|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 16:32:14   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  napisala dolg post, pa se mi je zbrisal user posted image  zdaj bom pa na kratko opisala:

Kaj bi naredili če bi partnerja dobili da dela nekaj kar ni prav???
Ne mislim na varanje, varanje smo(ste) že obdelali in ne bom ga pogrevala.

Včeraj se mi je namreč zgodilo da sem ujela partnerja kako hoče svojo (oz.najino) položnico plačati z očetovega bančnega računa.(preko neta seveda, sin vodi očetu računa in mu nakazuje položnice).
Jasno da sem pop......
Ker ne maram da se nekdo okorišča na tuj račun!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 16:37:48   
tipka
Dobre ste, kako mirno pišete, ko vas pa vendar lahko marsikdo prepozna, vedno znova se čudim temu.user posted image

Kaj bi naredila? Nič izvirnega ti ne morem svetovati. Mogoče malo preglej, če se da, kaj je že vse "zakrivil", če že dolgo goljufa, se bosta morala malo bolj pogovoriti kot če je to prvič naredil, pa malo kontroliraj, če še tebe kje okrog prenaša.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 16:38:41   
soncece24
Jaz bi tudi popuser posted image verjetno. Bogve kolkokrat je to že naredil. A ta stari nič izpiskov ne gleda? Kaj pa je rekel tvoj, ko si ga dobila "na delu" - to je zame kraja!

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 16:42:29   
NRMM
Huuudo! Mislim, da bi kar popuser posted image  in če ne bi nehal ozr.da bi ugotovila, kolikorat je to že naredil bi se verjetno z njegovim očetom pomenila, če njega ne bi nič prijelo,ker tole je pa tu mač, goljufati lastnega očeta user posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 16:51:46   
mika
Ja pa to je kraja.. Po moje je najbolje, da sama prevzameš plačevanje položnic .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 17:23:02   
Anonimen
Ne sončece oče ne gleda bančnih izpiskov, ker jih je sam odpovedal na banki, mu pač sine vse povleče iz compjutra.
Pa zgleda da ne preverja stanja user posted image user posted image  ker ima kar neki denarja na računu user posted image user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 17:27:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NR

goljufati lastnega očeta user posted image user posted image .


To je tisto kar mene boli.

Ja to je že pred časom delal, pa sem ga ustavila, ga postavila pred dejstvo in je nehal. Sedaj ko se je stvar umirila pa je spet začel.
In vedno se mi laže in sprenevega, ja saj bi mu (sem mu) očetu povedal, mu dal denar... (jaz pa jasno ne vem kaj je oz.je bilo res).

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 18:32:37   
CatJa
Pri vas se pa res nikol ne neha. Na tvojem mestu bi se že zdavnaj skidala iz bajte, tako pa boš po možnosti še ti obdolžena, da si jim kej ukradla.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 18:38:13   
Anonimen
In ti si še vedno šokirana ob takih in podobnioh stvareh?

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 18:50:22   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy
(oz.najino) položnico plačati z očetovega bančnega računa.(preko neta seveda, sin vodi očetu računa in mu nakazuje položnice).

IZVIRNO SPOROČILO: Tassy
ker ima kar neki denarja na računu  

Misliš, da bi se sekiral zato?

Po moje je čas, da se vsi trije pogovorite o tem, ker se ponavlja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 19:20:34   
urši*
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

In ti si še vedno šokirana ob takih in podobnioh stvareh?


Ja, očitno si eni res ne pridejo gor!?Oprosti Tassy, sam to je pa že too much.Dej že enkrat naredi neki!Sej bo zate in za vse skup bolš!

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 20:49:53   
anitaz
Joooooj Tassy...pa kaj ti še delaš v tisti bajti user posted image

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 20:58:49   
BlankaT
Najprej bi user posted image , nato pa bi razčistila zadevo in sicer z njim in očetom na 6 oči.

Zelo žalostna zgodba, vendar pa še ne tako, kot če oče jemle sinu user posted image .

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 21:02:27   
Anonimen
Hm, samo vprašanje kdo komu laže in kdo se spreneveda... Ti si še vedno tam, kljub vsemu kar se je zgodilo in kar si napisala na forumu... In potem napišeš, da ne maraš laži in sprenevedanjauser posted image  
Vsekakor je nedopustno, da sin očetu jemlje denar z računa, ne da bi oče o tem karkoli vedel - tudi po moje je to kraja. Ker te to moti, vzemi vaše položnice in jih sama plačaj. Tako bo tvoja vest mirna - ni pa rečeno, da tvoj dragi ne bo tega početja nadaljeval...

