|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iz Pule na Brione?
6.7.2006 9:54:37   
modrooka
A mogoče katera ve, koliko stane izlet na omenjene otoke in ali je fajn tak izlet opravit s 15-mesečnim otrokom?

Hvala!

lp, modrooka user posted image

< Sporočilo je popravil modrooka -- 6.7.2006 9:55:27 >


_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iz Pule na Brione?
6.7.2006 9:57:08   
rija
Koliko stane ne vem, je pa krasno....vzemi kakšno odejico, da malce poležite ali na plaži ali na prekrasnih zelenicah....ker v tisti muzej verjetno otroka ne boš vozila.....

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iz Pule na Brione?
6.7.2006 10:14:14   
clea
Ja super izlet!
Sicer tudi jaz ne vem koliko stane, sam pomoje ni velik. Mi smo šli pred fuuuul leti iz Fažane (pomoje,da se tko reče) z ladjico.In je blo tko fajn,da bi še šla. Mislim,da se pelješ z vlakcom (takim k pelje v Lj. na grad),pa ene vrste živalski vrt je bil tam.No verjetno je še zdej tako.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: iz Pule na Brione?
6.7.2006 10:15:56   
viv_
Gre se iz Fažane. Si čez v 10 minutah. Cena v visoki sezoni (julij - avgust) je za odrasle, če niso hrvaški državljani 180 Kn. Za otroke pa ne vem...

Je pa fletno, mal se z vlakcem pelješ, vidiš par živali...  Treba je rezervirat dan-dva prej, fure so pa ob 9 zjutri, ob 12h pa mislim, da še ena ob 4h popoldan... za to popoldansko nisem ziher, pa bolje je iti med tednom kot pa za vikend.

lp

www.brijuni.hr

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: iz Pule na Brione?
6.7.2006 12:07:09   
BLAŽIKA
Jaz sem bila tam kot otrok z starši in se zelo dobro spomnim kraja ker je bilo res super.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?