|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:04:52   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

leta zahtevajo svoje.. zato je imel pa toliko in toliko MOČNEJŠIH orgazmov kot katerakoli ženska na svetu user posted image

a ni to vredno, da gre sedaj z nasmehom v penzijo user posted image user posted image



Ne bi rekla, da je imel močnejše. Resnično si v zmoti Zahi. Kajti on ni nikoli govoril, da je imel močnejše. On se stem ni nikoli hvalil. Meni govori, da nekatere ženske "nesejo" moške in da morajo moški vedno malo predahnit, da lahko potem spet .... pa ne zaradi močnejših orgazmov, še zdaleč ne zaradi tega. Ampak zaradi zgradbe svvojega fizičnega telesa ... samo kaj bi ti pravila. Živi v svoji iluziji, če ti paše.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:08:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Ne bi rekla, da je imel močnejše. Resnično si v zmoti Zahi. Kajti on ni nikoli govoril, da je imel močnejše. On se stem ni nikoli hvalil. Meni govori, da nekatere ženske "nesejo" moške in da morajo moški vedno malo predahnit, da lahko potem spet .... pa ne zaradi močnejših orgazmov, še zdaleč ne zaradi tega. Ampak zaradi zgradbe svvojega fizičnega telesa ... samo kaj bi ti pravila. Živi v svoji iluziji, če ti paše.


smo spet pri ispodbijanju znanstvenih dokazov? user posted image

moški orgazem je telesno in psihično močnejši.. zato smo moški tudi bolj odvisni od sexa kot ženske..
to je naravna pot, da moški konstantno dajemo in moramo dajati seme user posted image

nekatere ženske nesejo moške.. nekateri moški nesejo ženske.. nekateri pa lahko med "predahom" zadovoljimo žensko in potme nadaljujemo z delom.. i tako 100 puta user posted image

je pa moški orgazem fizično bolj zahteven kot ženski.. dejansko je moški orgazem izguba 450 kalorij.. kar je ekvivalent teku na 1.500m (spet znanstveno dokazano).. ženski orgazem pa za telo ne pomeni več kot 100 kalorij izgube..

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:08:54   
Anonimen
 
Noo in kaj ste ugotovili po 10 -tih straneh?

smo enakopravni al nismo? user posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:10:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Noo in kaj ste ugotovili po 10 -tih straneh?

smo enakopravni al nismo? user posted image


smo enakopravni.. nismo enakovredni.. moški smo močnejši in vzdržljivejši.. do kle nek smo pršl..

ene dve še zmer brcata.. jih pa mam pod kontrolo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:10:23   
Anonimen
Kalorije gor al pa dol... če babe skup stopimo, lohk tut znanstveno dokažemo, da u seksu IN v orgazmu bolj uživamo kt moški... ne glede na to, kolikokrat smo prej seksale in s kom... ne glede na starost in kondicijo (kt da jo za seks ne vem kolk rabš). user posted image user posted image user posted image  Zdej nej pa še u pojstli na kalorije gledam, ja...

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:11:46   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

še vedno mi nisi odgovorila.. ali si vprašala moža, zakaj bo VEDNO zmagovalec maratona.. in ne zmagovalka maratona.. (govorim med profesionalci in ne na vaških igrah)



Sem. In mož mi je povedal: "Pusti ga, škoda tvojega časa. Itak noče razumet. Hkrati pa, ali je to sploh bistveno, ali je to življenjskega pomena?" Rekel mi je pa tudi, da ženske so vzdržljivejše, pa tudi psihično močnejše, je sam videl žive dokaze za to in delajo manj napak, bolj razsodno razmišljajo (se ne zaženejo v nekaj kot moški, da bi po vsej sili zmagale), surovo moč imajo pa moški večjo. To je moje in njegovo mnenje. Lep dan še naprej ... res škoda časa, če tega nisi sposoben razumet.user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:12:37   
Anonimen
Zahi... še nikol me ni meu noben dedc pod kontrolo... pa tut ti ne boš ta prvi... user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:14:11   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Kalorije gor al pa dol... če babe skup stopimo, lohk tut znanstveno dokažemo, da u seksu IN v orgazmu bolj uživamo kt moški... ne glede na to, kolikokrat smo prej seksale in s kom... ne glede na starost in kondicijo (kt da jo za seks ne vem kolk rabš). user posted image user posted image user posted image  Zdej nej pa še u pojstli na kalorije gledam, ja...


