|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obiski v Lj. porodnišnici
20.7.2006 12:46:04   
clea
Jutri bi šli s kolegico na obisk k drugi kolegici,ki je rodila v Lj. porodnišnici. Zanima, me al je kakšna omejitev koliko in kdo lahko pride na obisk.Ker se mi zdi,da sem enkrat nekaj slišala,da lahko pridejo samo ožji sorodniki.
No sej rajš prej vprašam,kot pa da bi bilo potem kaj narobe,ker bi šli trije. 
Hvala in lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obiski v Lj. porodnišnici
20.7.2006 12:51:37   
CUKRČEK
Ko sem bila jaz pred dvemi leti tam, ni bilo nobenih omejitev. Sem dobila kar nekaj obiskov hkrati (in tudi drugi) in ni noben nič kompliciral.

Omejitve mislim da postavijo ponavadi takrat, če so kake viroze na pohodu ali kaj podobnega. Takrat imajo ponavadi dovoljen obisk samo očetje.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obiski v Lj. porodnišnici
20.7.2006 14:00:16   
darjatimci
Ko sem pa bila jaz pred tremi leti,pa so bile omejitve in sicer samo trije hkrati,obiski pa so od 15 ure dalje mislim,da do 18h.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obiski v Lj. porodnišnici
20.7.2006 14:09:39   
emaa
Glede števila niso komplicirali lani, ko je svakinja rodila, je pa res, da ni fino, da je preveč ljudi. Obiski so pa tako kot je rekla darja timci, od 3-6.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obiski v Lj. porodnišnici
20.7.2006 14:18:44   
Anonimen
Clea, mogoče je bolj kot to, kaj dovolijo v porodnišnici, važno to, kaj o tem misli novopečena mama. Na primer, jaz ne bi bila prav nič vesela obiska nekih kolegic. Najožja družina in to je to. Kaj če bi jo vidve kar vprašali, pa vama bo lahko iz prve roke povedala?

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obiski v Lj. porodnišnici
20.7.2006 14:59:16   
SaaS
Jaz sem rodila pred 8 tedni in so rekli 2 naenkrat. Ni pa nihče nič rekel, ko so enkrat prišli trije. Tako kot pravi Meta. Predvsem je pa bistveno kaj njej paše. Meni tudi kolegice ne bi sedle... Pa fer mora bit do drugih punc v sobi, da ni prehuda, ker se ti res ne da.
K meni so enkrat prišli moji in njegovi naenkrat in sem prosila moja dva, če gresta na kavo za pol urce in prideta malo kasneje, ker je bilo čisto preveč...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obiski v Lj. porodnišnici
20.7.2006 15:03:17   
darjatimci
Tudi meni ni bilo za obiske,čisto dovolj so mi bili moji najdražji.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?