|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vožnja v avtu- obup:_(
19.9.2006 9:05:26   
mika
Naša navihanka je stara 21 mesecev. Že kot dojenček se ni hotela vozit v avtu in je bil veeeednouser posted image user posted image user posted image . Potem ko smo jo dali v avtosedež je bilo bolje in je v avtu zaspala in ni bilo več težav- do letošnjega dopusta. Ko smo se vozili na morje in z morja je samo sitnarila, da jo naj primem, da bi sedela na sedežu in ne v svojem, pa da bi jo ati prijel.....skratka obup. Sedaj komaj prenese vožnjo do naše hiše 4km vstran, ko sem pa peljemo v mesto (10km) pa ista pesem. S sabo vedno vzame igračke, dam ji žemljico ali smoki, ampak s tem se zadovolji za 3min in jovo na novo. Mamica primla, ati primo......jaz več ne vem. Mi je kar slabo ko gremo od doma. Vedno se veseli, da gremo pa pa, po nekaj minutah v avtu pa user posted image .
A mi lahko katera kaj svetuje?
hvala, mika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
19.9.2006 9:09:38   
jagoda
Kupi ji DVD za v avto. Pri nas se sijajo obnese. Midva z Adamom sva bila letos ful veliko na poti. Mali je gledal DVD in jaz sem vozila brez problema. Tudi do Dalmacije sva šlauser posted image user posted image user posted image

3krat hura za risanke in DVD!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
19.9.2006 9:26:02   
mika
Na to se nisem spomnila, ker je risanke še ne pritegnejouser posted image . Bomo nabavili, mogoče bo potem res bolje. V bistvu se vsega zadovolji hitro in ji mora vedno nekaj dogajatuser posted image .  Ko gremo v trgovino, hoče sedeti v vozičku, ki ima spodaj avto in tisti volan vrti, pa je zadovoljna - veš kako dolgo- par minut, pol pa že mamica primla.
Večkrat sem slišala, da ko se otroci v avtu zjočejo, da je pol mir. Pri nas pa je jok vedno in je ne vzamem ven, pa se ne more navaditiuser posted image user posted image

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
19.9.2006 9:29:47   
Lacoste
Pozdravljena,

Ta tvoja zgodba mi je precej znana. Mi smo imeli s starejšim enake oz. še hujše probleme in nismo vedeli kaj bi. Ugotovili smo, da mu ne ustreza sedež. Najprej smo imeli brevi - katastrofa. V 15 km oddaljeni kraj smo morali vsaj 1x stati - dretje... Potem je moja mami za v svoj avto kupila Maxi Cosi in je bilo precej bolje. Pri dveh letih pa je dobil za darilo Ramatti-ja. Nočem delat nobene reklame, vendar otrok je otrok od takrat prezadovoljen in od tega je že več kot dve leti. Ker je sedež udoben, ima otrok dovolj prostora, se ne čuti utesnjega - mogoče je to problem tudi pri tvoji. Mi smo potem kupili še en enak sedež za ta malega in pri njem res nikoli nismo imeli težav. Zdaj se vozimo tudi v 1 kosu do Splita.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
19.9.2006 9:43:26   
Anonimen
Ej pri nas je isto.Samo ljubo vpitje in tečnarjenje.Da ne govorim o vožnji na morjeuser posted image
Midva imava že odpor kam jit.

(odgovor članu Lacoste)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
19.9.2006 9:49:44   
jagoda
Če jo risanke še ne pritegnejo, ji nabavi Baby einsteine! Je en kup takih risank za najmlajše... eni taki liki, pa lutke, pa glasba zadaj... Sigurno bo gledala... Pol pa Krtek tud sigurno pali... Pri takih majhnih,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
19.9.2006 9:52:00   
mika
Lacoste, mi imamo Romerja king..še nekaj.. in sva ravno zaradi udobnosti kupila ta avto sedež in je 8 mesecev bil mir v avtu, sedaj pa....

