|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obutev za prehodno obdobje
20.4.2006 10:05:15   
Maxica
S tem mislim na pomlad. Kaj imajo vaši otročki obuto sedaj? Pri nas ima, če je bolj deževno ali blatno, obute ene škorenjce, sicer pa nike superge.
Za lepo pa v bistvu sedaj gonimo samo ene bele nike supergice, katere pa se mi zdi kr malo škoda ravno za vse. Bi mu kupila ene take prehodne čeveljčke (Cicibanove, ki jih je imel za čez zimo, so za zdaj že kar pretople), pa ne vem, kam naj grem še pogledat za kaj pametnega.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obutev za prehodno obdobje
20.4.2006 10:17:59   
Anonimen
Če je dež , mokro in blatno, potem kar škorenjčke.

Ima Puma copatke in pa ene od Fischer Preisa, samo so za v suho vreme. Cicibanove jesensko-pomladne so mu ravno zdaj postale pretesne, tako da tudi jaz razmišljam o čeveljčkih, ki bi bili tudi za mokro vreme in ne bi premočili. Mogočr kar kakšne supergice, samo mu tok hitro noga zašvica.user posted image Bom tud jaz morala malo po trgovinah pogledat.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obutev za prehodno obdobje
20.4.2006 10:28:52   
asso
Jaz sem glih gledala in vse te zaprte se mi zdijo pretople. Saj za mojo, ki ima non stop vrele noge.
Za sedaj sem ji kupila ene tipo supergice od Fisher Preisa, ki imajo malo luknjice pri strani in še te so skoraj pretople.
Študirala sem tudi, da ji bi kupila zraven še ene čeveljčke, ampak vsak dan bolj prihajam do zaključka, da skoraj nima smisla. Da je skoraj najboljše kupiti že sedaj bolj odprte čevlje in kljub malo gršemu izgledu obuti nogavice. Ker mislim, da bo čez noč toplo in ji bo v prehodnih čevljih prevroče.
Namreč jaz nosim že zaprte "natikače" brez nogavic - zjutraj. Čez dan ko je sonce, pa za doma obujem kar japonke, ker mi noge vedno "kuhajo" in mislim, da moja tamala ni daleč od mene...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obutev za prehodno obdobje
20.4.2006 12:18:01   
lelaval
Jaz kupim vedno 2 para tenisk. Ene za doma, druge pa za šolo, oz, če kam gremo. Se obnese. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obutev za prehodno obdobje
20.4.2006 14:38:07   
viv_
Cicibanke softy, pa supergice.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obutev za prehodno obdobje
20.4.2006 23:15:52   
frutka_
Tenisice Nike-ce, ko bo še topleje pa bo imel FP čeveljce, pol-odprte

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obutev za prehodno obdobje
21.4.2006 8:32:46   
polona2
Allstarke, za superge se še odločam.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obutev za prehodno obdobje
21.4.2006 11:33:25   
corfu
Se podpišem pod vivuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?