|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
17.7.2006 17:18:31   
Lana25
Pa še nekaj. Povej mu, da temu, da se mu bo rodil otrok ne more ubežati, pa če odide na morje ali pa na konec sveta. In tudi, če ti ne misli pomagat zrihtat otroške sobice, da se bo otrok kljub temu rodil oktobra in ne za dve leti, ko bi mogoče on zrihtal sobico. Reci mu, da tudi, če se bo še tako trudil neodgovorno obnašati, da otrok vseeno ne bo zaradi tega ostal kar v tebi. In, če misli, da bo po rojstvu  dojenča konec njegovega življenja, da po tem več ne bo videl morja, mu razloži, da zaradi nobenega otroka morje še ni izhlapelo in, da tudi zaradi vajinega ne bo. Pa slano bo tudi še naprej, če se mogoče boji, da potem, ko bo on očka ne bo več, da je ravno zdaj takšna nuja, da gre na morje. 

< Sporočilo je popravil Lana25 -- 17.7.2006 17:19:52 >

(odgovor članu Lana25)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
17.7.2006 17:43:13   
tehnofil
In povej mu tudi to, da ko boste skupaj odšli na morje se bo cel dan ukvarjal z otrokom in ne posedal na pivu s prijatelji. Zato morate striktno oditi na dopust sami brez kakršnihkoli prijateljev. Da se boste ukvarjali drug z drugim.

In povej mu, da ko bo otrok, da ga bo previjal in kopal ter boste skupaj hodili na sprehode z vozičkom vsak dan, ne pa na pivo ali šport.

Ker še marsičesa nimata razjasnjenega.

(odgovor članu Lana25)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
17.7.2006 17:56:26   
Lana25
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

In povej mu tudi to, da ko boste skupaj odšli na morje se bo cel dan ukvarjal z otrokom in ne posedal na pivu s prijatelji. Zato morate striktno oditi na dopust sami brez kakršnihkoli prijateljev. Da se boste ukvarjali drug z drugim.

In povej mu, da ko bo otrok, da ga bo previjal in kopal ter boste skupaj hodili na sprehode z vozičkom vsak dan, ne pa na pivo ali šport.

Ker še marsičesa nimata razjasnjenega.



Če bo ta njen tip res pripravljen kdaj početi vse to kar si naštel, brez nerganja seveda, iz ljubezni do svojega otroka in solidarnosti do ženske, sem mu namesto njegovih kolegov pripravljena plačati veliko pivo. Al pa dve. user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
17.7.2006 20:01:05   
Gina
user posted image U, lana 25, telih par zadnjih postov si pa ful dobr napisala!user posted image

(odgovor članu Lana25)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
17.7.2006 20:48:55   
Lana25
Hvala Gina. Pride tak dan. user posted image



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
18.7.2006 7:36:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

In povej mu tudi to, da ko boste skupaj odšli na morje se bo cel dan ukvarjal z otrokom in ne posedal na pivu s prijatelji. Zato morate striktno oditi na dopust sami brez kakršnihkoli prijateljev. Da se boste ukvarjali drug z drugim.

In povej mu, da ko bo otrok, da ga bo previjal in kopal ter boste skupaj hodili na sprehode z vozičkom vsak dan, ne pa na pivo ali šport.

Ker še marsičesa nimata razjasnjenega.




user posted image user posted image user posted image  Ce bos tole poslusala.. pol predlagam, da si prihranis vse tole in posledice vsega tega.. in kar po hitrem postopku koncas tole vezo.. Ker brez veze jo je koncevati po obrokih.. in po ovinkih in mimogrede izbubis nekaj let..

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
18.7.2006 9:12:02   
diva 4
Res ne vem kakšne dedce ( FANTIČE) imate to.Da je treba odraslemu moškemu , ki se je odločil za zvezo z neko žensko in tudi za otroka z njo , posebaj držat predavanje in mu "grozit" , kaj vse bo moral počet z otrokom user posted image Tega se mora namreč sam zavedat user posted image  Pa saj nisi z dedom skupaj zato ga ga ti vzgajaš.
Pa še enkrat , kot sem ti že nekaj strani nazaj rekla : Vajin problem ni samo to , da gre sam na morje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
18.7.2006 9:28:42   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
.. in kar po hitrem postopku koncas tole vezo.. Ker brez veze jo je koncevati po obrokih.. in po ovinkih in mimogrede izbubis nekaj let..

