|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mačke...43.dan(Š)
13.10.2006 6:57:03   
CUKRČEK
Jutro!user posted image

Komaj gledam in še težje živim. Sem čist prekurjena. Včeraj zvečer sva šla na eno zabavo in spat sem šla šele ob 1.30. In ob 5-ih sem že morala vstat in it v službo. Ja, danes ne bodo imeli dosti koristi od meneuser posted image
Ja, in v zabavo spada tudi dobra pijačka in hranca. Sem popola kar nekaj vinčka in drugih opojnih substanc...poleg tega pa grickala sirova nabodala, grisine s pršutom, sadna nabodala...mmmmmmmmmmm, se je splačalo malo pregrešit. Mi ni žaluser posted image


Danes pa naprej po pravilih:

Z:jabolka (itak zdaj večinoma jabolka jem, ker ima tast tako dobra domača jabolka, da dol padeš)
K:pojma nimam...je še prezgodaj za razmišljat...mogoče bo tenstan krompir+grah+koruza...ja, to bi blo pa res dobro za kosilo
V:kostanj


lp od prekurjenega cukra

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mačke...43.dan(Š)
13.10.2006 7:38:34   
njelci
ja cukrček včasih si je teba tud mal privoščiti user posted image  in je drug dan vredeno mal potrpetiuser posted image
no danes bo:
Z: tudi domača jabolka
K: še ne vem, bomo vidli kdaj in kaj
V: verjetno kostanj

sem pa danes ful zadovoljna ker so se mi kg po dolgem času premakniliuser posted image user posted image user posted image  tako da danes z veseljem sporočam da sm do zdej sklatla 6kg user posted image  upam da mi do konca diete uspe izgubit vsaj še 4 kg, da bo taka lepa št -10 in na tehtnici še lepšauser posted image

lepo se imejte mačke, mjav

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mačke...43.dan(Š)
13.10.2006 7:44:35   
KATI321
Dobro jutro!

Ja Cukerček, se splača včasih brez slabe vesti prekršit. Zadnje čase postajam tudi jaz taka. Včeraj naprimer, zjutraj se hvalim kako bom dopildne jedla samo jabolka, potem pa moram nujno kupiti kruh za domov. V pekarni sem dobila še vročega. Kaj človek stori ko ti v pisarni, 30 cm od tebe iz vrečke diši vroč, pravkar pečen kruh? Zraven imaš pa še pravkar kupljen sir za kosilo. Dostikrat sem karakter in če rečem ne je ne, včeraj nisem bila in ne me vprašat, kako je je po enem mesecu v službi pasala malica - kos kruha in rezina sira. No, popoldne je bilo pa po planu. Pa tudi za jutri vem da se bom pregrešila. K sreči so OH in lahko ješ sladko - grem na čago in tam verjetno bo kaj sladkega. Čeprav nisem ljubitelj sladkarij, občasno paše kaj. Kar pa se tiče rujne kaplice oz. alkota na splošno, pa pri meni ni problem, ker tako ali tako hudo redko kdaj kaj spijem, vode pa nikjer ne manjka. Gaziranih pijač ne pijem, namesto soka pa si vseeno raje privoščim kos peciva. Žal sem čudak, pa kaj čem.

Kaj pa danes - dopoldne jabolka, v pekarno več ne grem, popoldne pa radič in krompir. Če bo še kaj zraven pa ne vem.

No lepo se imejte in če bom imela kaj sreče, da doma pridem do računalnika se vam čez vikend javim. Sicer pa sem se tako danes razpisala čez vse razumne meje.

Lepo se imejte in čimveč sonca vam želim.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mačke...43.dan(Š)
13.10.2006 8:03:32   
katis
Jutro!

Pokorno javljam, da imam spet malce več. Ampak vem, da je samo voda, ker imam po celem tednu pol kilce več, čeprav sem se le včeraj zvečer kar z vodo nalivala.... torej -3,7 kg.

Danes:
Z: 2 jabolki
K: sem si že včeraj naredila riž s koruzo in ga imam danes s seboj, ker bom do večera v službiuser posted image . Mrzlo kosilce, pa kaj čem...
V: hočem kak krompirček s korenjem iz pečice. Upam, da mi ga bo user posted image  spekel, ko pridem domovuser posted image

Lep dan mačke!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu KATI321)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mačke...43.dan(Š)
13.10.2006 8:22:44   
Anonimen
Jutro

Pokorno javljam svoje kg - še vedno stojimo s težo -3,5 kg od začetka. Sem pa imela v roku enega tedna dva sadna dneva in se je pri kg poznalo za pol kg. Včeraj pa sem pretiravala z mlečnimi stvarmi (kaj ko brez njih ne morem, predvsem brez mleka - to mi je najbolj grozno) in je šlo pol kg gor.

