|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 7:43:43   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  Kako šibajo dnevi! Že enajsti dan je rped nami. Kaj boste danes jedle?
Jaz bom pizzo, oz. testo za pizzo, pa si bom sproti mal ajvar gor mazala, ker mi ne potegne pizza s samo paradižnikom.
Za večerjo pa ne vem, mogoče kr čokolino in dva rafaela, ki sva jih dobila včeraj, pa nisem nobenega vzela.
user posted image  Ja, spet si zaslužim zvezdico! Pa še pol kile je šlo dol!!!!
Komaj čakam jutri, sadni dan, da malo telo prečistim spet!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 7:54:58   
muki1
Jutro.
Ja, danes bom jaz tudi prvič pizzo. Sem dvakrat do sedaj testenine na OH dan.
Kakšne velikosti pizzo naj si nabavim, malo ali normalno? Lačna bom ziher za normalno user posted image .
Včeraj sem bila pridna. Tudi meni zvezdico,pa malo je spet šlo dol, ker sem se včeraj pritoževala, da je šlo gor pol kile.
Za sadnega pa ne morem reči, da ga komaj čakam, a zdržala ga valda bom user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 8:03:56   
Anonimen
Jaz sem si pa za jutri kupila ananas in ga komaj čakam. Pa tudi sadnega dne se veselim, ker se zavedam kako je pomemben pri tej dieti. In mam res sadnega, brez zelenjave. Saj gre, vse je v glavi. user posted image

Jaz pa sploh ne morem jest testenin, edino mogoče z drobtinami, s kakšno paradižnikovo omako pa mi sploh ne pašejo.

A si ti tudi opazila, da se nas čedalje manj javlja, oz. čedalje manj postov je. Prve dni smo napisale po 7 strani, zdaj pa komaj 3 ali 4. Upam, da so še vse z nami, da to ne pomeni, da so že obupale.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 8:07:14   
paris
Dobro jutro punce!
Ravnokar zajtrkujem pomaranče. Za kosilo bom pa makarončke, se mi ne da testa packat za pizzo. Zvečer pa še ne vem, kakšno tortico po moje.

Sem se prejle vagala, ma nisem nič kaj zadovoljna, mam pol kg več kot včeraj, šit no! Pa nisem nič grešila! Saj berem, da se drugim isto dogaja, sam vseeno. Ma saj bo, mora bit!

Držte se punce!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 8:07:35   
muki1
Ja, včeraj zvečer sem ravno to opazovala, kak je malo postov.
Pa mislim, da ni panike, ker tiste ki so se od začetka javlale, so še z nami, samo zdaj smo se že vse malo navadile,pa ni več takih kriz.
Meni je prvi sadni bil totalen obup, tak sem bila lačna, da bi vola pojedla. Je pa res kar praviš, da je vse v glavi. Si me navdušila, da bi tudi jaz probala samo sadje jutri. Nič ne obljubim, probam pa lahko, a ne? Saj v končni fazi te ananas bolj nasiti, kot rukola in radič.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 8:14:05   
CUKRČEK
Tako je to, punce, prvih nekaj dni se itak vsaka po 3x javi, pove za vsak griz kako je bil dober, pa za vsakič ko zakruli v želodcu je treba pojambrat...
Potem se to zredka na javljanje 1x na dan, da pač opraviš dolžnost in poveš kaj si jedel in kako je bilo dobro.
Pol pa začnejo počasi kapljat stran. In naenkrat ostane samo še par dietkaric....če jih je par jih je že zelo veliko.

Sicer sem pa jaz na ta dan rada jedla "zelenjavno čorbico" s testeninami. Pač narediš nekakšno zelenjavno juho in dodaš testeninice. Ful dobro. Ali pa testenine z omako iz bučk...tudi ta je ful dobra. Poskusite!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 8:26:13   
Anonimen
evo, še jaz.. tud jaz opažam manjše število postov, tja od 7 dneva naprej.. res je, da sem prve dni vsake par minut pogledala kaj ste novega napisale, skos spraševala, ker je pač tok stvari blo neznanih. zdaj so se pa stvari bol normalizirale, vem približno kaj je treba jest, in zato ne skačem vsakih 5 min na RR.

no včerajšni dan smo preživeli, danes pa še ne vem al bom mela testenine z drobtinami al pico.. bi mogla v trgovino, če bi hotla pico.. a mogoče katera ve, kje v trgovini se nahajajo artičoke?!?!? bi jih dala na pico, pa mal beluši pa bučke..

