|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   365 izgovorov za zamude - 1. del
9.10.2006 1:00:47   
Anonimen
Za danes 3-minutni izgovori... Jutri pa 5-minutni... user posted image user posted image user posted image
 
ČAS:

3 MINUTE

Hrana in pijača: Hladilnik je preveč hladil; ker smo morali odtajati mleko, je bil zajtrk prepozno.
Spanje: Zaspala mi je noga; nisem mogel hoditi in/ali se nisem mogel obuti.
Obleka: Nisem mogel razvezati vozla na pižami in nazadnje sem ga moral prerezati.
V kopalnici: Ko sem se sklonil, da bi pobral las iz odtoka v kopalni kadi, se mi je zavrtelo in malo je manjkalo, da nisem padel. Moral sem počivati nekaj minut.
Avto: Imel sem težave, ko sem hotel avto spraviti s parkirnega prostora pred hišo. Imel sem le nekaj centimetrov manevrskega prostora.
Državljanstvo: Sodeloval sem v petminutnem pogovoru z volilci, ki pa je bil daljši, kot so napovedovali.
Veterani: V televizijskih poročilih je mojo pozornost pritegnil sestavek o možnih zdravstvenih težavah, ki jih dobiš, če užicaš vojaško hrano.
Zobje: Kihnil sem, ko sem si izpiral zobe, in napadel me je hud kašelj.
Moški: Poskušal sem svojemu sinu, ki se je odpravljal na razgovor za službo, pokazati, kako naj si zaveže kravato, in nazadnje sem mu jo moral zavezati sam.
Hrana in pijača: Jedel sem grenivko in njen sok mi je brizgnil v oko, ki se je vnelo in moral sem ga temeljito izprati.
Finance: S prodajalcem v trafiki sem se sprl, ali sem mu plačal časopis z bankovcem za 1.000 SIT ali za 5.000 SIT.
Moški: Dva fanta sta se zaletela drug v drugega, ker sta se zagledala v isto žensko. Prišlo je do pretepa, ki si ga je vsekakor veljalo ogledati.
Osebno zdravje: Zagledal sem dekle, ki raznaša časopise. Šla je proti moji hiši. Stopil sem ven in skušal ujeti časopis, ki ga je vrgla proti meni, toda časopis mi je priletel naravnost v glavo.
Vožnja: Zaustavila me je cev za gorilno olje, ki je ležala preko ceste.
V kopalnici: Malce preveč sem stisnil posodo za otroški puder in puder sem dobil v oči.
Vožnja v službo: Poslušal sem jutranji radijski spored, ki je bil tako zabaven, da nisem mogel premagati smeha; smeh je postal tako močan, da sem iz varnostnih razlogov moral ustaviti avto, da sem se spet zbral in nadaljeval vožnjo.
Ključi: Strgala se mi je verižica, na kateri sem imel obešene ključe. (V primeru, da ste zadolženi za vso hišo, je tak dogodek lahko izgovor za desetminutno zamudo).
Obleka: Izpulil se mi je žebljiček na fotelju, zato sem si moral preobleči hlače, ki sem si jih ob tej priložnosti raztrgal.
Domače cvetlice: Nove cvetlice so nujno potrebovale sončno svetlobo in bil sem neroden pri odpiranju okenskih rolet.
Vožnja: Med vožnjo v službo se je na cesti pojavil policijski avto in vsi drugi so morali počakati.
Finance: Bančni avtomat je bil prazen.
Telovadba: Ko sem delal dihalne vaje, sem se tako upehal, da sem moral nekaj minut počivati.
Zima: Obstopili so me ljudje, ki se borijo proti kužuhom in komaj sem jim pobegnil, ker sem bil oblečen v kožuhovinast plašč.
Duhovnost: Človekov razum načrtuje svojo pot, toda Gospod usmerja njegove korake (Pregovori 16:9).
Domača opravila: Manesto z roko sem luč poskusil ugasniti s kozarcem v roki in kozarec je počil.
Univerza: Na televiziji sem gledal dokumentarno zgodbo o svojem nekdanjem sošolcu z univerze, ki je zašel na kriva pota.
Pošta: Na poštnem uradu sem moral dvigniti priporočeno pismo, presenetila pa me je dolga vrsta.
Starši: Ugotovil sem, da je z otrokom nekaj narobe.
Divjina: Doma sem zagledal veliko žuželko. Zasledoval sem jo in jo nazadnje ujel za kavčem.
Osebno zdravje: Imel sem nesrečo z uhanom. (V takem primeru je priporočljivo, da si namestite obliž.)
Očesna nega: Trepalnica mi je padla v oko.
Glasba: Po radiu sem poslušal odlično popevko. Moral sem počakati toliko časa, da sem izvedel ime ansambla.
Drugi ljudje: Srečal sem starega prijatelja, ki se bo čez tri dni selil iz države. Zapletla sva se v daljši klepet.
Nevarnost: Doma sem slišal čuden zvok; zaskrbelo me je, kaj pomeni, vendar nisem mogel ugotoviti, od kod zvok prihaja.
Starši: Otrok je zahteval podrobno razlago o tem, zakaj Avstralije ne štejemo med otoke.
Pesek v oči: Hotel sem si nekaj izpisati z Interneta, vendar sem za to porabil več časa, kot sem pričakoval.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?