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 22:08:51   
Anonimen
Joj, Tassy, kazga tipa maš ti? Že večkrat sem zasledila, da mata skoz ene težave... Najdi si boljšega punca! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
18.4.2006 23:05:35   
Anonimen
Jaz bi se najprej pogovorila s svojim, zakaj to dela in koliko časa že. Veliko bi bilo potem odvisno od njegovega odgovora. In pa seveda tudi od tega, kakšen odnos ima s svojim očetom in ali oče to dopušča in ve za to ali ne. Vmešavala se pa ne bi. Vsak namreč sam odgovarja za svoja dejanja ali pa tudi za svojo naivnost. Je pa definitivno narobe in tudi kaznivo, da se goljufa. Kogarkoli. Če gre za lastne starše, je pa še morala pod vprašajem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
19.4.2006 7:29:14   
dory
Sori tassy ampak kaj delas se tam??? Ene stvari mi nikol ne bodo jasneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
19.4.2006 8:20:35   
srki
Žalostno, da to dela lastnemu očetu, če je pa oče nek podjetnik ali ne vem kaj, je pa tudi žalostno, da ne opazi, kaj se mu dogaja. Tudi če mu je sin, nikoli ne bi verjela in bi si vsaj stanje čekirala, če ne drugega.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
19.4.2006 11:02:54   
mojamura
če te take stvari zelo motijo, jih ne smeš pometat pod preprogo! na dan z vsem tvojim besom....pa boš pol vidla kaj se bo izcimilo iz vsega

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
19.4.2006 11:13:52   
Anonimen
Nič, objemi ga, odpusti mu in poskusita znova.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
19.4.2006 15:12:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
19.4.2006 15:44:25   
wanabe
Sorry punce, samo norčevat se pa res ni potrebno.  Takšno situacijo lahko razume samo tista, ki je v njej že bila. Pa še to ni isto. Jaz sem pred 3 meseci zapustila partnerja, ki je bil tipično odvisen od odnosov in psihični nasilnež.

Vendar že zdaj po 3 mesecih bi lahko vsaki rekla - preprosto greš stran. Pa ni res. Tudi sama sem dolgo zbirala pogum, dolgo iskala rešitve in končno sprejela dokončno in nepreklicno odločitev. Sedaj pa ko pogledam nazaj - mi to deluje kot preprost korak - pa to ni res.  Pa sem imela kam iti, k staršem, ki me močno podpirajo.

Moj bivši sicer ni kradel denarja (ker ga ni imel komu) je pa zelo rad lagal, da je nekaj že plačano, v resnici pa ni bilo.

Tassy, tega ga ne boš odvadila. To so ljudje, ki ne razumejo posledic svojih dejanj ali pa mislijo, da morajo pasti na kolena, potočiti nekaj solzic, reči oprosti in vse bo spet rožnato.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
19.4.2006 19:44:58   
Anonimen
Wanabe, bravo zate. Ampak pri Tassy je meni res že zmanjkalo vseh opogumljajočih in aplavdirajočih besed, kadar je odšla od tega tipa. Ne vem več, kaj naj ji še rečem...

Tassy, evo še enkrat, bejž stran od tega zmazka! Ali pa ostani pri njem in nehaj tukaj jamrat čez njega. Sori user posted image

(odgovor članu wanabe)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
19.4.2006 20:14:36   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Nič, objemi ga, odpusti mu in poskusita znova.

Saj je čist v redu nasvet. Zakaj ga spreminjaš? Ima otroka z njim, sedaj je pa kar najslabši. Najslabšega še ni spoznala, ga bo pa še lahko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ne maram laži in sprenevedanja....
20.4.2006 7:36:13   
dory
tehnofil...naceloma bi se tukaj 100% strinjala s tabo...ampak ocitno nisi spremljal tassyne zgodbe od zacetka...in taksno zivljenje kot ga ima tam? jst bi letela ne samo sla...zato se popolnoma strinjam z meto...tassy naj najprej uredi zadeve, ce pa ostaja tam,pri takem kretenu, potem naj tudi tukaj ne jamra...jst ji zelim vse naj naj, ravno tako zaradi male princeske...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?