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 8:29:52   
Anonimen
Tam, kjer so vložnine.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 8:34:09   
hanita
Ojla , tudi jaz sem še tu, čeprav ne vem za koliko še. Meni namreč ne gre nič dol, sem še vedno na tistih -1,5 kg.

Bomo videli danes, ma itak že vem, da se bom spet najedla in jutri ne bo kazalo prav nič manj.

Leleval, kako je?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 8:55:09   
muki1
Hanita, ZBERI SE!!!!!!!!
Pred nami je še 79 dni diete. Shujšala si že 1,5 kg.
Recimo da vsakih 10 dni shujšaš eno kilo, je to še 8 kil. Haloooo, dieta je 90 dnevna. Ne moremo vse shujšat v dveh tednih, to bi bil ja čudež. Pa pomisli, sladkarije jemo, pice jemo, krompirček jemo....... Počakaj jutri sadni dan, ga preživi v naravi ali kje na bazenu, da ne boš mislila na hrano, dosti pij. Za zajtrik si privošči malo Donata,pa se mi javi v nedeljo zjutraj ko se stehtaš. NE ŠE OBUPAT, draga moja,prosim no..............

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 8:56:18   
Teni_




Dobro jutro tudi od mene. da vam nekaj povem: če nobena druga ne bo vzdržala 90 dni,jaz BOM,ker MORAM.

Aja, skutica, ne bo danes vodnega dneva,saj ni bila ne vem kakšna greška. 1. sem vsak dan pila vročo čokolado, pa je šlo v 1, 5 meseca 8 kg dol. Tega seveda zdaj ne delam.

Danes bom jedla za kosilo peresnike s paradižnikovo omako, zvečer pa roladico. Se pa pridno odpovedujem čokooladam, ko se moja2 na veliko bašeta.

Bom kat tukaj: hvala Moyca za vse.



(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 8:56:22   
Grascakinja
Ja, blo nas je okol 50. Pa nas ni več, seveda. Nekatere so dale pisno odpoved, druge so pač poniknile.
Saj ni nič narobe, če ti ne odgovarja, pač nehaš. Bodo pa kdaj drugič.
Da se t_t_y ne bi preveč matrala s tabelo, predlagam, da se vključi samo tiste, ki se prefočkajo ob naslednjem T dnevu oz. ki se redno prefočkajo vsaj vsakih nekaj dni. Lahko pa ponovno odpremo en post, da vidimo, koliko nas je še. 

Jaz bom jedla široke rezance z gobami na čebuli s peteršiljem in timijanom in 1 žlico belega vina. To bo moj greh. Ampak alkohol bo izhlapel pri kuhanju. Zraven pa al kitajsko zelje al pa ohrovt na solato.

Za zvečer pa še ne vem. Kruh. Imam domačega polnozrnatega. Al pa kej tazga. Ker že od začetka diete sem pojedla natanko 1/2 kosa kruha in 1 polnozrnato žemljico.

Jutri sem se pa odločila, da bom tudi jaz samo na sadju. Zna bit lažje kot še na zelenjavi - se mi zdi, da te to čist zmede, vsaj mene je. Ko imaš sadje, si lačen, pač poješ kos sadja. Če si greš pa zelenjavo skuhat... ajoj....tašča bo kuhala in se sploh ne bom prikazala v kuhinji. Ker to je najhuje od vsega. Ko na sadni dan dunajce peče ali kaj takega. Uf.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 8:58:03   
tadejaa
No, da se še jaz javim. Še vedno sem pridna in si tudi
zaslužim user posted image . Meni samo tale sadni dan ni preveč všeč, ker
sadja ne maram preveč. Zelenjavo pa imam ful rada in
potem malo skombiniram pa je.

Danes bo za kosilo pizza s papriko, bučkami, koruzo in
čebulo. Zvečer pa verjetno Leibnitz piškoti in 2 koščka
čokolade.user posted image

Pozdravček!

