|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Bivše samske mamice"
2.11.2006 11:29:18   
Anonimen
Prosim vas če delite svojo zgodbo, kako se vam je zgodilo, da ste ostale same in kako ste se potem znašle,... Na novo zaživele, si ustvarile nova življenja in predvsem kako ste našle nove partnerje,...Kako se vam je zgodila pravljica?

Prosim vlijte mi upanja, jaz sem s svojimi mislimi čisto na tleh. Sem sama slabe pol leta, ostala z majhno punčko in ne vem kako naprej.Da ne bo pomote, ne želim si novega partnerja ta trenutek,ker tudi slučajno še nisem priprvljena in ne čutim tako,ampak enkrat v prihodnosti pa vsekakor,...

Kot sem že napisala, vlijte mi upanja z vašimi pravljicami,lepo prosim, mogoče se v kakšni najdem,...

Hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Bivše samske mamice"
2.11.2006 11:31:03   
Anonimen
No, tudi mene zanima.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Bivše samske mamice"
2.11.2006 11:34:40   
Anonimen
Zanimivo....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Bivše samske mamice"
2.11.2006 13:00:40   
tina a
Ne vem če glih spadam v to kategorijo, ampak vseeno.

Po 11 letih zveze mi je prekipelo. Ugotovila sem da se v tej zvezi uničujem in da si tega ne zaslužim. Tako jaz kot on ne in še najmanj najina otroka. Zadne tri mesece zakona sem si našla prijatelja, zaveznika. In vse skupaj je vodilo k temu, da sem se odločila za ločitev. Korak ni bil lahek. A sem ga vseeno naredila in ni mi žal. Od tega je približno pol leta. Ni mi lahko, ker sem še vedno uradno poročena in ker med nama ni normalnega komuniciranja. Po 14 dneh ko sem se odselila sem dobila prepoved vstopa v stanovanje (beri - nimam dostopa do mojih stvari, vse kar imam sem vzela v prvih 3 dneh ločenega življenja in nekaj kar mi je on sam prinesel), prav tako me je dal v postopek preverjanja stalnega prebivališča. Ko sva tiste prve prepreke končno premostila, pa sva naletela na druge. Zapletati se je začelo okoli deljenja stvari in okoli preživnine. Tako da sem postopek za ločitev šele dobro oddala na sodišče.

Meni sicer že ves ta čas ob starni stoji moj novi partner in mi zelo pomaga. Otroka sta ga zelo lepo sprejela.

Drugače pa sem bila zelo presenečena nad odzivom okolice. Vedno sem bila nekako prepričana da če si enkrat mama nisi več zanimiva za nasprotni spol. Veliko moških se takoj umakne in niti ne pristopi. Saj veš ... vsak gleda iz katerega vogala se bo prikazal srečni očka in mož. Nekaj pa je tudi takšnih, ki se opogumijo in te vprašajo ali bi šla na kavico ali pa v kino. Res. Ko sem se jaz odselila in snela svoj prstan ... me je kar nekaj moških vprašalo ali bi šla z njimi ven. Izločiti moraš seveda tiste ki mislijo da so mamice osamljene in sori izrazu potrebne kot sahara vode ... od takih bejži. Drugače pa so mene osebno presenetili malo mlajši fantje od mene (pa jih še nimam 30) ... njih načeloma nič ne moti, da si mama ...

Ampak kot sem že rekla paziti moraš kakšen moški ti prekriža pot. Bo pa ti jo ... Brez dvoma.

Kar se pa tiče drugih stvari ... Nekako moraš najti tisto pravo ravnovesje med biti mama in biti ženska. Vsak človek potrebuje nekaj časa zase. Tudi mamice. In tega si moraš najti, vzeti. Če ne prej takrat ko je otrok pri očetu. Takrat si vsaj enkrat daj duška. Pojdi ven - brez gledanja na uro, brez slabe vesti in uživaj. Najdi si prijateljice z podobnimi izkušnjami ... Pojdi z njimi kam ven. Poišči si družbo ki ustreza tebi. In ko mala zaspi ... se vsedi pred TV, vzami s seboj vrečko čipsa, pivo in daljinca .... in bodi Carica!!! Naučiti se moraš uživati sama s seboj .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Bivše samske mamice"
2.11.2006 14:41:15   
mojamura
bila sem poročena, vendar je bil moj bivši mož bolano ljubosumen agresiven, pa tudi pil je. tako sem se tudi ločila....

po ločitvi sem sigurno leto dni bila mnenja da so vsi moški prasci....ampak ko me je začetna jeza malo minila sem vseeno ugotovila, da temu ni tako. začela sem uživati življenje, hodila sem ven, brala knjige, začela izredno študirati...etc. zmes sem naredila napako in podlegla lepim besedam bivšega da se je spremenil....ampak sem po nekaj časa ugotovila da temu ni tako. po tistem sem se ga komaj rešila. imava tudi skupaj enega sina....tudi tu se jiue malce zakompliciralo glede stikov in preživnine, vendar se stvari urejajo.

nekaj časa mi je bilo tako hudo, ko sem bila sama....saj veš, nikomur se ne moreš potožiti, nimaš zaupnika, nikogar, ki bi mu jokal na rami....vendar sem sama sebi obljubila, da sem rajši sama, kot da si pa nakopam še enega takšnega idiota na glavo.

