|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...
7.10.2006 13:58:26   
Anonimen
jaz pa mislim, da bo moja user posted image  vsak čas prišla.. me ful "šraufa".. čeprav bi mogla pridit šele čez kakšnih 5 dni.. sam itak ne vem točno, ker sem drugi mesec brez KT... user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...
7.10.2006 16:48:38   
kapica
user posted image nic hudega biba, saj sta komaj zacela. Bos pa v drugem mesecu bolj pridna user posted image user posted image , pa bo kaj prijelo. Veliko srece. Upanje pa se ni izgubljeno, dokler user posted image  ne pride.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...
7.10.2006 16:54:53   
Anonimen
Biba sej mamo še par dni rezerve tku da te mogoč zarad česa druzga šraufauser posted image

Mogoče si kej tacga pojedlauser posted image

No sej bomo vidle drug tednuser posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...
7.10.2006 20:23:32   
Anonimen
ja, očitno res še ni nč zgubljeno, ker user posted image  še ni prišla. je pa ful čudno.. zdele zadnje dva dni, me je tko čudno zagrabilo v trebuhu, da sem mislila, da bo user posted image  prišla, potem pa ni bilo nič..

ja, bomo vidl kaj bouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...
7.10.2006 20:38:49   
lelaval
Imaš samo dve možnosti: user posted image  ali user posted image . Na končni rezultat pa počakaj še kak teden.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ...
7.10.2006 21:17:12   
N _ B
Mene je zbadalo od konca plodnih dni naprej. user posted image user posted image user posted image  Sem se že sama sebi zdela malo smotana, češ, kaj si domišljam... Ampak pred enim tednom sem po 14-ih dneh zbadanj in ugibanj ugledala user posted image .

Biba, želim ti, da je to to. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?