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 9:03:42   
Anonimen
mislim, da koruza danes ni dovoljena.. popravite me, če se motim..

kaj pa jaz ko ne maram ne sadja ne zelenjave.. kaj naj jem jutri???user posted image

(odgovor članu tadejaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 9:04:39   
muki1
Meni je pa moj dragi včeraj pojedel Lind čokolado s pomarančno lupinico in mandeljni user posted image . Moram spet v nabavo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 9:23:50   
tanja75
    Jaz imam danes beljakovine, pa me zanima, kako kalamare pripravite.

Po 5. dnevih diete mi vaga kaže 1,8 kg manjuser posted image user posted image .
Kako vas drugače vaši user posted image podpirajo  pri dieti? Moj me je včeraj s čokolatini dražiluser posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 9:37:39   
hanita
Muki1, sej ne bom odnehala kar tako. Hvala za vzpodpudo!user posted image

Samo danes zjutraj sem bila sigurna, da bo pokazalo res še kaj manj in me je kar razjezilo, ko sem videla, da se ni premaknilo prav nič.

Jutri bi res lahko šli kam pohajat, da ne bom mislila na hrano,kam do morja še najraje.

Dejte mi povedat, če se vam zdi fejst narobe, da bi jedla kokos al pa lešnike jutri?user posted image

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 9:48:13   
al1*
Jaz sem tudi še vedno z vami. A veste, da mi je vaga danes pokazala 1kg manj, kot v torek. Pridna vaga.user posted image user posted image

Imam pa eno vprašanje: čez dva tedna nas čaka ena huda fešta, in sicer kosilo v četrtek in vsesplošna čaga v soboto.  V četrtek je sadni dan, v soboto škrobni. Z možem sva razmišljala, da bi takrat dneve malo pomešala: v sredo bi imela sadni dan, v četrtek OH dan (bi lahko jedla kakšne testenine s paradižnikom ali pa krompir in zelenjavo v gostilni). Za v soboto si ne delam utvar - bom grešila, v nedeljo pa potem vodni dan. Se vam zdi to dobra rešitev?


_____________________________

lp


(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 9:53:18   
muki1
Nekje sem prebrala, da si lahko kupiš oreške ( 100g) in si jih razdeliš na 4 obroke, ki jih potem čez dan poješ k ostalemu sadju.
Kokos bi pa jaz po kalorijah dala k suhim marelicam, slivam (?), tak da verjetno lahko, pa spet ne preveč, ker je tudi fajn masten.
Jaz si bom spekla kakšni dve jabolki jutri za kosilo,pa bom nafilala z suhim sadjem in mletimi mandeljni. Sicer še tega nisem delala, upam, da je dobrega okusa - glede na sestavine ne more bit slabega.
Še prej pa danes pica user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 10:14:50   
tejčica
Evo še mene na raport! Tudi jaz sem pridna in sploh nimam nobenih kriz. Naj pri tem tudi ostane. Z zajtrkom še čakam, saj mi mora lubi najprej sadje iz trgovine prinesti. Za kosilo pa makarončki. Jupiiiiii! Jih res obožujem in me sploh ne vleče da bi delala pico.  Za večerjo pa upam da mi tokrat uspe narediti palačinke ali šmoren, na kar se pripravljam že od začetka diete pa mi še ni uspelo.

Moj lubi me pri dieti podpira, ampak samo z besedami. Se pridno vsak večer baše s čokolado in mi pravi da to dela zame, saj bom tako imela še bolj močno voljo.user posted image  No ja, nisem več prepirčana če je to podpora.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 10:17:37   
lelaval
Evo še mene. user posted image  Ne, nisem še obupala, samo nisem imela časa sedet za računalnikom (sem mogla malo po bajti popucat)user posted image

Včeraj nisem nič grešila, zato si tudi jaz zaslužimuser posted image . Danes pa bom tudi jaz pizzo - sem imela slab občutek, da grešim, ker delam z belo moko, a ste me potolažile. user posted image
Biba 12 - kolikor jaz vem, koruzo lahko, mlado koruzo (vloženo - cela - s storžekom) pa naj bi bila prepovedana. Če pa gledam moj seznam, pa je mlada koruza nevtralno živilo, torej bi jo lahko brez skrbi jedli.

