|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   višina pultov, delovnih površin...
4.2.2006 11:24:03   
m_m
Ne vem če je ravno vprašanje za tu...

Zanima me, kakšno višino kuhinjskih pultov, umivalnikov, delovnih pultov imate?
To standardno, mislim da je 85 cm, ali po meri.

Meni je namreč ta standardna prenizka, Pa nisem tak visoka. Ko kaj pomivam na roke, me prav križ boli, ker moraš biti tak nerodno nagnjen naprej, pa še od poroda niso mišice na hrbtu tako utrjene kot so bile prej.

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: višina pultov, delovnih površin...
4.2.2006 12:26:48   
alenkapk
Midva z možem sva oba velika, zato so pulti v kuhinji na višini 93 cm, mi je pa žal, da niso 95.

LP

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: višina pultov, delovnih površin...
4.2.2006 12:34:05   
miška piška
Midva z možem nisva velika, jaz 165, on 178, pa sva dvignila delovni pult na višino 93 cm in je superuser posted image .

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: višina pultov, delovnih površin...
4.2.2006 12:59:38   
CatJa
Mi imamo 93 in mi je prav smešno, ko pridem kam, kjer imajo standardne mere. Mi deluje tako "palčkasto" user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: višina pultov, delovnih površin...
4.2.2006 13:08:34   
MarijaPo
Midva sva tudi vzela ta visoko mero, mislim, da je 93, ampak nisem ziher, ni bilo treba nic doplacat, samo "cokl" je visji.
Vsi, ki pridejo na obisk pohvalijo, ker res ful manj boli hrbet.

V kopalnici sva pa dvignila na 100 cm visine, ker smo delali po meri in je super.

Midva sva visoka 170 in 180 cm.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: višina pultov, delovnih površin...
4.2.2006 13:27:34   
Taja Nagaja
Mi imamo  višino pultov 85 cm, štedilnik pa spuščen na 75cm, kar nama zelo ustreza, saj sva bolj majhne postave.  Kar pa se tiče pomivalnega korita pa bi bilo najbolje, če bi bilo na 95cm, ker je dno delovna površina in ne rob korita. Žal se ni dalo, ker bi pokvarilo izgled kuhinje, če bi element s koritom štrlel sredi kuhinje.user posted image Če bi še  enkrat delali odtoke, bi  najbrž spremenila in bi bilo korito višje. Kuhinjo naj bi imeli prirejeno glede na višino uporabnikov. Sem pa slišala, da obstajajo kuhinje, ki jih lahko sproti prilagajaš po višini. user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: višina pultov, delovnih površin...
4.2.2006 14:24:59   
m_m
No fajn, da nisem edina ki me to moti. Smo mel eno debato in moj predlog, da bi bilo lahko malo višje je izvisel user posted image  Meni se pa zdi pameten predlog.


(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: višina pultov, delovnih površin...
4.2.2006 18:29:27   
KIRA
midva sva pulte dvignila - tako da so 10 cm višje od standarda, ker je meni drgač umivalnik prenizek. sva reden cokl naredla v novi kuhinji, pa tud element v kopalnici je više.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: višina pultov, delovnih površin...
5.2.2006 12:17:55   
Baldi
A 85 sploh še obstaja, al kajuser posted image

Naš kuhinski pult je na višini 92 cm. Na ta račun so v predelu cokla še talni predali (kuhinja Dan Kuchen).

LPuser posted image



(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: višina pultov, delovnih površin...
5.2.2006 12:23:00   
Anonimen
ja js mam tut kuhinjo v večini tavisoko varjanto..ne vem okol 90 al kok je? sem visoka 181 pa mi je še to včasih prenzko. sploh kopalnica mi je pa sploh prenizka k se mi zdi da je še nižja k standard in sem čist nesrečna. v novi bajti bo zihr vse zelo nadstandardno visoko :)

(odgovor članu Baldi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: višina pultov, delovnih površin...
5.2.2006 15:15:13   
m_m
Baldi to je stara kuhinja, pogovarjal smo se pa o novi.

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: višina pultov, delovnih površin...
6.2.2006 20:41:41   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: m_m

Baldi to je stara kuhinja, pogovarjal smo se pa o novi.

A sem se tako nerodno izrazil, al kaj?user posted image Tudi jaz govorim o novih kuhinjah in se hkrati sprašujem, če so take, z višino pulta 85, sploh še na tržišču. Pomoje je ta višina že zdavnaj preživetauser posted image

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?