|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 7:42:50   
Anonimen
Banane, ananas, pomaračne, jagode, jabolka, hruške, mandarine,........ Najejte se ga, ker nas jutri čaka samo user posted image , voda!!!!
Današnji dan torej ne bo problem, jutri pa...ojoj. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 7:49:37   
al1*
Je danes tudi tehtanje?
al1* -8kg, še dva moram izgubit.

Bila sem prepričana, da se mi bodo grehi bolj poznali, pa sem izgubila 0.5 kg od prejšnjega torka.
Sicer sem pa jaz sedaj en dan za vami, tako da imam danes OH dan in se bom najedla krofov za večerjo. Jupi!


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 7:56:57   
tejčica
Jutro punce!

Včerajšnji dan mi je po doooolgem času uspel. Pa še sladici sem se odpovedala, tako da sem sploh happy. Sem se pa zjutraj zvagala in sem presenečena, ker po tako grešnem tednu nisem nič teže pridobila. user posted image  Torej ostajam pri -11 kg. user posted image user posted image user posted image

Danes pa sadje. Si ga bom kar veliko privoščila, da bom jutri lažje zdržala. Pripravljena imam jabolka, hruške, pomaranče, banane in kivi.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 7:58:23   
muki1
Dobro jutro.
Ojej, jutri je že spet vodni dan user posted image . Kako hitro grejo ti dnevi, ne moreš verjeti. Jaz se trudim biti pridna, ampak moji hormoni mi včasih tega ne dopuščajo, tak da sem se zredila že 1,5 kilograma [sm=smiley9.gif" border=0>. Itak pravijo, da če ne paziš, hitro dobiš gor, jaz pa moram zjutraj že nekaj pojesti, takoj ko odprem oči, pa potem meljem do 16. Od takrat naprej pa več ne jem, ker sem že sita do amena.
Pridne ste punce, kak ste zdaj že lepo vitke, jaz pa se bom letos na plaži kotalila kot žogica marogica

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 8:04:59   
*pepelka*
Jupi -1,2  kg od prejšnjega torka skupaj -13,8 kg. Z rezultatom sem zadovoljna. Samo še tako naprej in uspeh je zagotovljen.Do tokratnega cilja imam še 6,2 kg in upam, da mi uspe.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 8:10:29   
Anonimen
Joj, pa res, tehtanje!!! Seveda sem pozabila, najbrž sem zavestno zbrisala tehtanje po sobotnem user posted image . user posted image
Pište - 10,7.......user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 9:08:07   
mala maja
evo da se javim da me ne boste odpisaleuser posted image user posted image

Uglavnem mela sem celo štalo doma in sem tva tedna pri hujšanju totalno zabluzilauser posted image user posted image user posted image  sej sem se držala kolikor sem mogla ker sem bila skor po cel dan na poti..... Ma nima veze razlagat. Uglavnem dala sem še tri kile dol tko da sem mela skupno že -11 kg pol k je blo pa vse za mano so me pa spet živci izdal in sem padla na čokolado kot že velikokrat prej k se mi je kej tazga zgodil in sem pridelala +4kguser posted image user posted image user posted image  in sedaj stojim na tistih -7 kguser posted image user posted image .

Uglavnem sem počasi začela jest normalno po dijeti (z nekaj grehiuser posted image )pojutrišnjem pa spet zastavim s polno paro naprej ker sem tolk bluzila da bom spustila vodni danuser posted image

Pridno hujšajte in fino se mejte SUHICEuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 28.2.2006 9:09:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 9:30:21   
Mel_A
Uh, ja... mene je pa vaga mahnla po glavi prej... Sej res, une miške ki sem jih pojedla n Š dan, so se pa tud mogle nekje pokazat. Pa ta teden sem imela malo krize, nisem čakala, da so minile vsaj tisti 2 uri (oz. več) od obroka in sem kmal po kosilu začela neki mlet-sicer v okvirih diete, ampak vseeno. Prav mi je! Mogoče se bom zdej ponovno zresnila! No, pa da ne bom nakladala brez veze. Od preteklega tedna sem pridelala 1,2kg (sicer je to že po zajtrku, ker sem se prej pozabla vagat, ma vseeno tty, piši mi samo -5kg, za kazen... sej tisti dve jabolki pa tud nista tehtali 1,2kg, ane?!). user posted image
Danes zagrizeno začenjam sadni dan, jutri pa vodni, da se spokorim svojih grehov. Danes pa pust in NIČ krofov in mišk, sem jih pojedla te dva dni preveč! user posted image

Naj vam hitro mineta te dva dneva!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 10:08:44   
Teni_
Dobro jutro.Pri meni samo - 0,4 kg, pa ok. Danes sadje, jutri voda - huda bo.







(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 10:51:03   
taška30
Pozdravček, sadjejedke!

