|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje in ločevalna dijeta?
9.6.2006 14:38:07   
puncica
Neki me zanima a se lahko grem to 90 dnevno ločevalno dijeto če še dojim?user posted image  

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenje in ločevalna dijeta?
9.6.2006 14:44:52   
eva1
Ja tvoj pikec je pomoje še premajhen, ker mleko bo postalo veliko manj hranljivo, vsaj pri meni je! Jaz sem začela z 90D dieto pri 6 mesecih , pa se je ful poznalo na mleku-sicer bilo ga je v izobilju, ampak ko sva se podojila se ni več nahranil ampak le odžejal! Tako da razlmisli, jaz nebi razkirala!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenje in ločevalna dijeta?
9.6.2006 14:50:11   
April
Jaz ti ne bi priporočala kakšne diete. Si le šele par tednov po porodu. Pol kile na teden je več kot dovolj, z ločevalno pa gre, vsaj prve tedne več dol.  To pa ni dobro, saj se telo z izgubo maščobe tudi razstruplja in del teh strupov se izloči tudi v mleko. Saj veš, ketoni, pa to.
Jaz sem šla na ločevalno prvič 7 m po porodu, pa še takrat zelo prilagojeno mojim potrebam. Pa sem bila še vseeno lačna, kljub temu, da sem kar dosti pojedla.
Izogibaj se redilnim stvarem, imej redne obrike, dosti tekočine, pa bo.
Sicer pa kaj imaš za izgubituser posted image  1kg al kaj. Sem te na sliki videla in zgledaš prav super. user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenje in ločevalna dijeta?
9.6.2006 14:57:32   
puncica
user posted image user posted image user posted image ja v glavo pa zobe nimam nič za shujšat v kako rit bi pa mal. Sicr bi to blo le 5 kilc a me matrajo že od prvega poroda in mi visijo nad glavo.
Se pa ne bom igrala, že itak tamal hoče jest na 2 uri, sam tako me je zanimal in kr premamlo, ko sem brala o vseh teh uspehih tle gor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čeprav redko zaidem sem.

Sicer pa je res še prekmal po porodu, sej to sama vem a sem rabla ene dve brci v rit, hvala za streznitev user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenje in ločevalna dijeta?
9.6.2006 15:01:40   
Anonimen
5 kil pa res ni nič!

Kar lepo počakaj, da nehaš dojit, potem pa na dieto, če hočeš shujšat. Prej ti pa res ni treba user posted image  user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenje in ločevalna dijeta?
9.6.2006 15:04:55   
cmokec
Jaz sem probala dojit in hujšat, pa se ni obneslo. Se mi je zelo poznalo na mleku in sem hujšanje prestavila na kasnejše obdobje. Me  pa skoz bolj motijo odvečni kg. Bolj bi bila vesela, da bi se bližala zima, ne pa poletje in kopalke.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenje in ločevalna dijeta?
9.6.2006 20:41:26   
CUKRČEK
Daj, puncica, nehi ga srat. RAje počakaj, da si orng opomoreš od poroda pa da nehaš dojit. Ker pri tebi pa res ni krize, da bi morala "na horuk" it hujšat. Saj imaš še čas.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenje in ločevalna dijeta?
9.6.2006 22:29:35   
lelaval
Jaz sem začela 6 mesecev po porodu. 6 mesecev sem jo le dojila, potem pa sem začela njej dodajat, jaz pa hujšat. user posted image  Se pa mi ni nič na mleku poznalo, ker sem že vseskozi pila več  ali manj samo vodo, med ločevalno pa prav tako (na hektolitre user posted image ). Za mleko je važna količina tekočine. Mogoče pa lahko le še malo počakaš z ločevalno. Pa malo več sprehodov in daljše in bo  šla kakšna kilca dol.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenje in ločevalna dijeta?
10.6.2006 9:48:15   
Anonimen
Ali pozabi na dojenje ali pa na dijeto!!!Kdo ima prednost?Ti lai malček?

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?