Ja. Ali bo veza takšna v kateri boš rada živela (in tudi tvoj partner), ali je bolje, da je že na začetku ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
18.7.2006 12:05:34   
sami_y
To, kar je žabonka napisala na prejšnji strani me je kr malo šokiralo,  samo me ne moti, ker ni res to.
Drugače pa hvala vsem za nasvet, še posebej Lani 25 in tehnofilu user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
18.7.2006 13:40:08   
piščanc
življenje je samo tvoje in naredi ga takega, da ti bo ustrezalo.

mislim, pa da tako ti, kot tudi vajina psica potrebujeta user posted image user posted image user posted image  in problemi bodo takoj manjši

pa brez zamere user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
18.7.2006 14:24:26   
Anonimen
Tvoj bi šel na morje, moj pa na pijače s sodelavci...user posted image

Tako ti bom rekla...POGOVOR zahtevaj! Kakšen je drugače do tebe?

Ker če se ne bosta pogovorila, bo po porodu ISTO ali še slabše..ker bodo takrat še tvoji hormoni podivjani in utrujena boš od vsega!

Kako lahko moški misli na morje, medtem ko ima doma nosečo punco , ki v sebi nosi otročička. Tega jaz nikoli ne bom izvedela..user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tak tip, da bi ga enostavno pustila, ne bi se kregala, sama pa bi se zabavala na svoj način. Ker nekoga nekaj silit..brez veze.

JOJ TI MOŠKI, kaki krampi so eni!


(odgovor članu sami_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
20.7.2006 13:46:38   
andrejka
Hej!!!!

Sočustvujem s tabo. Vem, da ti je težko, še posebej sedaj, ko si bolj občutljiva.
Res pa ne razumem tvojga. Pr nama je logično, da eden brez drugega ne letava okrog-no sej so izjeme, pa sva že tud šla narazen, sam če me pa nebi podpiral sedaj ko sem user posted image , pa bi kr neki noret začel......je pa že mal sumljivo se ti ne zdi, še posebi ker je tvoj že dvakrat bil????????Mam prov?????
Ne vem, nočem te strašit ampak..... tle neki ne štima user posted image otrok je glih tko njegov kot tvoj.
Zakaj pa namest, da gre na morje brez tebe, ne gresta tja skupaj samo za vikend...Pr takih stvareh morjo bit tud žrtvovanja..... Sam jest vidm tle sam tvoja.
Sori če sm te s čim užalila, je samo moje mnenje...

Andrejka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
20.7.2006 13:56:07   
Maleal
Kak sta zdaj porihtala zadevo,sta se zmenla,da ostane ali je kljub temu šel?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu andrejka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
20.7.2006 14:18:32   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: Lana25

Jaz imam en nasvet, sicer najbrž ne bo rešil celotnega problema, je pa vseeno nekaj. Uredi si svoje misli in potem bodi odločna! Glej, če se sprašuješ, če delaš iz muhe slona, potem nimaš razčiščeno, če je za tebe njegov odhod na morje mala ali velika stvar. Rečeš, da ga nočeš omejevat, na drugi strani želiš, da je doma. Rečeš, da te ima rad, da pa ti ne izkazuje ljubezni. To so si malo nasprotujoče trditve. In kot kaže on ni neumen in vidi, da še sama ne veš čisto, če te bo razneslo, če bo šel na dopust ali pa se boš na koncu mirno sprijaznila s tem. Moraš se odločiti kako zelo te moti, da gre in potem jasno in glasno to povedati. In potem ti ne bo mogel soliti pameti kot ti jo, ko ti reče, da te objema, ampak, da ti tega ne opaziš. Če se tebi nekaj ne zdi, da je tako kot on trdi, potem ne pust, da te prepriča v nasprotno, če ti ne čutiš tako.


IZVIRNO SPOROČILO: sami_y


In zdaj študiram ali sem res taka, da ga sama odrivam, ker se meni ne zdi tak. Da sem jaz kriva za vse to. Je res to vse v moji glavi? Pa vem, da ni. Vedno vse obrne tak da izpade kot da sem jaz kriva da je tak.



