|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kupujem sušilni stroj
29.9.2006 8:22:15   
Vanček*
pa me zanima, na kaj naj pazim ko ga kupujem, mislim, da bom vzela kondenzacijskega, ker nimama kam napelat one cevi, stal bo na pralnem stroju, ki pa je od Gorenja.

Katerega naj kupim?
Kaj naj pazim?

Prosim svetujte mi, da ne bom kupila mačka v žaklju?

Hvala za odgovore že v naprej...Vančo

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kupujem sušilni stroj
29.9.2006 8:27:09   
Anonimen
Jaz sem kupila Whirpoola. V mercatorju 99.900 SIT. Lahko na obroke na pika kartico.
Pralni stroj mam Gorenje in na njemu sušilca. Zaenkrat sem ful zadovoljna.
Pri nakupu pazi da je senzorski ne da ma na minute. Je ful bl praktično. Pa porabo mal prečekirej. Je ful razlika čeprav so vsi C razred.
Aja pa ta k ga mam jst ma še funkcijo prezracevanja(če prideš recmo iz zakajenga prostora). Res je super. Mami ma navadnega gorenjevga na min in morem reč da ni primerljivo.user posted image

(odgovor članu Vanček*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kupujem sušilni stroj
29.9.2006 8:50:14   
klavdijas
Jaz sem kupila Whirpoola. V mercatorju 99.900 SIT. Lahko na obroke na pika kartico.


Mislim, da je takle :
http://www.whirlpool.si/whirlpool/slike/izdelki/AWZ6812_v.jpg',600,450,'yes'
Ful sem zadovoljnaz njim. Prej sem imela enga starega Gorenje, saj takrat ko sem ga kupila ( 10 let ) nazaj ) je bil še kar vredu. Se je pa spomladi skoraj vžgal, cela bajta je smrdela.  Ta je pa kondenzacijski, imam ga v kopalnici na pralnem stroju in je prov super. Čeprav sušim samo ta bele cune, pisane še vedno na štrik.

Lep pozdrav,

            Klavdija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kupujem sušilni stroj
29.9.2006 8:52:12   
Tiamo
Jaz če bi ga kupovala bi od Gorenja, razred A...

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kupujem sušilni stroj
29.9.2006 9:57:33   
bskrle
Mi imamo AEG,  kondenzacijski, star je 3 leta. Zadovolja sem. Je bil pa kar drag.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kupujem sušilni stroj
29.9.2006 10:08:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tia74

Jaz če bi ga kupovala bi od Gorenja, razred A...


Sušilni stroji so večinoma razreda C!user posted image

Mislim da A sploh ne obstaja. Če pa obstaja je pa cena krepko čez povprečno slovensko plačouser posted image

Če ga pa najdeš pa poročejuser posted image

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kupujem sušilni stroj
29.9.2006 12:20:26   
Peli
http://www.gorenje-servis.com/default.asp?id=9591&nc=true&page=0
na žalost ne najdem gorenjevega stroja z ener. razredom A, danes dobim gorenjevega razred C, in upam da bo OK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kupujem sušilni stroj
18.10.2006 22:56:55   
Darči76
Tudi jaz kupujem sušilni stroj. Se odločam med Gorenjem in Boschom.

Vaše izkušnje?

Hvala, pa mirno noč želim!

_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kupujem sušilni stroj
19.10.2006 14:28:56   
anabanana
Jaz imam Candy kondenzacijskega in je ok.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kupujem sušilni stroj
19.10.2006 14:30:25   
anabanana
Aja. še to: a se je kateri zgodilo, da se vam je v sušilcu kakšna stvar skrčila? Meni ne, ampak moja sodelavka trdi, da ji je skrčilo neko majico in zdaj me je določene stvari strah dat not. A vi vse dajete v sušilca?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kupujem sušilni stroj
22.10.2006 0:14:10   
Alisa
Jaz sem ga kupila 1 mesec nazaj od Gorenja v GA aparati in sem zadovoljna z njim. Imam pa kondenzacijskega s senzorjem. Malo tud pazi koliko elekrike porabi! Vzami s sabo svojga user posted image , da ti naj pomaga.

Anabanana jaz sušim čist vse, razen modrčkov zaradi koščice, drugače pa res čist vse. Skrčl se pa ni nič.

< Sporočilo je popravil Alisa -- 22.10.2006 0:15:33 >

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kupujem sušilni stroj
22.10.2006 10:52:01   
arielca
Večina sušilcev je energijski razred C. Mislim, da obstaja Whirpoolov v razredu B, ampak je ful dražji in mislim, da ni računice.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kupujem sušilni stroj
26.10.2006 7:38:10   
speli
punce pozdravček
jaz sem si pred kratkim za roj. dan umislila sušilca tipa Bosh...lahko rečem, da ga ne dam za noben denar.
Je pa res, da kot prvo so vsi energijski razred C, razen določenih izjem, ki pa so nad 200.ooo sIT. Kot drugo je pa tudi res, da gredo določene zadeve močno skupaj, recimo otroške cunjice so kar naekrat postale vse premajhne (ne da bi tamala tko rasla), meni pa vse hlače (pa hujšam):
no tko da punce pazite in malo preden date v sušilca poglejte kaj mečete notr....ker drugače bo štala, jaz sem se tega zavedla mal prepozno...
LP
š

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kupujem sušilni stroj
27.10.2006 10:12:55   
Anonimen
Prav te dni se je pojavila reklama za sušilni stroj od Electrolux-a REX,
ki sušu po sistemu s paro,tako,da perilo,,ki ga ven potegneš ni presušeno,da se ga nato težko lika,ampak primerno ovlaženo in že pripravljeno za lažje likanje.

(odgovor članu speli)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kupujem sušilni stroj
27.10.2006 12:08:06   
Afnica
V sušilnem stroju sušim vse. Res pa je, da dam ta fine stvari na čist minimalno (30). Zaradi tega pridejo še včasih malo vlažne ven.
 
Mi je pa mami na začetku, ko ga še ni znala uporabljat, skrčila eno jopco, pa ENO rokavičko. Da je vsaj obe. user posted image  
Skrči se lahko...ampak treba je bit previden pri nastavljanju programa. Aja, mamo pa kondenzacijskega in tak super zagreje kopalnico. No, v najinem novem stanovanju pa ne bo v kopalnici.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?