|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne vem...
4.3.2006 16:25:06   
Anonimen
Ne vem več kaj naj storim. Starša se stalno kregata, za neumnosti, sama sem v hiši.

Z nečakom se ne smem ukvarjat. Ko ga primem, mi začne mama pravit, daj ga meni, daj da ga pomirim, kot da jaz ga ne znam.
Ko ga hočem it previt, oz. ga začnem, pride njegova mama in mi reče, zakaj joče, ko pa ga ima ona ji joče ure in ure pa je vse v redu. Ko jo vprašam, kaj mu je reče, da  saj je normalno da joče, da ga rada sliši jokat.
Enkrat je prišla k nam zjutraj, da sva ga skupaj previli un umili, zdaj pa je spodaj in vse opravi brez mene. kljub temu, da točno ve, da mi je to zelo všeč in da sem presrečna. Ta teden pa sem zvedela, da me noče za botro. Bosta njegova bratranca. Zmeraj je tako, da je eden z njene, drugi znjegove strani. Zmeraj sva bili prijateljici, zdaj pa jo je zet naščuval proti nam. Ne sme uporabljat naših oblekic, je lahko samo kar on dovoli in ko on hoče morajo it k njegovim.  tudi če ona tega noče.
Vglavnem, ne počutim se več kot teta in za to mi je zelo žal, ker sem si to vedno želela biti. Ne smem ga previjat, preoblečt, lahko ga primem samo ko me ona rabi, ko si ima za skuhat, ali ko se gre tuširat, drugače pa nas ne pozna. Tako me boli, ker imam zelo rada otroke in sem presrečna ko me pogleda s tistimi lepimi očmi. Tako rada bi se malo ukvarjala z njim, pa se ne smem.
Hudo, mi je, ker sem si tega nečaka vedno ful želela, zdaj pa ga ne smem niti videt.

Hkrati pa se ji ne upam nič rečt (da bi ga rada več pestvala, ga kadj ummila, previla), da mi ne bi kaj zamerila.

Ali naj se pogovorim z njo, ali naj raje molče trpim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne vem...
4.3.2006 16:42:33   
Anonimen
2x sem prebrala pa ničesar ne razumemuser posted image Kdo si ti, v kakem odnosu si z tem otrokom, si mu teta, čigavi bratranci, čigavi starši, kako vezo ima da si sama v hiši, mama od koga???Ne vem no, ta post je pa čisto zmeden, ker govoriš o istih osebah enkrat kot o starših, pol mama,pol nečak???Ko govoriš o ljudeh jih imenuj po odnosu ki jih imaš TI do njih, torej moj nečak, moji starši, moja sestra, moj brat, moj bratranec.....
Ker bi ti z veseljem kaj svetovala, samo malček v red spravi to pisarijouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne vem...
4.3.2006 16:48:06   
Marogica
Mislim oz. vem, da si ista oseba, ki je že pisala(glej spodaj). Daj preberi si še enkrat, kaj so ti punce napisale. Oprosti, mislim, da preveč tečnariš in pusti svojo sestro in NJENEGA otročka pri miru

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=720603
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=781723


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne vem...
4.3.2006 16:50:17   
Marogica
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=781723

Upam, da je sedaj ta link aktiven

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne vem...
4.3.2006 17:33:38   
rija
Anonimna, pa daj si svojega otroka narest.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne vem...
4.3.2006 17:34:29   
rija
Marogica, bi tudi jaz rekla, da je ena ta ista. Dva taka primerka v tako mali državi težko najdeš...user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne vem...
4.3.2006 18:07:31   
baguSka
Jp, tud jst sm se takoj spomnla tiste teme, k je bil že tak problem. Ne vem če gre za eno in isto osebo, vsekakor pa svetujem tej anonimki, da si prebere (še enkrat) tiste odgovore pod tisto temo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne vem...
4.3.2006 20:02:34   
CIPRESA
Ja malo zmedeno je tole napisano a grem tud jaz stavit da  si ista ki je zadnjič že pisala nekaj v zvezi s temuser posted image
Marogica je že vse povedala!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne vem...
4.3.2006 20:10:46   
Anonimen
Mi je zelo žal, nisem ista oseba, je pa res, da imava zelo podoben primer, le da sem jaz že starejša od 21 let.
Upam, da niste mislile tudi mene tako napasti kot ste njo.

Sem kar malo razočarana, ker sem mislila, da bom našla kakšno tolžbo, ampak očitnoste vse samo v vlogi nevest in mater in nobena ne ve, kako se počuti zapostavljena teta.

