|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dolgčas, naveličanost
28.2.2006 12:57:51   
n*a*
A je še katera, ki ji je pogosto dolgčas oz. naveličana vsega - v smislu, da so si dnevi preveč podobni, da človek ne ve, kaj bi zanimivega počel oz. ideje so, volje do realizacije pa ni. Vse je brezveze...
A je to že spomladanska utrujenost?
Kako do energije in več volje do česarkoli?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 13:02:31   
Annny
Rabiš malo adrenalina- loti se kakšnega športa, pa bo prišla volja tudi za ostalo.
Najslabše je cele dneve biti doma ves zaležanuser posted image

(odgovor članu n*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 13:03:55   
Anonimen
Ne, meni ni nič dolgčas. Jaz bi tako rada malo lenarila, kje na sončku ... mmmmmm .... sem že tam.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 13:22:32   
lelaval
Jaz bi tudi rada lenarila, pa mi ne uspe, kljub temu, da me čas vedno povozi. user posted image
Da pa niso dnevi vedno enaki, pa si moraš sama tako naredit.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu n*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 13:23:25   
Teni_



Evo, že 4  leta sem večino dni doma cel dan. Poln k.... že imam vsega, tečna sem sama sebi in že komaj čakam, da se mi izteče porodniška in upm da bom kmalu dobila kakšno službo, ker bom počasi znorela. Aja, tisti, ki je  nor, ne more še  enkrat znoret.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 13:38:24   
Anonimen
Ne razumem kako je ženski lahko doma dolgčas. Jaz sem doma, ne hodim v službo in mi ni niti malo nikoli dolgčas. Če vidiš delo, ga imaš, če pa ga ne vidiš ga pa pač nimaš. Tudi meni je skoraj vsak dan prekratek, tako, da si res včasih rečem, da jutri pa res ne bom nič delala, bom lenarila, al pa kam šla. Ne vem kaj je to dolgčas!!  LŠ

(odgovor članu n*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 13:41:27   
viv_
A kako ti je doma lahko dolgčas? Preprosto - gospodinjska dela ti niso v užitek, ampak te dolgočasijo.

Jaz ne zdržim 3 popoldneve zaporedoma doma - ratam kar živčna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 13:52:36   
dory
se strinjam z viv....tud rutina ubija...tko,da jaz ne razumem ljudi, ki so doma in pocnejo eno in isto...sej pospravljas, pa peres,pa peglas pa kuhas, pa ce mas otroka se ukvarjas se z njim...samo iz dneva v dan eno in isto...ratam zivcna...

Je treba tud mal popestrit dan pa kam it...zato sem komej cakala,da se mi konca porodniska in zej,da sem spet najsla sluzbo...doma bit je boringuser posted image

Kako do energije? Ven v naravo, al pa na cvek s prijateljicami...karkol za svojo duso...bos vidla,da bo prec bols :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 13:55:12   
Anonimen
Jaz sem "šele" tri tedne doma, pa komaj čakam da grem nazaj v službo. Pa ne zaradi dela ampak zaradi ljudi da sem mal v družbi. Je pa res da še nimam otrok pa mi je verjetno dolgčas zato k sem sama doma. Imam občutek da dlje sem doma manj se mi da sploh premaknt kam. Me lenoba napade.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 13:56:46   
Anonimen
Joj Viv kako smo nastrojeni do anonimnih kajne? Ne vem kaj se toliko šopiriš, če ne maraš anonimk, jih preprosto spreglej in pojdi naprej. In če ti gospodinjska dela niso v užitek, ja pol ..................!!!
Jaz pa v gospodinjskih delih uživam, Vidiš sto ljudi, sto čudi. Ja, ko mi pa zapaše se pa vsedem v avto in se odpeljem malo naokoli. Imam veliko prijateljic in prijateljev, pa rada grem v šoping (Avstrija, Italija, Nemčija.....). Ja, ker mi ni treba hoditi v službo, se imam prav fino, nič mi ne  manjka, zraven pa imajo moji otroci vsak dan sveže skuhano kosilo in lepo pospravljeno stanovanje. E to je to!!  Pa lep pozdrav

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 14:00:36   
Anonimen
U, tale "E" na koncu mi je pa znan.
Da ni to naša Podpazduha?
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=818482&mpage=1&key=telebajsek&#818482

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 14:02:41   
CatJa
Zaradi tako nastrojenih anonimk nekateri ne maramo anonimnk. Matr, kak stavek.