Ne študiraj kakšna si, ampak bodi takšna kakšna si. Če je tebi prioriteta otroška sobica in balkon in ne dopust, ti je prioriteta to. Če te mote, da gre te pač moti in stoj za tem. Ne pa, da rečeš, da mu nočeš nekaj prepovedati, potem pa jočeš. In potem spet rečeš, da veliko jočeš, ker te hormoni dajejo. Pa te ne, ampak jočeš ker ti je hudi. Uredi svoje misli tako kot želiš urediti stanovanje. Ne išči izgovorov zanj. In odločno stoj za svojimi prepričanji, da se ne bo igral s tabo. On dela kar si želi in gre kamor si želi, ker ve, da boš se ti itak s tem sprijaznila, ker drugo ti ne preostane. Pa ni tako. In to mu pokaži. Ne pusti, da te pregovori v nekaj kar nočeš, ali pa da ti v glavo vtepe svoje razmišljanje. Na primer: on reče, da je prav, da gre in si spočije na morju, ti sprva dvomiš, potem pa že počasi začneš misliti, da je pa res prav, da gre. Pokaži, da maš ti svojo glavo s katero ne more manipulirati.



Se strinjam z Lano.

Odloči se kaj si želiš in čemu si se pripravljena prilagoditi, odreči in potem stoj za tem. Odločna bodi!

(odgovor članu Lana25)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
20.7.2006 14:21:07   
niki5
In še to..
Vsak stvari po svoje doživlja in čuti, ni ene in edine resnice. Ne glede na to kaj ostali pravijo, pomembno je kaj ti čutiš in do tega imaš pravico, do svojih čustev. To si ti. Zato se zares sama odloči kaj si pripravljena sprejeti.

< Sporočilo je popravil niki5 -- 20.7.2006 14:22:21 >

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
20.7.2006 21:42:12   
Lana25
Ja mene tudi zanima, če je šel oz. bolj za koliko dni je šel, ker mislim, da si sam ni premislil, da bi ostal doma in, da kljub vsem odgovoram tu na forumu, če jih je slučajno prebral, da ni tip, ki bi dovolil, da bi to kaj vplivalo na njegove odločitve. Držim pesti, da se motim.

_____________________________

Pusti soncu srce, naj hrepenenja polete,
pusti sanjam vso svobodo, pusti soncu srce ...

Zvezde se ne sramujejo, da se zdijo kresnice.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
20.7.2006 22:43:37   
sami_y
Rekel sicer je, da si bo prebral debato, samo si je ni, je rekel, da svojih problemov ne bo reševal na forumu z ljudmi, ki jih sploh ne pozna. Meni se sicer to ne zdi tako grozno, ker sem hotla samo izvedeti kako imajo to pač drugi poštimano. Pogovorila sma se, rekla sem mu, da nimam nič proti, če gre za vikend, za kaj več pa ni ne bi bilo prav, on pa naj nardi kak pač misli da je prav. Nameraval pa je iti od srede do torka, pol je prestavil od četrtka do ponedeljka, kaj več krčenja dopusta pa se nebi splačalo, zato se je odločil, da ostane doma user posted image  Rekel je, da če meni ni prav, bo pa ostal doma. Mi je pa zdaj malo grozno pri srcu, ker sem ga omejila oz. pač prikrajšala za letni dopust - sem v enem od prvih postov napisala, da če ne bo šel, da se bom tako počutila user posted image  Eh, sem pač premalo samozavestna in odločna, izgleda. Pa ne znam vdarit po mizi brez slabe vesti.
Hvala še enkrat vsem, zelo ste mi pomagali.

(odgovor članu Lana25)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
20.7.2006 23:11:42   
Lana25
Me veseli, da je ostal doma. Pa ne imej slabe vesti, ker otroček v tebi je sigurno nima, da ima atija doma za vsak slučaj, če se kaj zgodi (pa ne, da bi zdaj klicala nesrečo, ampak v tej vročini nikoli ne veš kdaj ti lahko vzame sapo), ampak mu je fajn, da je ob vama. Pa uživajte skupaj.

_____________________________

Pusti soncu srce, naj hrepenenja polete,
pusti sanjam vso svobodo, pusti soncu srce ...

Zvezde se ne sramujejo, da se zdijo kresnice.

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
21.7.2006 0:22:34   
david
IZVIRNO SPOROČILO: sami_y
Rekel je, da če meni ni prav, bo pa ostal doma.

He, he, he. Temu se reče priprava terena. user posted image

d.

