|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobra šivilja v Celju ali okolici
3.7.2006 6:49:48   
skuštrana
Pozna kdo? Bi prosila za kakšno priporočilo, kontakt...Rabim pa za poročno obleko.




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobra šivilja v Celju ali okolici
3.7.2006 7:51:34   
Minkaa
Vem za modno oblikovalko iz Velenja. Maja Ferme www.majaferme.com


_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobra šivilja v Celju ali okolici
3.7.2006 9:30:38   
mia-2
Darja Kotnik-Lavtižar iz Levca sam pod 100.000sit nimaš kaj iskat.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobra šivilja v Celju ali okolici
3.7.2006 12:10:54   
smrček
Full lepe obleke šiva tudi Brabara (nevemkakosežepiše) iz Levca. Pri njej lahko dobiš blago in vse ostale dodatke. O cenah ti pa raje nebi, ker so za moje pojme previsoke.
Naši tamali je šivala maturantsko obleko po bolj preprostem kroju za 50 čukov (blago sva sami kupili v Papilonu).

Lahko ti razložim kje jo najdeš in se zapelješ enkrat do nje pa se malo pozanimaš. Konec koncev beseda ni konj.


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobra šivilja v Celju ali okolici
3.7.2006 16:29:40   
skuštrana
Jaz že točno vem kakšno obleko hočem imet..Imam tudi že blago. Rabim samo še šiviljo, ne neko oh in sploh modno oblikovalko.
Smrčka velja....



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dobra šivilja v Celju ali okolici
4.7.2006 12:10:21   
simi73
Vem za eno zelo fajn v Mozirju. Je tud meni šivala poročno obleko, pa je super naredila. Pred leti, ko je delala še pri Kotnik Lavtižarjevi je pa šivala obleko za miss Slovenije Mašo Merc.
Če te zanima mi piši na privat, pa ti pošljem kontakt.user posted image


_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?