Hanita jaz sem očitno najmanj dol spravila user posted image . V torek mi je kazalo (po mojih starih vagah 1 kg manj user posted image ), v sredo pa sem si kupila novo tehtnico in sem se zvagala, pa sem imela toliko, kot na začetku diete user posted image user posted image . Tako, da bom sedaj upoštevala to težo. Torej sem sedaj shujšala samo 0,5 kg - v 10 dneh user posted image user posted image . Sicer pa, pravijo, da tiste, ki bi rade manj shujšale, na začetku ne gre tako hitro dol (maščoba se ne topi takoj user posted image user posted image )

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 10:18:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tadejaa


Danes bo za kosilo pizza s papriko, bučkami, koruzo in
čebulo.



Koruze ne smeš, ker je škrob. user posted image

(odgovor članu tadejaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 10:37:50   
hanita
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

user posted image user posted image . Sicer pa, pravijo, da tiste, ki bi rade manj shujšale, na začetku ne gre tako hitro dol (maščoba se ne topi takoj user posted image user posted image )


upajmo, da je res tako!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 10:41:37   
Anonimen
Tudi jaz sem še vedno zraven in nameravam biti do konca. user posted image
Za kosilo in večerjo pa klasika - pizza in palačinke s kakavom.
Tehtnica pri meni kaže pol kg več od včeraj pa nisem grešila čisto nič, pravzaprav sem jedla še manj od napisanega, saj mi ves tisti krompir ni šel po grlu.

Za sadni dan pa vam priporočam, da sadja ne stradate ampak si ga pošteno privoščite. Pa ne kar povprek ampak v 4 do 5 obrokih. Jaz sem prejšnjič pojedla goro sadja, počutila sem se odlično, saj sadje obožujem, naslednji dan pa je šlo na tehtnici občutno dol.

Kalamare jaz pripravim takole. Očistim vrečke, lovke sesekljam in popražim v ponvici (lahko na česnu, lahko na čebuli). Lovkam dodam pest peteršilja in nekaj timijana in rožmarina. Na hitro premečem po ponvi, ugasnem ogenj in dodam na koščke narezano mozzarello (light varianta z 8% maščobe). S to maso napolnim žepke in jih dam v pečico. Potem pa 220 stopinj cca. 40 minut, zraven krompir za tiste, ki niso na dieti, posut z rožmarinom.
Vzamem pa tiste velike kalamare, ki imajo žepke dolge najmanj 20 cm, jaz jim rečem kar "atlantski". user posted image
Mi jih bomo imeli na sporedu v nedeljo, že čakajo v skrinji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 10:47:25   
tiktak
Jaz bom tudi danes pizzo za spremembo. Z gobicami, čebulo, melancani, bučkami in rdečo papriko. Mojmu pa bom dodala šeuser posted image in user posted image (cenzura, da se keri slučajno sline ne pocedijo).

Vidim, da ste že vse pri jutrišnjem sadnem dnevu. Najbrž ga z nestrpnostjo pričakujete.user posted image . Meni tudi ne bo lahko, ker ima moj user posted image kosilo/fešto za rojstni dan, jaz pa na sadju.user posted image .

Če nas naši pri dieti kej spodbujajo? Moj, če kaj je ali pa nič. Zadnjič je v kuhinji dokončal kosilo (popekel zelje in naredil matevža) in potem ni jedel kosila. Je rekel, da je sit že od vonjav. Zadnjič sem mu ob šestih zvečer rekla, če je sploh že kaj jedel tisti dan. "Aja, pa res", je bil njegov odgovor. Kaj bi dala za takšen apetit.user posted image . V glavnem, poje kar skuham in se ne pritožuje.

Včeraj sem jedla joto in s skesanim srcem vam sporočam, da sem med kosilom in večerjo pojedla 4!!! dodatne žlice.user posted image user posted image .

No, dovolj bo za danes. Se vidi, da Ela spi in imam čas. Aja, tudi meni kile stojijo.user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?