no.. tut to je dejstvo, da se moški bolj veselimo sexa kot ženske.. kok kdo uživa je pa stvar psihe in posameznika.. nima veze s spolom..

ampak.. znanstveno dokazano.. moški imamo le močnejši orgazem.. pri katerem se sprosti veliko adrenalina in hormona sreče.. od katerega je človeško telo odvisno.. torej.. sami sebe moramo konstantno zadevat, da se ne začnemo trest.. in če to pomeni 5-6-7x na noč.. more tako bit..

če moraš pa ti čakat, na svojga, da ga zagrabi potreba po drogi.. ni pa noben narkoman.. tko, da.. menjaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:15:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

smo enakopravni.. nismo enakovredni.. moški smo močnejši in vzdržljivejši.. do kle nek smo pršl..

ene dve še zmer brcata.. jih pa mam pod kontrolo user posted image



Aha.. tko je to.. user posted image user posted image

Ce bos rabu pomoc pa povej.. mislim, ce ti uidejo iz kontrole.. user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:15:35   
Anonimen
Prec zamenjam zate, Zahi, če ti 8 ur skup stoji. user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 26.10.2006 14:16:17 >

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:16:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita
Sem. In mož mi je povedal: "Pusti ga, škoda tvojega časa. Itak noče razumet. Hkrati pa, ali je to sploh bistveno, ali je to življenjskega pomena?" Rekel mi je pa tudi, da ženske so vzdržljivejše, pa tudi psihično močnejše, je sam videl žive dokaze za to in delajo manj napak, bolj razsodno razmišljajo (se ne zaženejo v nekaj kot moški, da bi po vsej sili zmagale), surovo moč imajo pa moški večjo. To je moje in njegovo mnenje. Lep dan še naprej ... res škoda časa, če tega nisi sposoben razumet.user posted image


ceu norc tale mož.. tut jaz bi imel ženo, ki bi verjela vsaki moji besedi user posted image user posted image

ni lepše.. tako imajo narejeno v Indiji.. žena slepo verjame možu.. čeprav se ta moti..

če ti pa vliva takšno samozavest.. je pa to zelo lepo od njega.. pohvali ga..

povej mu pa, da naj si vmes pogleda kako lestvico rezultatov olimpijskega maratona user posted image

če tam vidi tako kot govori.. potem naj obišče okulista..

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:16:50   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

je pa moški orgazem fizično bolj zahteven kot ženski.. dejansko je moški orgazem izguba 450 kalorij.. kar je ekvivalent teku na 1.500m (spet znanstveno dokazano).. ženski orgazem pa za telo ne pomeni več kot 100 kalorij izgube..



Ti skoz posplošuješ in se zanašaš na "znanstvene " dokaze. Le od kod jih imaš?

Kar se pa tiče kalorij ... ja, odvisno, kdo bolj miga. user posted image



_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:18:08   
Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Prec zamenjam zate, Zahi, če ti 8 ur skup stoji. user posted image


moji to uspe user posted image me pripravi do tega, da mi lahko stoji tut 8 ur.. ampak fora je, da ona nič ne naredi za to.. ampak samo je.. torej.. zraven mene.. zajebano sexy lubica je.. user posted image

hvala za ponudbo.. ampak nje ne menjam.. nikoli nikdar user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:20:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita


Ti skoz posplošuješ in se zanašaš na "znanstvene " dokaze. Le od kod jih imaš?

Kar se pa tiče kalorij ... ja, odvisno, kdo bolj miga. user posted image




posplošujem? user posted image user posted image

vprašaj moža, kaj pomeni znanstveni dokaz.. to ni splošno mnenje.. user posted image ampak DOKAZ..

imajo jih pa oni.. dosežejo jih z raziskavam in testiranji.. tako, da lahko potem ljudstvo ve o čem se pogovarja user posted image


ne.. spet se motiš.. ni odvisno kdo bolj miga.. govorim sam o orgazmu.. in ne sexu.. moški orgazem pobere 450 kalorij.. to je neverjeten napor za telo.. saj tak orgazem traja cca. 10-30 sekund.. v tem času si predstavljaj preteči 1.500m.. pa boš vedela o čem govorim.. samo ne moreš vedet.. ker si ženska user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:20:41   
Anonimen
Ne mislm menjave za stalno, Zahi... tolk mi pa tut nisi ušeč... user posted image user posted image user posted image  Samo tolk, da te sprobam... da vidm, a sam blebetaš al je pr teb kej resnice na tem.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:23:06   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ne mislm menjave za stalno, Zahi... tolk mi pa tut nisi ušeč... user posted image user posted image user posted image  Samo tolk, da te sprobam... da vidm, a sam blebetaš al je pr teb kej resnice na tem.


