|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vara me
23.5.2006 15:43:59   
Anonimen
Vsa se tresem, komaj pišem. Vara me - potrjeno. S kom - z mojo sestro. Prav na bruhanje mi gre. Kako lahko z njo - in kako lahko lastna sestra naredi kaj takega!!!

Več trenutno nisem sposobna napisati.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vara me
23.5.2006 15:45:15   
smrka
aj kent belivet!
Sestra pa taka .. pih..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vara me
23.5.2006 15:50:33   
FERBEC
HUH
ŠE EN
jerry springer PRIMER user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vara me
23.5.2006 15:51:32   
Ayo
Umiri se, pocakaj, ne omenjaj, poizkusaj pred njim igrati, kot da se ni nic zgodilo. Zavedaj se, da si sedaj mocnejsa od njega, na mizi imas njegove karte on pa tega ne ve.
Pazi kako jih bos mesala, bos videla kako sladko bo, ko bo to opazil, in ponizan bo on, ne ti.
Sporoci o razvoju, pa srecno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vara me
23.5.2006 15:57:15   
soncece24
Mislim.... dedi so itak vsi user posted image , ampak, da ti pa sestra gre nardit kaj takega, podn od podna...

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vara me
23.5.2006 16:06:35   
natalia
brezobrazno. oba bi napokala.user posted image

njega:ker je user posted image !

njo: ker je user posted image .

pa še žal mi ne bi bilo!!

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vara me
23.5.2006 16:08:31   
Cikica
Žalostno resuser posted image mi je žal zate..ampak sestrauser posted image user posted image too much..nikoli je več nebi ne pogledala,poklicala...a se zaveda kaj je naredila sploh?Nič ti globoko vdihni,se pomiri..počakaj še nekaj dni potem pa vrzi karte na mizo.Če še nimata user posted image je to lažje,ča pa ga že imatauser posted image pa vseeno naredi vse čim prej.Sporoči in se umiri ok. cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vara me
23.5.2006 16:18:31   
Maleal
Kaaaaj?Pa ne.Nimam besed,skrajno podlo.Kako si te zvedla?user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vara me
23.5.2006 16:28:17   
Anonimen
Se zgodi tud to ja... Če se ne bi dogajal mojga user posted image ne bi bilo (njegov očka je plod take ljubezni ga je sestra s svakom srala naokoli).

Drgač pa res grdo ja.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vara me
23.5.2006 16:53:33   
tipka
Tistega z user posted image  nisem razumela, napisala bi lahko malo morje, tudi o Jerryju Springerju in tistih zgodbah tam, najprej dihaj, ker to je en vlki šit.user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vara me
23.5.2006 16:54:12   
mika
Druga anonimna,

se pravi da ima tvojuser posted image  očeta in strica obenem.

Prva anonimna, saj ne vem kaj naj rečem druga kot fuuuuuuuj user posted image  in fuuuuuuj tvoja sestra!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vara me
23.5.2006 17:02:00   
tipka
Aja, hvala za razlago, nič se nisem potrudila razumeti, mam neke motnje tu.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vara me
23.5.2006 17:15:30   
gaja*
Ok, on je user posted image , to je jasno, ampak kako je lahko sestra taka user posted image (sem rajši dala znak, kot napisala) - čeprav ne bi nikomur naredila kriviceuser posted image
Podn od podna tvoja sestra. user posted image user posted image
Daj se pomiri in res odigraj to igro do konca kot je predlagala Coccinella. Naj bo on poraženec user posted image user posted image
Kako si zvedela??


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vara me
23.5.2006 17:55:16   
dory
Hja in ti mu bos se skuhala, oprala in ga spedenala,da bo sel na randi...al se bos z njim pogovorila,pa probala pozabit...al ga bos skenslala...

Jaz sem zagovornik tega,da ce ne kdo ljubi in spostuje, potem ne rabi skakat drugam...ce tega ni, mu je itak da zanimivo se mal drugje sprobat...

podn od tvojga tipa in sestre...zame sta oba enako kriva...