Najprej hvala vsem za včerajšnje čestitke. Kot se za Rd spodobi, sem seveda zvečer grešila s količino sladkega, pa še z obloženimi kruhki. Pa z vinčkom.user posted image

Teža: -8kg, to je sicer pol kile več kot prejšnji teden, ampak sem vseeno zelo zadovoljna. Zakaj? Zato, ker smo se prejšnjič tehtale po sadnem dnevu in sem itak vzela v zakup, da je tista teža malo nerealna, najbrž je bila taprava takšna kot je danes. Glede na včerajšnje žretje sem res lahko zadovoljna. Še 2kg imam za dat dol.
Nekaj bo šlo ziher zdajle v dveh dneh, ker imam namen biti pridna še pa še.

Danes sem že pojedla skledico jagod - ful so bile dobre.user posted image

Pozdravček in veliko volje v naslednjih dveh dneh vam želim, Taška

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 11:19:40   
Anonimen
Bljak, sadje, meni je že slabo.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 11:33:48   
lelaval
Danes zagrizeno začenjam sadni dan, jutri pa vodni, da se spokorim svojih grehov. Danes pa pust in NIČ krofov in mišk, sem jih pojedla te dva dni preveč!

Naj vam hitro mineta te dva dneva!


Mel_A - se ti pridružujem pri napisanem. user posted image user posted image
Skoraj sem se pozabila vagat. Sem se morala kar 2x tehtat, ker sem mislila, da narobe kaže: 54,4  - od prejšnjega tedna sem pridelala +0,6 kg. user posted image user posted image   Prav mi je, kaj sem pa bila taka požrešna user posted image  in pospravila krofe in vse.

Danes odpadejo krofi in vse razen sadja, jutri pa je pepelnica in post, a bom res na vodi.

Čestitke vsem, ki ste dale dol svoje  kilograme (ali pa dekagrame user posted image ). user posted image

Se beremo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 11:38:22   
Pi-kica 1
Tudi jaz se javljam, pa nimam kaj lepega za povedat. Grešila sem, grešila...user posted image . Na vagi se seveda pozna +0,5 kg. Danes pa samo sadje, sdje in kakšna solatka. Jutri pa še ne vem, kaj bom, ker vodnega dne se jaz ne grem več, mi je bilo zadnjič preveč slabo.

LP

Pi-kica

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 14:18:36   
tejčica
Punce, sem imela danes dopoldan tako skušnjavo... V službi smo vsi dobili krof in jaz sem se že odločila da se pregrešim in ga z užitkom zmažem. Potem sem se pa zadnji trenutek premislila in se mu odpovedala. user posted image  Sem pa imela polna usta sline, ko sem druge gledala kako se bašejo...user posted image   Ni pa bila to zadnja runda skušnjav danes. Popoldan se moram uspešno ognit še taščinim krofom. Sem sedaj tako ponosna nase, da vem da mi bo tudi popoldan uspelo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 15:49:44   
lelaval
Jaz sem pa že tako lačna od vsega tega sadja user posted image user posted image user posted image
Jaz bi en belik KROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOFFFFF. user posted image
Pa bom zdržala do večera na sadju, drugače ne bom mogla jutri preživet vodnega dne. Bom morala jutri na potep po trgovinah, da ne bom mislila na lakoto. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 17:17:26   
Suzi*
Ojla. Včeraj zvečer grešila na polno. Sem zmazala pico (zelenjavno) in še kremšnito, oboje po 9 uri. user posted image  Tako da nič čudnega, da danes tehtnica kaže +1 kg. user posted image  No, tudi med tednom sem ga malo biksala. Skupaj sem na -7,5 kg. Sem pa tudi jaz pričakovala, da bo šlo malo gor, ker prejšnji teden tista teža po sadnem dnevu ni bila čisto realna.

Danes sem jedla pomarančo, banano, kislo zelje, grešila z enim grižljajem pire krompirja, zvečer pa seveda še sadje. Upam, da ne bom podlegla čemu bolj dobremu.
Jutrišnjo vodo bom pa probala speljat, čeprav dvomim, da mi bo uspelo, ker grem tudi prvič po porodniški delat. Bom zvečer poročala.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 17:19:09   
ANDREJA*
opla........................tale teden je šel pa kar mimo....user posted image user posted image user posted image ja vse v znamenju pusta in krofov..................čist so me premamili...celo danes sem pojedla kar nekaj marmelade iz krofov( sadni dan)....seveda tistega okrog nisem izpljunila..njami.............lepo prosim !!pa taka odločenost.......čestitam vsem, ki ste bolj odločene od mene.........meni je vaga pokazala približno enako, kot prejšnji teden.....sedaj pa sem se odločila, (ko je že post), da sem bolj odločna..............bomo videli, kaj lahko naredimo s skupnimi močmi še zadnjih  30 dni diete......
t_t_y ko boš pisala mi naredi v tebelco en velik krof...sej tko zgleda kot nula a ne!?user posted image     vsem en lep pozdrav se juti držimo vooooode.?.......malo pa moramo še porediti našo...kako ji je ime?user posted image      andreja

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 17:43:25   
rikica
Halo.Jaz pa sem danes zelo vesela.Po vseh grehih,ki semjih imela prejšnje dni je vseeno šlo eno malo malenkost dol.-200 gramov.Sem bila prepričana,da bo šlo kaj gor.Skupaj torej 5,2 kg.Očitno se pozna,da veliko migam!!Hvala bogu,da je že pusta konec pa teh krofov.Danes sem pojedla eno pomarančo zjutraj,za kosilo suho sadje,za večerjo pa bom jagode.Jutrišnjega dneva se pa nič ne veselim.Samo,če sem prvi vodni dan prestala potem bom jutrišnjega tudi brez greha.