če me enkrat probaš.. je konc.. opustila boš lov.. in želela samo še eno.. tega ti pa ne privoščim..

na drugi strani pa ne probavam.. ker sem za stalno njen user posted image ..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:24:36   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

ceu norc tale mož.. tut jaz bi imel ženo, ki bi verjela vsaki moji besedi user posted image user posted image

ni lepše.. tako imajo narejeno v Indiji.. žena slepo verjame možu.. čeprav se ta moti..

če ti pa vliva takšno samozavest.. je pa to zelo lepo od njega.. pohvali ga..

povej mu pa, da naj si vmes pogleda kako lestvico rezultatov olimpijskega maratona user posted image

če tam vidi tako kot govori.. potem naj obišče okulista..



E, vidiš, pa imamo bedaka. user posted image user posted image user posted image  Zahi, največji bedak na svetu!
Tisti, ki mu kdo nasprotuje, začne žalit. Značilno.
Pa kaj mešaš Indijo zraven? Ja, treba je takoj poklicat na pomoč vse, samo, da žališ. Zate pa nisem vedela, da si tolk zloben, res ne.
Za Tjazyja bi razumela ... da mi reče to in ono, zate sem pa mislila, da si bolj prijazen. Kaj češ?
Moj mož ni govoril o nobenih rezultatih ... ampak o svojih izkušnjah. Govoril je, da na plezalni steni - enaki za vse, so tekmovali moški in ženske v športnem plezanju. In jih je ženska "nesla". Kaj morem, če ne verjameš?
Pri teku pa gre precej za surovo moč, hočeš ali nočeš. Tako je.



_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:24:57   
Anonimen
Ajme meni, kakšno blebetanje... in pol si pa še reku, da se ne hvališ? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:28:40   
Zahi
lahko obračaš kakor želiš.. men se tole res ne da več..

če misliš, da je moški majn vzdržljiv.. pol pač tako misliš.. so takšni in drugačni ljudje.. naivni in manj naivni.. ignorantski in manj ignorantski.. vsak ima pa pravico do lastnega mnenja.. čeprav je napačno user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:29:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ajme meni, kakšno blebetanje... in pol si pa še reku, da se ne hvališ? user posted image user posted image user posted image


mal se pa moram.. če me sam ****ajo kle user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:30:58   
Anonimen
Predzadnja beseda brez zadnjih treh črk je kar OK, ja. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:32:39   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

vsak ima pa pravico do lastnega mnenja.. čeprav je napačno user posted image



Ja, točno tako!
Vsak ima pravico do lastnega mnenja in ga zato ni treba označit za norca.
Kje pa piše, da je tvoje mnenje pravilno?
Kdo pa si ti, a si Bog, da imaš samo ti prav?

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:32:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Predzadnja beseda brez zadnjih treh črk je kar OK, ja. user posted image user posted image user posted image


no še ti me dej mal no user posted image user posted image

sam neki mi ni jasno.. če smo tok grozni.. oh in sploh.. zakaj pol skoz loviš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:33:20   
Anonimen
V upanju, da je kje kkšn normaln. Bedno upanje, kaj? user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 14:33:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Ja, točno tako!
Vsak ima pravico do lastnega mnenja in ga zato ni treba označit za norca.
Kje pa piše, da je tvoje mnenje pravilno?
Kdo pa si ti, a si Bog, da imaš samo ti prav?


jaz ti ne podajam mnenja.. ampak dokaze user posted image

za razliko od tebe, ki sprašuješ moža za lastno mnenje..

če ti še vedno ni jasno, zakaj ne bo nikoli zmagovalke maratona.. lahko nehaš tukaj diskutirat..

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?