|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstranjevanje madežev
27.9.2006 14:59:29   
**Petra**
Uporabljam vanish oxi action (roza) in ga namažem na madeže in dodam prahu v pralnem stroju, a mi še vedno ne odstrani vseh madežev. Čist sm že na koncu z živci glede teh madežev.

Zamenjala sem že kup pralnih praškov, pa nič. Prosim pomagajte z nasveti.....user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odstranjevanje madežev
27.9.2006 15:07:32   
nynna
Jaz zmešam oxi z malo vode, namažem madež na debelo in pustim kakih 5 ur al pa še več, pa ponavadi potem oblačilo kar skuham, če se le da. če ne gre v prvo, gre pa skoraj sigrno v drugem pranju ven.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odstranjevanje madežev
27.9.2006 15:16:55   
junior
ne se sekirat,vzemi lonec vrži notri cunjice,nadevaj prašek, daj na štedilnik in kuhaj kuhaj in kmalu boš videla krasen rezultat.verjemi mi sama delam na ta način že dolgo časa in nerodno je če imaš izposojene stvari pa jih je treba vrniti.take z madeži je pa ful nerodno vračat.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odstranjevanje madežev
27.9.2006 15:42:16   
**Petra**
Belo že prekuhaš, kaj pa pisano? 

(odgovor članu junior)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odstranjevanje madežev
28.9.2006 9:53:49   
lizl
Zdravo, na forum pišem prvič. Osebno za odstranjevanje madežev uporabljam Bio Shout (dela ga Johnson Wax) že vsaj 10 let. Glede na ceno se mi zdi (cca 500 SIT), da da najboljši rezultat. Da se ga direktno na madež, po potrebi vtre in po par minutah se da v pranje. Ne deluje na zapranih madežih. Če mi ne gre v prvo, pogledam perilo predno ga dam naprej sušit in poskusim še enkrat namazat in oprat, ne smeš dat v sušilca, ker potem pa madež ostane. Lahko ga uporabljaš tudi pri ročnem pranju.

Upam, da bo v pomoč.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odstranjevanje madežev
28.9.2006 12:19:32   
**Petra**
IZVIRNO SPOROČILO: lizl

za odstranjevanje madežev uporabljam Bio Shout (dela ga Johnson Wax)

(odgovor članu lizl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odstranjevanje madežev
28.9.2006 12:21:00   
**Petra**
Kje pa se da kupit to čistilo? Če ti čisto po pravici povem, nisem še slišala zanj. Niti tolko po policah ne gledam, ker sem do zdaj vedno kupovala vanish.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odstranjevanje madežev
28.9.2006 12:26:28   
**Petra**
P.S.

lizl,
dobrodošla, le pogumno se oglašaj še naprej.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odstranjevanje madežev
28.9.2006 12:56:33   
lizl
Bio Shout: Merkator, Špar...

Zgleda pa takole, samo pri nas se mu reče Bio Shout (ta je z norveške strani):

user posted image

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odstranjevanje madežev
28.9.2006 13:05:46   
**Petra**
Superca, hvala. Zdaj ga bom lažje našla na polici.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lizl)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?