|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nesreca pri delu..
7.7.2006 10:33:59   
Anonimen
Hej, z mojim sva vceraj user posted image jaz zgoraj, on spodaj, vse super lepo, krasno in nato skor pred koncem, ko naju je skoraj odneslouser posted image  jop, bum nepremisljen gib obeh, se nagnem prevec naprej in ga skoraj zlomim, user posted image ... ne vem, kako naj to lepse napisem, ga je odneslo ven in je ga je zvilo od bolecine. Boli ga se danes zjutraj...pa me skrbi, da ne bo kaksna posledica. A se je komu ze zgodilo kaj takega, dajte kaj napisat, kako ste pozdravili orodje, da je spet normalno funkcioniralo ... Bojim se, da ne bodo kaksne posledice na psihi...dajte me mal potolazit, ker me res skrbi.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nesreca pri delu..
7.7.2006 10:36:02   
April
... a se ti hecašuser posted image

Drugač pa gibs pomaga. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nesreca pri delu..
7.7.2006 10:36:09   
muki1
user posted image  nategnjena mišica, saj penis nima kosti, se ni moglo kaj zlomit.
Čas bo zacelil vse rane user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nesreca pri delu..
7.7.2006 10:44:44   
cukerček
meni in mojemu zdaj že bivšemu se je zgodilo nekaj podobnega, vendar mislim da malo hujšega. On si je pretrgal kožico ob glavici penisa, da mu je kri tekla..
ne morete si predstavljat kako ga je bolelo. v tuš kabini je sedel in si ga polival zmrzlo vodo v obraz pa je bil rumeno beli in skoraj mi je skupaj padel, na koncu pa je še bruhal. malo straha je bilo zraven. bogi revež ni mogel niti normalno hodit. bolelo ga je nekje teden dni. ampak sex pa je odpadel za 2 tedna, ker se je na penisu vidlo, da še ni zaceljeno in nisma hotla reskirat da se rana ponovno odpre.

no pol pa je bilo vse po starem

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nesreca pri delu..
7.7.2006 10:47:10   
KIRA
zgodilo se mi še ni, sem pa že čula za take primere, ko s eje "ud" zlomil. redimo Dieter Bohlen v nemčiji.
to je resna zadeva, pošlji ga k zdravniku, da bi ne kaj vlplivalo na njegovo "moškost", če ima bolečine so posledica od včeraj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nesreca pri delu..
7.7.2006 11:06:39   
Anonimen
Sem nerodno napisala, seveda se ni zlomil ker ni kosti, to mi je jasno po vseh teh letih zakona...nisva sveža v teh stvareh, da ne bo pomote, da sprašuje ena neizkušena...je bil pac trd kot kost...k zdravniku pa noce, ker mu je jasno neprijetno. Meni pa se toliko bolj, saj sem povzrocitelj nesreceuser posted image . Joj, slisi se hecno, ampak obcutek je pa zelo zaskrbljujoc. Zanimajo me konkretne izkusnje, da se malo potolazim, verjetno nisva prva s tako nesreco...  smrk.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nesreca pri delu..
7.7.2006 13:04:53   
Sibil_
Naj gre k zdravniku, ker četudi nima kosti se penis menda lahko "zlomi".In je to kar resna poškodba.Ne se hecat s tem.user posted image

LP,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nesreca pri delu..
7.7.2006 13:51:55   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  za vaše prigode!

Tak si težka,da si svojemu dragemu penis čist uničla?user posted image

Naj gre k zdravniku- s tem se resno ni za hecat!

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nesreca pri delu..
7.7.2006 14:56:22   
BLAŽIKA
To pa je res neprijetna stvaruser posted image user posted image user posted image naj gre k zdravniku če nebo boljše saj nebo prvi ki ga je to doletelo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nesreca pri delu..
7.7.2006 20:49:40   
nina6
Naj gre k urologu.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nesreca pri delu..
7.7.2006 21:19:48   
Minkaa
jej je a tud take stvari s dogajajo user posted image user posted image

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu nina6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nesreca pri delu..
8.7.2006 0:20:12   
Sita
v knjigi "Dajmo se dol" sem mimogrede preletel ( žal jo ima sedaj Sita s seboj na morju, mislim da se je lotila študija sexologijeuser posted image ) da se lahko zgodijo resne poškodbe penisa- poči kakšna kita ali kaj, nisem si ravno pravilno zapomnil, in v najslabšem primeru je lahko posledica, da bo pod erekcijo pravokoten namesto raven, zato ne podcenjujta položaja in bolečino vzemita resno. Če je karkoli počilo je potrebno ukrepat čim prej, kasneje reševati je mnogo težje, če se sploh še da. Takoj si sposodi ali pridobi omenjeno knjigo ( je sicer zelo šaljiva ampak daje resne napotke), ker daje osnovne napotke, kako ukrepati, in pravilno odreagirati, da ne bo prepozno.

Sva pa tudi midva že imela nesrečo pri delu v začetku najine veze, enako kot Cukerček. Meni se je pretrgala kožica ob glavici, zato sem zelo krvavel in skoraj izgubil zavest ter postal povsem bled. Drugi dan sem moral k študentski zdravnici in mi ni bilo čisto nič prijetno ji pokazati rezultata nezgode, vendar sem moral dobiti napotnico, potem pa na kirurgijo kjer mi ga je kirurginja strokovno zašila nakar je bil en mesec revež v bolniški. No kasneje ni bilo več takih težav; je bil poseg uspešen.

Firasto.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?