|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 8:40:56   
Teni_




Porkaduš babnice, kje se skrivate? Pa menda niste že vse obupale?

Danes je na vrsti sadje. Jaz pa brez sadja. Včeraj ga nisem kupila, zdaj pa se mi ne da z Niko v trgovino, pa še bolana je.
Po 14. uri začnem s sadjem, prej pač na žalost  nič.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 8:49:15   
CUKRČEK
Za sadni dan priporočam popečene banane.mmmm, jaz sem jih včeraj jedla. Božansko.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 9:14:41   
Teni_



Kako oz. na čem jih pa popečeš? Sliši se zelo dobro.



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 9:24:41   
lelaval
Cukrček, popečene s sladoledom in smetano? user posted image user posted image  Bi prišle v poštev včeraj zvečer. user posted image user posted image
Jaz sem se včeraj tako napokala, da sem komaj dihala user posted image
Danes pa sem si stisnila 2 pomaranči za zajtrk čez dan pa bom tudi na sadju.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 9:26:30   
CUKRČEK
Dve banani sem prerezala po dolžini. Potem sem jih pokapala z limoninim sokom in jih povaljala v kokosovi moki. V ponev sem dala malo masla in v vročega stopljenega potem banane.
Ko so bile popečene sem čez njih prelila že zmiksane jagode.
mmmmm , se mi že cedijo sline.

Res je dobro, naješ se orng in sadni dan kar naenkrat rata sladki danuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 11:12:51   
tinadvojčica
Čao!
Tudi jaz sem se včeraj ful napokala danes sem pa že pojedla dve pomaranči in malo rozin.Upam da bomo danes zdržali samo na sadju brez solate ker se mi zdi da je solata greh.Sploh pa ker se vaga skoraj nič ne premakne!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 11:18:11   
t_t_y
Ojla, ja smo se res kar nekam zgubile. Jaz imam danes že drugi sadni dan - včeraj je bil kazenski, pa recimo da je uspel (če odštejemo košček sira zvečer ko sem ga dajala tamalemu), danes pa mam torej redni sadni dan - verjetno si bom zdele privoščla eno pomarančo. Sej sicer pa zdej res nimamo več velik do konca, ampak zanimivo, jaz sem prvi mesec in pol (al še clo mal več)preživela čist brez vsakega greha (sem kar ponosna nase, sploh ko berem sporočila od Bomb)....zdej pa se kar pojavijo sem in tja - no, sej vaga mi pa nič ne prizanaša, ta teden stoji na mestu, tko da bom očitno plačala tele grehe.
pozdravček, pa pridne bodite, jutri imamo T dan

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 13:18:51   
al1*
Jaz sem tudi še tukaj. Pojedla sem dve banani, malo grozdja, zdaj grem kuhat zelenjavo v voku. Za popoldan imam jagode in banane. Bi se naredila po cukrčkovem receptu, pa imam na žalost popoldan sestanek, tako da odpade. Pa drugič.

Včeraj pa sem za večerjo pojedla košek kostanjeve  IN košček skutine tortice.


_____________________________

lp


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 13:30:49   
muki1
Punce, jaz vas še kar berem.
Kak ste pridne. Danes je že 70. dan, mater...kar tečejo ti dnevi. Vas moram pohvaliti user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 13:45:09   
t_t_y
Ojla muki1 kako pa se ti kaj držiš? Ti je kaj slabo?
No upam, da ti user posted image  čimlepše mine, pa lepo, da se še spomniš na nas.

pozdravček

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 13:58:59   
muki1
Hvala, gre gre. Slabo mi je , pa crknjena sem čisto, drugače pa gre user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 15:26:55   
rikica
Oj!Jaz sem si prej naredila banane po Cukerčkovem receptu(žal brez jagod) in je bilo zelo zelo dobro in sitostno tudi.Si bom to večkrat naredila na sadni dan.Sem pa še jedla malo rdeče pese.Zvečer pa še bom pomarančo.
Danes sem se vagala in se je končno spet malo bolj premaknilo navzol.Rezultat pa javim jutri.Upam,da ne bo do jutri šlo kaj gor.Lp