****, tudi nam se ni kam dlje za peljatuser posted image

(odgovor članu Lacoste)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
19.9.2006 10:18:37   
jagoda
Mi tud imamo kinga, pa nam je super!user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
19.9.2006 10:42:53   
puncica
TUd pri nas je tamala bila sitna za umret ampak ne zato ker bi se dolgočasla njej je bilo slabo in to skoraj vedno v mojem avtu v atijevem pa ne, ker je tak bol na trd narejen, ko traktoruser posted image . Pri nas imamo obvezno vključene pesmice ali pravljice v avtu, z njo se pogovarjam opazujemo okolico, kravice, ovčke, ptičke, nebo, oblake, avtomobile, tovornjake, travico, dežek, ma čisto vse in tako se zamoti. Igračk ji nisem dajala ker ji je bilo potem še prej slabo. Poskusi. Pa seveda mislim da bi razumela če ji razložiš da mora v avtu sedet v svojem sedežu ker tudi mami in ati sedita vsak v svojem in da mora biti privezana, če ne bo stric s kapo (policist) hud in bo kr za ušesa, pa še mami in ati bosta kregana, no na tak način smo naši razlagal pa je palilo. Mogoče bo tudi pri vsa. Kaj pa če sediš zraven nje zadaj in ji pokažeš da si ti tudi privezana, pa da je ati tudi privezan, pa tako, no jaz bi probala na tak način, če ne se pa naj dere, tud to smo že prakticiral, se je drla skoraj od celja do doma in to je enih 110 km, vmes smo se ustavljal pa je bilo še slabeš, potem pa je končno zaspala. Pa še to prakticiramo da gremo od doma takrat ko je zaspana in potem lepo celo pot spi in mi imamo mir pa nič bruhanjauser posted image user posted image user posted image user posted image

Velik uspeha ti želim, punčka se bo pa tud navadla če se bo mogla. Ja pa pod nobenim pogojem je ne jemat ven, ker tako ji daš vedeti da pa ena možnost je da gre ven iz sedežauser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
19.9.2006 11:32:02   
mika
Puncica, vse to smo delamo, kar si napisala. Nekaj časa so ji bili zanimivi tovornjaki, avtobusi, traktorji in je vse naštevala. Ko jo zdaj probam dobit na to finto, mi reče noces, mamica prima a je NE vzamem ven. Druga ji ne preostane, kot da se navadi. Ko se sami peljeva, ali pa gresta sama z atijem nič ne sitnari in je superuser posted image ,problem je takrat ko smo vsi skupaj, tako da mi to diši po izsiljevanjuuser posted image .

Upam, da jo bo čimprej minilo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
19.9.2006 12:21:44   
piščanc
žiga se tud ne mara preveč vozit v avtu, ampak glasba pa vedno vžge - najbolj račke: s prsti kljunček narediš, pa s komolčki poletiš, z ritko migaš sem in tja...

takoj ko je ta komad (cd je obvezna oprema) začne migati in pozabi na teženje

pa seveda striktno ne iz sedeža, če mu enkrat dovolim, potem to začne izkoriščati

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
25.9.2006 7:45:52   
Alina_alin
Mika, to pa je isto ko pri nas - s to razliko, da je naša stara 15 m. Mogoče je po 1 letu malo boljše, ampak še vedno sitnari v avtu. Sploh če traja vožnja več kot 10 min, kar pa itak skoraj v vsakem primeru.

Upajm, da bo čimprej boljše.
Nisem ti nič pametnega napisala, ampak mogoče samo, da veš, da niste sami s takimi težavami.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
2.10.2006 10:07:44   
Aja32
No, pri nas je tudi tako... user posted image V glavnem, če je zaspan, mu vožnja ful prija.... 10 minut bolj potiho čeblja zadaj, potem malo pije čaj in ga zmanjka...
Druga pesem je, če je naspan... V glavnem, pred enim mesecem nama je shodil... In vsaka zadeva, kjer more sedeti oz. mora biti privezan, ga nervira... Torej v avtosedežu (Romer King) se upira že, ko ga hočeva dati vanj... dviguje rito, tako, da ga komaj privežeš... Potem je pa na vrsti dretje oz. trma... Vsako igračko, katero mu jo dam, zabriše po avto, flašo tudi, itd... Tako, da je obup... No, ampak on se tudi ni rad vozil v lupinci...