Sploh ne vidim, kje je viv koga napadla. Je pač povedala, da bi se njej doma strgalo. Men se bo tud vsak cajt. Pa sej ne morš cel dan sam gospodinjo špilat, pa plenic menjat. Če nimaš viška, pa tud v šopinge ne morš hodit.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 14:08:02   
dory
o splisni...sem se kar nasmejala...podpazduha :) heheh


viv pa ni nobenga napadla...samo povedala je svoje mnenje...pa sploh...a je kje napisala,da ne mara gospodinjskih opravil???

Jst tud uzivam v gospodinjskih opravilih, sam da bi bla pa doma...ni vse v fizicnem delu ampak tud v intelektualnem :)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 14:08:24   
viv_
Ja res... nč mi ni jasn... pa sploh nisem nastrojena... no, sej je CatJa napisala.

RATAM PA NASTROJENA ČE KDO NAPIŠE viv Z VELIKO ZAČETNICO!!!!PIŠE SE VSE Z MALIMI ČRKAMI!!!!!!!!!!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 14:13:58   
dory
viv k bo treba bezat tolk prej opozor user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 14:17:58   
Anonimen
Jst ne znam bi sam doma in ne znam bit sam gospodinja....
Meni se total odpelje.
Še ko sem v službo začela hodit mi je manjkal študij, pa sem šla na tečaj angleščine tko za prosti čas izkoristit...user posted image .

Vsi pač ne moremo uživat v gospodinjstvu. Jaz, naprimer, priznam, da mi je pospravljanje likanje in vse ostalo totalno brez veze in zguba cajta...ampak kaj ko je to nujno zlo, če hočeš met vsaj približno urejene bivalne razmere. Pol pa tud to počnem po sili razmer.

Kaj storit da ne bo dolgcajt....hm...pejt ven, v šoping, športat, na sprehod, začni plavat, v knjižnici si izposodi tečaj tujega jezika npr. svahili (boš zelo zaželen prevajalec), kupi jojo pa se uči jojojat, če ne znaš jesti s kitajskimi paličicami si jih kupi en paket skuhaj juho in poskusi jesti juho s paličicami - garantirano ti ne bo dolgčas, pa še shujšala boš, nauči se kvačkat, klekjat, pridruži se kakemu čudnemu kultu npr. Društvu testanega krompirja, začni pomagat pri rdečem križu, pejt hranit potepuške mačke, recimo pojti za model v slikarsko šoli (pa še zaslužila boš)....Če si iz Lj pa lahk hodiva skp na badbinton...user posted image Resno.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 14:19:53   
n*a*
Saj ne gre za to, da ni kaj delat. Delo seveda je. Niti nisem doma - hodim v službo, imam malega otroka, partnerja, ampak tiste prave volje ni.
Annny je kar prav napisala, da bi blo dobro zdravilo ukvarjanje s športom oz. čim drugim. S čim se pa ve ukvarjate, ko si vzamete čas zase - to mi manjka, en hoby, eno veselje... Saj drugače sem ok, ampak tako "medlo" obdobje imam. Ko pomislim, da bi šli na sprehod, se mi v naslednjem trenutku zdi že brezveze itd. Sama ne vem kaj bi rada... En hoby mi najbrž fali, ja - a ma kdo kak dober predlog?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 14:21:20   
Vilma
Ljudje smo si različni. Vsak potrebuje nekaj drugega za popestritev. Eni je fino, da je doma in gospodinji, drugi je to nujno "zlo" in rabi še kaj drugega.
Meni sta je naveličanost in dolgčas pojavila, ko sem zaključila kakšno večje delo. Ko sem kar naenkrat ostala brez cilja. Mislim, da je najbolj pomembno, da si postavimo v življenju cilje. Tako krakoročne kot dolgoročne.
Med kratkoročnimi je lahko to, da se bolj posvetiš branju knjig, da se vpišeš na kak tečaj tujega jezika, na kakšno delavnico, ali pa da svoj čas preprosto nameniš prostovoljno v kakšnem društvu.
Dlogoročni so lahko pridobitev višje izobrazbe, nakup stanovanja ali česa drugega.

