skupaj z user posted image , pa se kar ne morem odločit. Matr, verjetno sem ful čudna. user posted image

(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ZABAVE PO PORODU
4.11.2005 23:36:12   
Anonimen
Nič nisi čudna, tako pač je. Ko pride otrok, se prioritete postavijo na glavo. Hočeš ali ne.

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ZABAVE PO PORODU
5.11.2005 0:06:37   
KODA
Mislim,da ko je bil tastarejšji star eno leto,sva šla sama na poroko.To je bilo prvič,merkala ga je pa tašča.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?