Druga pesem pa je, če ga daš iz avtosedeža - razpoloženje se spremeni v sekundi, ful vesel skače po naročju, itd... :) Tudi jaz sem že premišljevala o DVD-ju... Ker drugače kakšna daljša pot sploh ne pride v poštev...

LP A

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
5.10.2006 13:02:32   
TADEJA78
Sem mislila, da je samo naši punci vožnja z avtom tak bav-bav. Kot dojenček se je zelo rada vozila, zaspala tudi po par minutah. Potem pa se je naenkrat vse spremenilo. Zdaj daljšo vožnjo prakticiramo takrat, ko vemo, da je zaspana in potem tudi po nekaj minutah zaspi. Je pa res, da jaz sedim zraven nje. Če pa gremo na krajšo pot - 5-15 km, pa začnemo čisto tako kot če bi se peljala sama z možem. Potem pa začne tamala svoje zahteve, takrat imam v nahrbtniku par igrač, s katerimi se rada igra in se igrava - tako da ona s svojo igračko prestrši mojo in moja igračka potem teka po vseh sedežih... ko se tega naveliča pa imamo še CD v avtu z otroškimi pesmicami. Takrat ji vedno rečem... "čuj, čuj, otroci pojejo!". Pa je spet en čas mir, sploh če je pesem "Če si srečen daj udari dlan ob dlan....." Pa vsi skupaj sodelujemo pri tej pesmi. Saj zahteva veliko energije, je pa mi mnogo lažje, kot pa jok, jok, jok, ki je vedno glasnejši in zahtevnejši... Poskusite mogoče še tako.. .. pri nas se ponavadi obnese! Pa prijetne vožnje!

_____________________________

25.9.2005 je zagorel večni plamen najine ljubezni - Pia

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
5.10.2006 14:03:57   
Anonimen
ja ja tale vožnja. jaz s tiso nisem imela skoraj nobeni h problemov do mal nazaj. zdej k je stara 2 je pa ratalo se kam pelat prava nočna mora. kriza je že iz kranja do ljubljane. en cajt je še gmah, pa posluša pesmice, kake knjigice glda, pol pa začne najprej stokat pa pihat skoz nos kukr da bo jokat začela. pol jo kr naenkrat lulat. usavmo da gre res lualt. jo dam nazaj v zic jo že spet lulat, valda je ne. in pol se začne dretje in cmerihanje in jok in stok in živ pop****. iz morja nazaj letos sem mislna da jo bom pustila nek na sred hrvaške k sem je mela že tolk polhn kufr da nism več vedla kva nej z njo. če sedim zadej jaz pol clo hoče ven iz zica k men v naročje in k ji valda ne pustim še večje dretje. če je zadej mož in js vozim je zadeva saj mal boljša mal sta se na poti domov ko sem jaz vozila iz morja igrala pol je blo pa tut konc veselja in samo dretje dretje. tko da me je tt že minil kamrkol hodt. tuki bi sam rekla vsaka čast mirni od viv da grejo z avtom v grčijo pa sicilijo pa ne vem kam še vse. js si raj samomor nardim k da bi se z mulci mojimi kam tko deleč vozila.

(odgovor članu TADEJA78)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
9.10.2006 12:49:22   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
tuki bi sam rekla vsaka čast mirni od viv da grejo z avtom v grčijo pa sicilijo pa ne vem kam še vse. js si raj samomor nardim k da bi se z mulci mojimi kam tko deleč vozila.


Hvala, hvala... Ampak, za do Grčije smo se vozili dobri 2 uri, kolikor traja od Kranja do Benetk, potem pa na ladjo, kar je čisti luksuz. Za na Sicilijo isto, 2 uri, od Kranja do Reke, potem pa spet trajekt do Barija... Mi prisegamo na ladje! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vožnja v avtu- obup:_(
10.2.2009 18:14:46   
NAZ
Koliko časa pred odhodom trajekta pa se moraš čekirati?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?