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vara me
23.5.2006 18:37:10   
Anonimen
No tko, pa poglejmo, kakp je vse to prišlo na dan!!!

Pač danes grem na obisk h kolegici. In ker se pač nekaj časa nisva videli, ji povem, kaj vse sem zadnje čase doživela z mojim partnerjem.
Pa mi reče; Ali sumiš, da ima drugo? Jaz seveda pritrdim in tudi povem koga sumim. Ona pa; veš, že nekaj časa vem in ti nisem upala povedati, da nebi preveč trpela. Hallooo!!!!!!!!!!

za konec doživim še šok; odidem k mami na kavo. Ona pa; veš, mi je tvoj včeri pisu sporočilo; napisal je: kdaj boš imela kaj časa za ****ča, da se mal pojebeva. Pol pa še reče: Veš, zmotil se je, sporočilo je bilo namenjeno sestri in ne meni!!!


In kaj bom storila sedaj; sprejela igro, mešala karte, jih vrtela, kolikor se jih bo le dalo in na koncu zmagala v vojni. On je mogoče dobil bitko, vojne pa ne bo.preveč boli, da mu udarca nebi vrnila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vara me
23.5.2006 18:40:45   
Sita
Mislim, da ga je bolj pametno zapustit in si poiskat drugega. Takega, ki te bo vreden.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vara me
23.5.2006 18:42:13   
Minka Pobalinka



Ma kaj se boš obremenjevala z maščevanjem in tem kdo bo potegnil kakšen konec.. pa karte mešala. A ni škoda časa in energije za mazanje rok s takimi izmečki človeške družbe?? TAKOJ ga naženi prašiča... pa na sestro ne pozabi.. ja svašta res !!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vara me
23.5.2006 18:42:29   
Anonimen
a mu poš "pojebaLA" BRATA, ALI PA RAJE KAR FOTRA?EJ, NE SE SPUŠČAT NA NJIHOV NIVO ALI PA ŠE NIŽE. DVIGNI GLAVO IN STRAN OD TEH LJUDI. TE NISO VREDNI, VEŠ.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vara me
23.5.2006 18:43:48   
Minka Pobalinka



Mah sej sploh ne morem verjet?? Da ni to kakšna fora spet??



N

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vara me
23.5.2006 18:48:22   
Anonimen
Res smešno, da misliš, da je to kakšna fora. Hallooo!!!

Mislim, da bio se kdo iz kaj takega delal norca?!?!?


(odgovor članu Minka Pobalinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vara me
23.5.2006 18:50:37   
natalia
dvakrat ni za rečt!!user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vara me
23.5.2006 18:57:44   
Anonimen
jazpa mislim, da vem, katera si!
No, mogoče si moja soseda, aj se njej dogaja isto, pa še 2 otroka ima!

Si ti ta oseba?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vara me
23.5.2006 19:46:11   
Minka Pobalinka




Ježeš.. jaz sem pa mislila, da se to res samo na Jerry Springerju dogaja.. user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vara me
23.5.2006 19:53:50   
Anonimen
jazpa mislim, da vem, katera si!
No, mogoče si moja soseda, aj se njej dogaja isto, pa še 2 otroka ima!

Si ti ta oseba?


Ja, jest sem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vara me
23.5.2006 20:10:15   
mozart
kot ti je svetovala že Splišni, se ne spuščaj na njegov nivo, ni vreden tega. Dobro vse premisli in ju na lep način spravi ob živce.user posted image Mislim, da bosta od tebe pričakova vse drugo kot mirnost.

Koliko pa imata let, če lahko vprašam, ta tvoj "user posted image ****č in ****čicauser posted image ", da sta tako resna?

Kriza, res mi je hudo zate in sploh za otroke če jih imata. Z raketo ga pošlji nazaj v rodne rovte-Bohinjuser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?