|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Atkins
30.11.2005 9:23:37   
PETRAT
V ponedeljek zvečer je bil na SLOI dokumentarni film o revolucionarni dieti dr. Atkinsa. Ker je to ravno čas ko dajem spat dete, sem vse zamudila. Si je mogoče katera ogledala dokumentarec ali pa je kako drugače seznanjena s to dieto. Če sem prav razumela, gre za to, da iz prehrane črtaš OH in sladkarije, drugače pa dobesedno ješ po mili volji?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Atkins
2.12.2005 14:16:15   
tanikaa
jaz sicer nisem gledala te oddaje, ampak glede na tvoje pisanje se mi zdi, da je to dieta, po kateri sem hujšala jaz in mi je hudičevo dobro uspelo -17kg. imam priče na forumu, ki lahko potrdijo.

ja, res je, da ti sploh ni treba biti lačen, samo svinjsko disciplinirana moraš biti. ampak, glavno je, da je želodec poln.

jaz pa sem zdaj taaaakooooo suha. bravo jaz.

(odgovor članu PETRAT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Atkins
2.12.2005 22:06:09   
Tasika
Pri nas se je reklo tudi ketonska dieta, to pa zato, ker telo hujša in izloča ketone, ki se jih da enostavno kontrolirati z urinskimi palčkami za diabetike. Gre za izločitev sladkorjev in ogljikovih hidratov, ostalo je dovoljeno. Oddaja je govorila o vzrokih uspešnosti diete, ki niso povsem jasni. Nekaj je bilo narejenih poskusov, pa so ugotovili da ljudje ne jejo neomejeno (čeprav naj bi bilo dovoljeno), da so se bolj uspešni nazaj držali. Prav tako so bili bolj uspešni tisti ki so se obrnili bolj na beljakovine, kot tisti ki so uživali mastno hrano (sklep: beljakovine dajejo telesu občutek sitosti). Na koncu pa so povedali da niso znane dolgoročne (škodljive) posledice takšnega prehranjevanja, po mnenju večine strokovnjakov naj bi bilo škodljivo popolnoma črtati eno vrsto hrane.

Toliko na kratko. Moja mami je hujšala po tej dieti in je šlo lepo dol. Ampak kaj ko je po koncu diete dobila (počasi) vse nazaj. Pa med dieto sanjala da dela v pekarni, slaščičarni,... 

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Atkins
5.12.2005 7:55:26   
Moyca_
tanikaa povek kaj več

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Atkins
5.12.2005 7:55:52   
Moyca_
user posted image user posted image povej

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?