|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE ... 76. dan (Š)
15.6.2006 8:16:52   
modrooka
Pozdravljene pogumne, ki ste še ostale user posted image !

Danes je škrobni dan. Meni bo prav zapasalo pojesti malo riža... user posted image

Dan je lep, izkoristite ga, dokler je sonce!

Se beremo v ponedeljek (jutri me ni, ker imam dopust - z družinico grem v Velenje pogledat prijateljičino hčerko, ki se je rodila v začetku tega meseca! user posted image ).

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE ... 76. dan (Š)
15.6.2006 10:16:05   
dix
Pozdravljena pogumna modrooka, očitno sve še edini.

Sicer tudi midve grešive (vsaj jaz) ampak upanje še je da kaka kilca pade če se zdaj zresnim.

Včeraj sicer nisem grešila kot ponavadi, danes bom probala še manj, upam da se vrnem na stare tirnice. Daners je itak taka vročina da mi sploh ni za jesti, mogoče bom sadje glodala če mi bo pasalo.

LP

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE ... 76. dan (Š)
15.6.2006 10:56:59   
modrooka
Pozdravček pogumna dix! user posted image

Me veseli, da si se javila... user posted image  Mariposa je šla na lepše, tako, da ona se vrne čez nekaj dni user posted image . Tako, da smo še tri! Juhuhu!

Ja, seveda, da tudi jaz naredim kakšen majhen prekršek, drugače pa se kar držim. Fajn bi bilo, če bi šla še kakšna kilca dol .. do morja user posted image . Da bom imela malo manj špeha za sončit user posted image user posted image ...

Skratka, lep dan in se beremo v ponedeljek!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE ... 76. dan (Š)
15.6.2006 11:32:44   
Anonimen
punce, vas bom kar tukaj vprašala. danes sem kupla gorički kruh, pa me zanima, če je ta primeren za hujšanje..

to je ržen mešani kruh. notri je ržena moka, pšenična polbela moka, kvas, sol..

je pa tak mal "zbit".

a je ok al ni??

(odgovor članu modrooka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE ... 76. dan (Š)
15.6.2006 22:13:57   
poliloni
A name ste pa kar pozabile!!!????

Res, da grešim, a sem vseeno še vedno POGUMNA!!!!

user posted image    user posted image    user posted image  Še vztrajam... počasi.... s polnimi usti..... user posted image

P.S.: Goričkega kruha pa jaz ne poznam, a v mejah normale ne bi smel škoditi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE ... 76. dan (Š)
17.6.2006 20:11:38   
AKŠ
me je sram....ampak se vam moram malo javiti....jaz sem se nehala držat te diete, ker enostavno ni šlo več....saj vem.....bi šlo...ampak sem se naveličala kuhat tri kosila na dan (enga za mojga, ker on ni za tako hrano k sm jo jst jedla - more bit vedno meso zraven, eno kosilo za mojo bibo malo , pol pa še zame...)  nisem imela več energije


moram pa vam nekaj povedat....sedaj se ne držim kolk časa? skor tri tedne? ja neki tazga - kg pa so ostali tako kot so bili - niso šli nič navzgor ko sem nehala.....

tako da...vas bom mal spremlala, pa vas mal podpirala.... user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE ... 76. dan (Š)
18.6.2006 18:26:17   
Mariposa
Ej, ej, počasiuser posted image user posted image Saj sem rekla,da se grem samo potepat in da se javim, ko pridem. Te štiri dni sem se dobesedno basala z rogljički in ostalim francoskim pecivom, samo smo tudi ogromno hodili, tako da sem šla gor samo pol kg,...grem pa zdaj na aerobiko, da počasi pokurim te odvečne kalorije, jutri pa spet s polno paro naprej,..se beremouser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?