Suzi*-čisto nič ti nisem favš!Mene pa čaka prvi delovni dan čez 20 dni.user posted image user posted image Saj ne morem verjet,da je tako hitro minlo.Poročaj kakšen bo prvi delovni dan!!Lp

(odgovor članu ANDREJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 19:49:55   
drus013
Pozdravljene!
Tudi meni kile še kr stojijo, nevem torej še vedno-6kg.,mi je pa že brezveze pisat teden za tednom vedno isto številko. Torej od prejšnjega vodnega dne, imam isto kilogramov, moram priznat, da sicer z manjšimi prekrški ampak vsi v okviru diete.  Kot zgleda, imam prevelike obroke, torej bo treba vzet manjše krožnikeuser posted image , mislim obroke.
Sem pa še kljub temo odločna, do nedelje še , če pa po vodnem dnevu tehnica ne pokaže manj, sem štiri dni za vami, se jaz ne grem več user posted image .

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 20:08:03   
taška30
No, jaz sem zdržala na sadju.user posted image  Zdajle zmazala še eno banano, čist možno je, da bom mal kasneje še eno jabolko.
Upam, da mi bo jutri uspelo zdržat na čajčkih. Nimam takšne volje, kot sem jo imela prvič. Sem pa dobila za RD nov ful lep čajnik iz trgovinice Cha in 13 različnih vrst sadnih čajev (tazaresnih, ne filter vrečkuser posted image ). Bom šla kar po vrsti, pa se bom s tem malo zamotla. Upam, da tisti koščki sadja, ki se bodo namakali v vodi, ne bodo pokvarili vodnega dne.

Lp, Taška

user posted image  Suzi*, tebi pa želim čimmanj stresen in čimbolj uspešen prvi dan v službi.user posted image

(odgovor članu drus013)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 20:20:06   
Anonimen
Jaz danes nisem nič grešila, za jutri pa ne vem. Prav matrala se ne bom, če bo šlo, bo šlo, če ne, pa ne.
Kile pa ne gredo nič dol. Po moje bi bilo treba začet kaj migat. Ampak to se mi pa ne ljubi.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 20:29:23   
Pia67
Živjo!

Zaenkrat kaže -0.5kg od prejšnjega tedna. Torej skupaj 3.5kg, še slabih 7 me čaka. "Grešna" sem bila, danes sem pojedla 2 banani, ki jih ponavadi na sadni dan ne jem. Pa ogledovala sem si čokoladke pripravljene za maškare, ki jih niti ne obožujem. Mal delam zaloge za jutri, ko bo vodni dan user posted image . Nalivala se bom s čajem in počela kaj zanimivega, da bo hitreje minilo. Itak se z malčico samo še valjava po tleh user posted image

Suzi*, naj bo 1. dan službe po morju časa čimanj stresen. Ti ne zavidam, mene bi moja šefla najraje videla 1.4. Bo že počakala do avgusta user posted image

Damjana

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 20:52:34   
lelaval
Dan sem preživela brez greha - na sadju. user posted image  Pa tako so me mamile vonjave slastnih krofov. A sem se jim uprla, saj sem odločna.
Kar pa se tiče jutrišnjega dne - če sem prvega preživela )še lažje je bilo kot sadnega), pa bom še tega. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 22:17:20   
t_t_y
Oj punce, tabelco sem naredila (nas je zlo mal gor), sicer je pa moja kilaža enaka kot prejšnji teden.

pozdravček

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE, 57. dan - sadje
28.2.2006 23:31:35   
tiktak
POZDRAVČKI VSEM!
jAZ sem šele zdaj uspela prit do računalnika.  Malček pozno, a vseeno. Meni kaže vaga skupno -6.5 kg (se pravi v zadnjih 2 tednih za -0.6 kg user posted image ; no ja vsaj nekaj). Danes sem bila pridna - za spremembo od včerajšnjega dne, ko sem jedla sladico že po kosilu, pa za popoldansko malico, pa večerjo..... user posted image  Predpriprave na danes in jutri pač.
Imam pa še vedno računalnik fuč, tako da je moje "javljanje" tako tako. Taška30: vse naj naj za RD. Sicer z zamudo, ampak ras nisem na tekočem. Suzi* tebi pa uspešen 1. dan službe in naj ti čimprej mine!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?