Ne vem n*a*, po moje to ni povezano z spomladansko utrujenostjo ampak bolj z depresijo.
Poskusi se zmenit sama s sabo, kaj si dosegla, neke vrste rebalans. Nato pa, kaj še lahko, kaj si želiš in poskusi delovati v tej smeri.

Vse je odvisno od nas samih in od tega, če bomo ukrepali in kako bomo ukrepali.
To, da si si priznala, da je vse brez veze je velik korak. Vendar bi bilo slabo, če se zaustaviš samo na tem. je treba it naprej!

Želim ti veliko raznolikosti, veliko dogodivščin in nasmejanih dni! user posted image


(odgovor članu n*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 14:22:44   
CatJa
Jaz hodim na jogo. Ko bo lepo vreme, bo pa tako zmanjkalo časa za vse.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu n*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 14:23:33   
dory
Jst med drugim hodim cca 3x na teden na aerobiko kjer dam res vso negativno energijo iz sebe...in to res deluje...drugac pa ven na zrak pa v druzbo redno na vsake tolk cajt...pa bos vidla,da bo vse ok...sej pridejo tud taksna obdobja v zivljenju,kar je cist normalno...ko si brez volje pa tko...zato pa je sport najboljse zravilo :)

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 14:31:59   
Anonimen
n*a*

Jst sem mela tako obdobje lani. Imela sem vse, vse je klapalo, pa nobene volje, energije za karkoli.

Zdej mi pa pomaga karate...neva ma en kjut smajl...pa dost na sprehode hodim. Pa na pijačke. Si vzamem čas za karate, po karateju še na en turbo drink... pa je.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 15:11:51   
urši*
ja itak, da mi je kdaj  dolgčas, pa ne dolgčas v smislu, da nimam kaj počet, ampak, da sem cele faking  dneve doma in , da nikamor ne grem. če se to dogaja par dni skupaj mi gre že para iz ušes...zato grem pogosto ven s kolegicami , al pa gremo kam skupi na šoping-izlet. vedno rečem , da ma Luka mamo in atija , pa lahko tudi ati kdaj za njega poskrbi , ravno tako zna!!!
pa še to bi rad povedala , da sem bla v soboto po slabih dveh letih, tako orng na žuru in sem se mela fenomenalno , prav pasalo jeuser posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 17:09:32   
Urška//
Jaz sem že štiri dni nonstop doma, ker je moja Larica bolanauser posted image , pa mi je že ful tečno, če bi mogla bit vedno doma bi znorela in kaj naj zaj trikrat na dan sesam in štirikrat pode pobrišem, ker pač vidim, da imam tepih in parketuser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dolgčas, naveličanost
28.2.2006 23:05:28   
moja Pia
Sveta Marijauser posted image ,sem že mislila,da sem edina,ki komaj še prenaša te bedne dneve.Pa se tolažim s tem,da je pač zima,vse črno-belouser posted image

(odgovor članu n*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dolgčas, naveličanost
1.3.2006 7:52:33   
puncica
Tud men bi se strgal če bi bila skoz doma, še prej bi se pa strgal mojmu in moji punčki, ker vem kako težka znam bit če mi je dolgčas user posted image Moj se raj kr pobere od doma in vem kako je bilo ko sem bila 2 leti doma, ko sem diplomo pisala, pa ne da bi si poiskala kej prek študenta za delat, ne jaz sem tečnarla doma. tako da mi je zdaj prav fajn, ko grem vsak dan v službo, sem v družbi in tud ko sem po porodniški prišla v službo mi je bilo ZAKON, res ful dobr sem se počutila, pa vsi so me spraševal a ti je kej težko bilo prišlo spet v službo, jaz pa ne, ful fajn spet mal spremembe.

pa me je hotla G. dat na bolniško, pa sem rekla da itak ne bi bilo nič drugače, sam še tečna bi bila po vrhu, pa je rekla no sej še ni kritično da bi MORALA it, sam če želiš in kaj sem izbrala da hodim še ta mesec v službo user posted image user posted image Je pa res da imamo v službi dobre odnose, rada opravljam svoje delo in uživam, ko mi čas hitreje mine. Se pa zalotim doma, ko sedim za mizo pa se sprašujem kaj naj delam, ker če grem pucat, me bo sigurno tamala zmotla, pa hoče knjigico brat, pa risat, pa ne  vem kaj še, pol pa kr sedim tam na stolu in študiram user posted image

ja sej vem sem čudna.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu moja Pia)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?