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
21.7.2006 7:07:38   
sami_y
David, kaj pa naj bi to pomenilo?

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
21.7.2006 8:17:54   
Ro.Na
Naj gre na morje in naj vzame psa zraven,
ti pa si ta čas vzami bolniško in uživajuser posted image




(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
21.7.2006 8:48:29   
Galja
Kdo pa pravi, da bi morala živet s kom drugim? Če je tak kot opisuješ, ti bo lepše brez njega. Jaz ga že ne bi prenašala; on gre s sodelavcem, kolegom in njegovo punco na  morje za 6 dni-haloooo!!!!

Zakaj pa ne bi tebe peljal vsaj čez vikend na morje ali pa v septembru, ko boš že itak na porodniški? Zato te ne pelje, ker gleda samo na svojo rit! Egoist egoističen!!!!! 

Imam občutek, da tu ni samo dopust vprašanje, ampak se za tem skriva veliko več. Na tvojem mestu bi preverila, če gre res s sodelavcem, kolegom in njegovo punco.





(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
21.7.2006 9:12:17   
Gina
Zdaj pa kar nehaj s takimi neumnostmi, kot so občutki krivde. Ti mu nič ne odrekaš, on je čudaški, da mu sploh na pamet pride iti sam za en teden ob noseči ženi, ki ne dobi dopusta.
Veš, vedno moraš premislit, kaj bi rada dosegla. In lana ti je nekje napisala, da je problem v tebi, ker se ne moreš odločit, kaj bi rada. To je bistvo tvojega problema. Odločit se moraš a ti je važno, da je s tabo, ali ti je bolj važno, da ne izpadeš!, kot da ga omejuješ. Mislim da se ne zavedaš, da to ni omejevanje, kar si ga prosila, ampak da je omejevanje tebe to, da on v takih pogojih sploh pomisli, da bi šel. enkrat moraš tudi sebi privoščit kake pravice, ne le obveznosti. A veš, tvoj te čustveno izsiljuje - še kar. In te bo, dokler mu boš to dovolila. Če ib on ugotovil, da te to ne gane, da on kao trpi, ker ne more iti nekam (žurat, ko noseča žena ne dobi dopusta in ko ima doma dva psa za pazit in poštimat reči za otroka in okol hiše!) če te res ne bi ganilo, če bi mu jasno dala vedet, da to pri tebi na noben način ni sprejemljivo, bi vedel, da mora biti odgovoren - in bi bil brez takega parlamentiranja. Niti na kraj pameti mu ne bi prišlo, da te kaj takega sploh vpraša. In v resnici bi te tudi bolj spoštoval in posledično bi te imel bolj rad.
A prav?! Nehaj se počutit krivo, nimaš se za kaj niti pod točko razno. Zdaj naj pa že enkrat zrihta tisto, kar je treba pri hiši, če ima dopust, pa bosta oba imela občutek koristnosti. Ali pa naj se usede pred tv, pa dolgčas pase in tebi naprej zbuja občutke krivde, kako je itak brez veze, da je ostal pri tebi.....boš sama videla, kaj bo naredil.
Dolgoročno pa itak nimaš kaj. Če se bo tako vedel, da se boš morala "borit" za osnovne reči, te bo itak minilo, če pa se misli v roke vzet, potem pa so še sanse. Vse lepo ti želim.user posted image

(odgovor članu Galja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
21.7.2006 12:49:32   
david
IZVIRNO SPOROČILO: sami_y
David, kaj pa naj bi to pomenilo?

To, kar ti je Gina napisala. Dragi ti vzbuja občutek krivde. In naslednjič ti bo lahko v primernem trenutku serviral: "ZARADI TEBE sem se odpovedal dopustu, a zdaj pa še na drink s kolegi ne morem ?". "A jaz sem se ZARADI TEBE odpovedal morju, ti pa bi zdaj kar A in B in C ?" ....

IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Zdaj pa kar nehaj s takimi neumnostmi, kot so občutki krivde. Ti mu nič ne odrekaš, on je čudaški, da mu sploh na pamet pride iti sam za en teden ob noseči ženi, ki ne dobi dopusta.

Se popolnoma strinjam.

d.

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: moj gre na morje, jaz pa ne
21.7.2006 16:54:49   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: sami_y
ker sem ga omejila oz. pač prikrajšala za letni dopust

To je bila njegova naloga.

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?