  ŠE 20 DNI DO KONCA!!!!!!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 15:33:40   
paris
Pozdravljene punce!
Ravnokar sem pojedla kokr eno zelenjavno juho- v vodi kuhano zelenjavo+ mičkeno soli. Mi je pasalo toplo pojest. Dopoldan sem eno banano in par oreškov. Imam še pomaranče, jabolka, hruške in ananas. Ni vrag, da mi kaj od tega ne bi pasalo!user posted image
Jutri pa vaganje, me prav zanima! Cel teden se nalašč nisem vagala, ker se pol sekiram za uno ušivo kilco!user posted image Se bom pustila presenetit- uppaaammmmm!!???


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 16:11:42   
taška30
Hojla, tudi jaz sem še z vami. user posted image

Zaenkrat še na sadju, ampak možno, da bom pojedla košček kruha, ker imam danes tako migreno, da sem pojedla že 2 tamočna tableta na skoraj prazen želodec in mi je ful slabo zato in bi mi prav pasal košček kruha. Bom videla, no. Mogoče bom zdržala tud z bananami, ampak čakam, da jih mož prinese na poti iz službe.

Muki, pozdravček, lepo da nas prideš še pogledat. Meni je bilo nekaj časa tud ful slabo, se mi zdi, da sem cel 4.mesec preživela na kruhu in mleku, drugega nisem mogla videt. Saj bo kmalu bolše.user posted image

lp, Taška

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 20:14:46   
Teni_




Danes sem pa tudi jaz pridna po dolgem času na sadni dan. Sem pa komaj zdaj zvečer pojedla 2 banani(po receptu od cukrčka-e?). Prej ni bilo časa jest. Zjutraj nisem nič imela, ob14. pa smo šli takoj k stricu. Torej je bil ta dan bolj vodni kot sadni.





(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 20:15:20   
taška30
Ja, kje pa ste vse, odločne? Tako utrujene od sadnega dne, da pisanje ne gre od rok?user posted image

Jaz sem kljub migreni zdržala le na sadju. Bravo jaz!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 20:59:53   
tiktak
Po včerajšnji požrtiji sem tudi jaz brez težav "presadjarila" današnji dan.

Men pa vaga kaže večuser posted image user posted image , ker se bližajo obiski s krvavca user posted image ; me je kar strah jutrišnjega tehtanja. Bomo vidli.

Jutri pa spet hranauser posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 21:11:41   
Suzi*
Punce, pridne ste. Jaz vas še vedno berem, čeprav se skoraj 2 tedna več ne grem te diete. user posted image  Le še 20 dni vam je ostalo do konca...a ni to super! user posted image  Bravo! Res ste odločne!  Me prav zanima jutrišnje tehtanje pa koliko je že "debela" ta "naša" Kunigunda. user posted image  

Jutri pa dober tek, pa kaj dobrega si privoščite. Jaz sem ravno pojedla eno solato s sirom in tuno.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
13.3.2006 22:24:54   
tinadvojčica
Sori Suzi nisem sledila ampak zakaj si pa ti nehala?A si žr dosegla svojo norma?

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
14.3.2006 6:15:57   
Teni_



Ja, Suzi je bila pridna in je že dosegla svojo normouser posted image .



(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
14.3.2006 7:16:02   
Suzi*
Ja, jaz sem shujšala tistih 8 kg, kot sem si zadala in zdaj po dveh tednih nehujšanja (še vedno če se da poskušam ločevat), je teža še vedno ista, mogoče je šlo celo še kakšen dkg dol. user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
14.3.2006 7:24:04   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image

Sploh ne bom razlagala. Sam to bom rekla, včeri je bil še en rojstni dan... user posted image

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 70.DAN - SADJE
14.3.2006 7:35:02   
Suzi*
Hothien, pozabi na včeraj pa pogumno naprej!!!!!  user posted image user posted image user posted image   Samo še 20 dni!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?