Na žalost, mislim, da ne bom več prišla na ta portal.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne vem...
4.3.2006 20:14:16   
Marogica
Draga ANonimna, četudi nisi ista oseba, v kar pa dvomim, bi ti jaz osebno napisala enako, kot sem takrat, predvem v drugem linku, ki sem ga navedla.
Ti želim dosti sreče na kašnem drugem portalu, če tukaj nisi zadovoljna

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne vem...
4.3.2006 20:15:16   
Anonimen
Moje popravlejno sporočilo:


Ne vem več kaj naj storim. Starša se stalno kregata, za neumnosti, sama sem v hiši.

Z nečakom se ne smem ukvarjat. Ko ga primem, mi začne mama pravit, daj ga meni, daj da ga pomirim, kot da jaz ga ne znam.
Ko ga hočem it previt, oz. ga začnem, pride sestra in mi reče, zakaj joče, ko pa ga ima ona ji joče ure in ure pa je vse v redu. Ko jo vprašam, kaj mu je reče, da  saj je normalno da joče, da ga rada sliši jokat.
Enkrat je prišla k nam zjutraj, da sva ga skupaj previli un umili, zdaj pa je spodaj in vse opravi brez mene. kljub temu, da točno ve, da mi je to zelo všeč in da sem presrečna. Ta teden pa sem zvedela, da me noče za botro. To bosta  bratranca od zeta.  Zmeraj je tako, da je eden z njene, drugi znjegove strani. Zmeraj sva bili prijateljici, zdaj pa jo je zet naščuval proti nam. Ne sme uporabljat naših oblekic, je lahko samo kar on dovoli in ko on hoče morajo it k njegovim.  tudi če ona tega noče.
Vglavnem, ne počutim se več kot teta in za to mi je zelo žal, ker sem si to vedno želela biti. Ne smem ga previjat, preoblečt, lahko ga primem samo ko me ona rabi, ko si ima za skuhat, ali ko se gre tuširat, drugače pa nas ne pozna. Tako me boli, ker imam zelo rada otroke in sem presrečna ko me pogleda s tistimi lepimi očmi. Tako rada bi se malo ukvarjala z njim, pa se ne smem.
Hudo, mi je, ker sem si tega nečaka vedno ful želela, zdaj pa ga ne smem niti videt.

Hkrati pa se ji ne upam nič rečt (da bi ga rada več pestvala, ga kadj ummila, previla), da mi ne bi kaj zamerila.

Ali naj se pogovorim z njo, ali naj raje molče trpim?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne vem...
4.3.2006 20:17:52   
india
Ojej, kako hitro so nekateri užaljeni.
Vsekakor anonimna, tvoja sestra ima vso pravico izbirat,kdo bo z njenim otrokom, pa tudi njen partner ima pravico, da o tem soodloča. Na konec koncev imata pravico do lastnega družinskega življenja in njuna odločitev je,kdo bodo otrokovi botri, kdo bo otroka hranil, previjal,...
Morda se pa sestra prikrito boji, da bi se zaradi tvoje navdušenosti in ljubezni otrok preveč navezal nate?
Mogoče se malo umakni in ne bodi tako "vsiljiva", pa ko te bo potrebovala, bo sama rekla.
Tudi jaz ne bi marala ob sebi nekoga, ki bi si preveč lastil moje dete!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne vem...
4.3.2006 21:49:59   
smrka
anonimna nevem, kaj je s to zensko. Mogoce jo bo hitro minilo tako obnasnaje. Jest neprenesem takih ljudi ko se obrnejo nate samo takrat ko te kaj rabijo. Je pa res da je otrok vmes in da bi se z njim rada ukvarjala. Pogovori se s to zensko in jo vprasaj zakaj je taka. Ti bo ze dala kak odgovor.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne vem...
4.3.2006 23:18:18   
lelaval
Čeprav trdiš, da nisi ista oseba, jaz nisem prepričana. Že v  prvem  stavku je  preveč podrobnosti. Sicer pa - drži se odgovorov, ki smo jih že takrat pisale.
Oni so družina zase in tudi meni ne bi bilo všeč, če bi se kdo vtikoval v mojo družino. Sem že to sama doživela, zato vem.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne vem...
6.3.2006 14:48:33   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Sem kar malo razočarana, ker sem mislila, da bom našla kakšno tolžbo, ampak očitnoste vse samo v vlogi nevest in mater in nobena ne ve, kako se počuti zapostavljena teta.
Na žalost, mislim, da ne bom več prišla na ta portal.

Ja, napisala si da rabiš nasvet. Bi pa napisala, da rabiš tolažbo in bi te laho takoj poslali na drug portal. Tukaj se obnašaš čisto enako kot doma. A kapiraš? Živi svoje življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?