|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peskovniki-plastika
4.5.2006 6:46:35   
muha1
Radi bi kupili peskovnik, tak, ki ima pokrov ( zaradi mačk ). V Merkurju sem zasledila enega v obliki žabe, mi je zelo všeč, pa še za sedet ima ob strani. Je pa cena malo zasoljena, 7.000sit. A je mogoče katera zasledila kje kaj cenej? Kako pa se kaj obnesejo ti peskovniki?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Peskovniki-plastika
4.5.2006 9:01:57   
Anonimen
Mi smo ga kupili prejšnji mesec v Avstriji in sicer želvo za 27 evrov- v BC je bila pa v akciji 9.990 SIt. Gledala sem tudi školjko, cene so od 4000-5000 SIT amapk je tako mehka plastika, da ne vem kako dolgo zdrži. Prav ceneje boš težko dobila peskovnik.

(odgovor članu muha1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peskovniki-plastika
4.5.2006 9:21:08   
fricka
Mesec nazaj smo jo kupili v Leclercku školjko za 3.000 SIT. Je za pokrit in za to ceno več kot solidna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peskovniki-plastika
4.5.2006 9:38:04   
Bubamaraa
Glih včeraj sem dobila od Mercatorja (HM) reklamo in imajo takšen peskovnik,kot ga ima Danaja v obliki školjke premera 188cm instane 4799sit...Je pa res super,ker imamo tudi mi okoli hiše mačke in pse in mi tako ne morejo lulat pa kakat v peskovnik....Zraven smo pa kupili prov mivko za otroški peskevnik, ke je neoporečna in namenjena za otroško igro...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Peskovniki-plastika
4.5.2006 10:07:51   
srki
Romana, kje se pa mivko kupili? A to zraven dobiš?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Peskovniki-plastika
4.5.2006 10:43:21   
muha1
Bom pogledala še te školjke, vendar je res odvisno od plastike oz. materiala.
Tudi mene zanima, kje se dobi mivka user posted image . Kolegica je pripeljala domov mivko iz reke Mure (bila je čudovita, čista9, vendar ko so vsipali mivko v peskovnik, so na vse strani leteli klopi user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Peskovniki-plastika
4.5.2006 10:56:00   
Geja
Mivko gotovo prodajajo v kakšni otroški trgovini. Jaz sem jih videla v soboto v Toysu.. No vem da tja gotovo ne boste hodile, torej bi potemtakem lahko imeli tudi v BC ali Arielu... pokliči da ne boš zastonj tja hodila...

čau,čau
Geja

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Peskovniki-plastika
4.5.2006 16:13:57   
Bubamaraa
Mivko sem kupla v trgovini z gradbenim materialom(EVJ elektroprom) in so jo imeli na zalogi....je pa prov mivka za otroke in še ful poceni je...25kg=550sit, kar je za en peskovnik čisto dosti....sem vzela dve in imam še eno zapakirano...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?