|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 20:46:48   
Anonimen
Nameravamo prikolico prestaviti tja - pavšal, pa me  zanima, če je kdo že bil tam.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 22:09:11   
manca79
Jaz sem bila že tam in to 2x.
V kampu je, kot verjetno sama veš, nekaj sence pa tudi precej sonca.
Nama se je zdel super, ne vem, mogoče so sedaj že tudi kaj preuredili sanitarije, nazadnje sva bla tam 2 leti nazaj.
Sicer je pa fajn, blizu centra, v glavnem, kar se mene tiče, super user posted image

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 22:10:16   
Pupica
Jaz sem hodila kar vrsto let tja. Ampak takrat je bil kamp še nudističen. Pred časom, pa so ga razdelili na oblečen in FKK. Sedaj pa je tako, tam kjer je FKK je ful prostora, voda je speljana po celem kampu na skoraj 50 metrov je pipca, tam kjer je pa oblečen je pa malo bolj gosto "poseljen". Za pavšal ne vem, ampak mislim, da je vse na netu. Vreme je ful lepo, vendar zna občasno pihati(sploh proti koncu avgusta). Drugače je pa fino, ker skoz pihlja, da ni tolk vroče. Komarcev ni, so pa ježki.Ti so pa res stalni ropatojoči gostjeuser posted image Obala hm...se da kr lepo priti noter, sploh ker so eni taki mini pomolčki. Za otroke glih ni ne vem kakšne mivke pa tko.Je pa ful slovencov dol.
Jaz imam fajne spomine nanj, vendar sva bila žal z dragijem nazadnje tam, ko še ni bilo otrok. In je kr blo ...user posted image V glavnem men je kr dost urejen in prostoren. Ker ponavadi so vsi manjši...
Če te kej specifičnega zanima pa piši na ZS.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 22:15:09   
facka
www.kampkazela.com

Zakaj pa selite pavšal iz Novigrada?

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 22:22:38   
Anonimen
Ja, tole na netu sem videla. Se mi zdi edino malo malo sence. A tako praviš, pupic@, da je na FKK več prostora. No ja, saj mi bomo  šli menda bolj gor nekam, malo proč od vode, prav zato, da bomo lahko "dihali".
Ker tu, kjer smo bili sedaj, so parcele tako nabasane, da smo gledali samo prikolice okoli sebe, smo bili čisto zazidani. Tudi zato, facka, se selimo. Upam, da bo v redu. Se že kar veselim, po ... ne vem ... osmih letih ... gremo drugam.

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 22:24:49   
manca79
Tole o nabasanosti kampa; midva sva bila 2x pa ni blo kake hude gužve no, v senci je ful fajn, gosta senca je, in malce proč od vode.. ne vem, midva sva bla sicer s šotorom, ampak sva imela prostora ful ful, res.

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 22:51:49   
sašaš
Ej, si bomo lahko mahali "čez vodo" - mi imamo v kampu nasproti prikolico!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 22:55:12   
Anonimen
No, tole o ful, ful prostora mi je ful všeč. Tam, kjer smo bili prej, smo bili že kar malo klavstrofobični. Tako da smo zdaj kar na tem, da si sredi sonca postavimo prikolo, samo da bomo lahko dihali (in igrali fuzbal).
Saša, kako pa se imenuje sosednji kamp?

Aja, nasproti. Kako naspoti, a je to zaliv?

(odgovor članu sašaš)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 23:04:24   
manca79
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

No, tole o ful, ful prostora mi je ful všeč. Tam, kjer smo bili prej, smo bili že kar malo klavstrofobični. Tako da smo zdaj kar na tem, da si sredi sonca postavimo prikolo, samo da bomo lahko dihali (in igrali fuzbal).



No, na sredi sonca je pa prostora čez glavo pa še mal user posted image

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 23:06:31   
Pupica
Nisem sigurna ampak a je nasprot kampi Premantura?user posted image sma ugibam...

a tako...ja pol pa pejte na FKK del, tm je pa res placa za fuzbaluser posted image user posted image user posted image
Sicer pa če greste mal višje, se pa najde prostor tudi višje (proč od vode)samo je tko k je že ena rekla, bolj za šotorirat.
Drgač pa so parcele za prikolice na FKK kar velike, no za oblečen del ne vem, pa tudi če jo bosta postavila kjer ni parcele, bo še vedno dovolj prostorauser posted image Men je bil zanimi FKK prov po tem, ko sem vsako leto videvala ene in iste face dol. Še dons se točn spomnem, da so bli zmerem eni in isti, da s biu že kr vesel k si jih videluser posted image kakšne si pa pogreešal, in se spraševal, le kje so letosuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 23:10:57   
Anonimen
Pupic@, a to potem zdaj to prav razumem, da so na enem delu "zarisane" parcele, nekje pa prosto po Prešernu? Najbrž je blizu vode razparcelirano, a ne?
Na FKK pa ne bomo šli, vsaj zaenkrat ne. Imamo najstnike v familiji.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 23:17:02   
sašaš
Ja, nasproti je Premantura, kamp se imenuje Runke. So pa še Stupice, ki so veliko boljše od Runk. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
28.10.2006 23:35:00   
Anonimen
Čakaj,  Runke ... Runke so zraven Kranjskega kampa, a ne? A taaaaam je toooooo? Ahaaaaa. A v Runkah so že kaj skrete porihtali? Jaz sem bila tam nazadnje enih 8 let nazaj, po moje. In blajk, o sekretih ne bi.

(odgovor članu sašaš)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
29.10.2006 17:28:29   
sašaš
user posted image  Ja, porihtali so skrete - pa še čistijo jih res non-stop! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
29.10.2006 18:04:30   
Anonimen
Aja, no fino, saj potem je pa zdaj fletno tam.

(odgovor članu sašaš)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
29.10.2006 20:53:38   
Pupica
s parcelami je bilo tako, da so bile nekje urejene, tako lepo v vrsti, pa vmes asfaltna cesta, pa voda in elektrika.AMpak to je bilo na FKK, ampak tam je bilo v vsaki vrsti vsaka 3 parcela al pa še to ne zasedena.Skratka placa ful. Je bilo pa na soncuuser posted image

Drugje pa prosto po prešernu.Jauser posted image

AM...drgač pa tut tm na drugi "strani" placa dost. Res da so ob obali bl zatrpani placi ampak gozdička(sence) je na oblečenem delu ful več kot na FKK.Tko da se nimate kej za bat. Mah pejte, pomoj vam ne bo žal. Men je blo fajn tm.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A kdo pozna avtokamp Kažela pri Medulinu?
29.10.2006 20:56:41   
Anonimen
Hvala, pupic@, ja, saj bomo šli. Se že kar veselim, pa kje je še poletje.user posted image

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?