Danes pa
z: sem se pregrešila s kosom polnozrnatega kruha
k: krompir
v: kostanj

Pa lep dan

(odgovor članu katis)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mačke...43.dan(Š)
13.10.2006 8:28:07   
Lumpi
Jutro!!!

z: jabolko
k: pečen krompir, solata z fižolom in koruzo
v: mislim da nič, saj se mi danes začne izredni študij in pridem domov šele okoli 9 - bo malce pozno za večerjo

No, kar se pa tiče kg mi gredo malo hitreje dol, kot pa v prvi rundi. Tko da sem sedaj na -5,5 kg. Upam, da jih do konca spravim dol še vsaj 3.

katis.........kako kaj priprave na poroko, kdaj bo tisti DA???

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mačke...43.dan(Š)
13.10.2006 8:44:31   
Jaz*
Dobro jutro!

Danes so na vrsti vitaminčki, ma trenutno vseeno srkam vročo opojno substancouser posted image  v kateri je mal mlekca.Ja tej razvadi ali navadi se ne odpovem, pa če bo konec sveta.Drugače pa sem s potekom kar zadovojna na 33 dan/-6,7 Kg, upam pa, da se sedaj ne bo ustavilo.Malo manj sem zadovoljna z mojim miganjem, saj se nekako sploh ne morem spravit h pilatesu, ki žalostno sameva na policiuser posted image .Če maste kak predlog????

In še moj jedilnik:

Zajtrk: Slive
Kosilo:najbrž bo padla velika mešana solata
Večerja:Zmiksana banana + jabolka, za dodatek pa pest orehov

Lp pa lep vikend vam želim

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mačke...43.dan(Š)
13.10.2006 8:57:02   
katis
Usodni DA? Jutri teden user posted image user posted image

Komaj čakam!
Sicer urejam še nekaj malenkosti, pa okrasitev za v cerkev, ampak bo.
Jutri zgoodaj zjutraj - proba frizura in make up....
Pon - proba za mere obleke in jo dobim v četrtek.
Tor - proba v cerkvi

In to je to.

Pol pa mojga ne bom videla od srede do poroke, ker mi bo še na službeno potovanje prej zbežal. Sem mu že rekla, da bi mu dala kar DHL tracking number, pa da gibanje na netu spremljam user posted image

Ma sej, bo pa pol v soboto bolj lepo, ko ga bom končno videla user posted image


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mačke...43.dan(Š)
13.10.2006 9:47:15   
njelci
JAZ*- tudi jst se ne morm spravit da bi kaj migala, pa vem da bi blo fajn če bi...še dobro da hodimo za vikende na sprehodiče, plesat...da saj takrat nekaj naredim zase...drugače pa kumaj čakam da odprejo fitnes in notranji bazen v ajdovščini, da bom končno začela migat...je blo rečeno da ga bodo že septembra pa pol prloženo na začetk oktobra pa še vedno ničuser posted image

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mačke...43.dan(Š)
13.10.2006 21:41:02   
Jaz*
Njelci baje bodo bazen odprli 18.oktobra, za fitnes pa ne vem.Upam pa, da bodo imeli kakšno normalno ceno samo za plavanje, npr.za 1h, tega zaenkrat niso meli na letnem bazenu niti v Ajdovščini niti v Novi Gorici.Js drugače provam laufat in mi gre kar uredi, sam kaj ko več ko 2X tedensko ne gre oziroma ni prave voljeuser posted image , ma sej bouser posted image  enkrat, sam kdaj????

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mačke...43.dan(Š)
13.10.2006 23:33:10   
klepetka
živjo
jaz sem brez vsake volje do življenjauser posted image user posted image -no,ni tako hudo. samo sporočam kileuser posted image -će sploh imam kaj za sporočit.Meni ta teden kile ostajajo tam ,kot en teden nazaj.STOJIJJJJJJJJOOOOOOOOOOO!!!!Ampak bo menda kaj bolje.
lep obodite


_____________________________



(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kdaj so vaši otroci dobili prvi zobek?




pred 3. mesecem (8%)

med 3. in 5. mesecem (23%)

med 5. in 7 mesecem (31%)

med 7. in 9. mesecem (18%)

med 9. in 11. mesecem (12%)

po 11. mesecu (8%)


Število vseh glasov: 352

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!