nisem ga iskala....in res, ko sem najmanj čakala me je zadelo....mi2 sva prišla v stik preko internetnih klepetalnic. pred časom so se mi take zgodbe zdele res smešne, saj veš da si na internetu lahko kdorkoli....lahko lažeš kolko ti pač paše. ampak že najin prvi pogovor mi je dal za mislit....nato sva se še večkrat 'tipkala' pogovarjala po telefonu (računi so bili astronomski...a mi ni žal)....povedala sva si vse....in po pol leta sva se prvič videla....in takrat ne da je preskočila iskrica....izbruhnil je vulkan....user posted image user posted image



....svetujem ti da si vzameš čas najprej zase....bodi zadovoljna sama s sabo, v glavi pa moraš tudi zaključiti poglavje z bivšim....in verjamem da bo tudi zate posijal sonček


srečno!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Bivše samske mamice"
2.11.2006 15:28:13   
Anonimen
Tudi jaz sem bila doooolgo časa samska mamica. Sama sem ostala že med nosečnostjo. Pet let sem živela samo za mojo punčko. Na začetku sem se kar hitro sprijaznila s tem, da bom sama, veliko mi je pomagala tudi podpora staršev in prijateljev. Z mojo malo sva se imeli super, preselili sva se v svoje stanovanje, imela sem redno službo. V bistvu sem ves svoj prosti čas posvečala izključno njej in bila hkrati v družbi ostalih mamic in prijateljic..
Dokler nisem resnično razčistila s preklostjo oz. bivšim, me drugi moški sploh niso zanimali. V bistvu ga sploh nisem iskala.
In tu se začne pravljica.... Nekega nedeljskega večera sva začela klepetati v eni od spletnih klepetalnic, čez nekaj dni sva se prvič videla in skupaj preživela 8 ur dolg zmenek. Moja hči ga je super sprejela. Kmalu smo se preselili v skupno stanovanje in pridružil se nam je novi član, ki ga vsi neizmerno obožujemo.
Tako da, ko boš najmanj pričakovala te bo zadelo user posted image .
Meni se je sicer življenje v tistem letu totalno postavilo na glavo, toliko sprememb sem doživela, ampak danes ne bi spremenila ničesar.

Torej, vso srečo!

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Bivše samske mamice"
2.11.2006 15:34:28   
Anonimen
No punce, kakšen link bi bil dobrodošel, za ti klepetalnice, ki jih omenjate.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Bivše samske mamice"
2.11.2006 15:58:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No punce, kakšen link bi bil dobrodošel, za ti klepetalnice, ki jih omenjate.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Bivše samske mamice"
2.11.2006 17:32:51   
dory
Na zacetku je tezko ampak ne zato,ker ostanes sam ampak je pomoje bolj fixno v glavi,ker so nam tako vcepili drugi,da morata biti oba starsa,ce ne gre...ampak roko na srce...pri danasnjem tempu vidim marsikatero mamico po cele dneve samo z otroki, ker imajo moski tako zahtevne sluzbe...

Jst sem ostala sama ze med nosecnostjo...razlogov ne bom vec omenjala,ker nima smisla in je kar prav,da je tako.. zivljenje je itak steklo naprej in to tako,kot sem si naredila sama...k sreci imam podporo doma, tako,da sem ravno tako lahko dostudirala in nasla sanjsko sluzbo...

Gre, le organizirat se je treba drugace...sama sem se odlocila, da bom verjetno kar ostala sama...razen,ce me res nekoc nekje nekdo ne preprica v nasprotno...ker uzivam tako kot je...imam krasno sluzbo, se boljso placo, krasnega soncka,ki ga obozujem nad vse, in tudi cas zase in za to,da si privoscim..zivljenje je eno in zato ga je treba izkoristit...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Bivše samske mamice"
2.11.2006 20:34:08   
Gina
Mojo zgodbo tudi najbrž poznaš. Na hitro: Moj si je našel žensko. Slučajno sem to ugotovila, čeprav bi po vseh znakih lahko že mnogo prej - pa sem živela prej v zanikanju. Potem sva se še leto prepričevala, vsak samega sebe namreč, da bo vse ok, pa ni bilo, takrat sem spet ugotovila, da je še kar z njo. V meni je vse umrlo. Potem sem rabila eno leto, da sem organizirala vse in se z otrokoma odselila. Tisto leto sem se v resnici že veselila selitve, čeprav mi je bilo hudo. Tolk sem bila polna volje do življenja, ko sem šla na svoje, kot nikoli prej. Po doooolgem času ni noben tulil name, hotel neprestano, da jaz nisem jaz, končno sem zaživela. Bila sem neskončno srečna. In imela sem čas zase. Vsak drugi vikend sem imela 2 dni čisto samo zase. Takega luksuza že kar nekaj dolgih let pred tem nisem imela. In sem ga izkoristila. Hodila sem z otrokoma na izlete, k prijateljem, ko sem bila sama sem hodila ven s frendicami na kavo, v kino, plesat...skratka, ves čas se je dogajalo. In niti slučajno nisem bila nič več utrujena. Nihče mi ni utrujal cele dneve, kot utrujata dva, ki nista za skupaj, en drugemu. Seveda bi bilo čudno, če se vame takrat ne bi kdo zaljubil. Toliko pozitivne energije je bilo v meni, da ni za povedat. No, tako sem spoznala na enem plesu mojega, ki pravi, da je prvič, ko me je videl, vedel da bova skupaj do konca življenja.user posted image  Ful si je želel otroka in seveda ga imava. Če bo vse po sreči, bomo menda kmalu v hišici z veliko zemljice. No, to pa bo pravljica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Bivše samske mamice"
2.11.2006 23:39:35   
Anonimen
Zase pravzaprav težko rečem, da sem sploh kdaj bila uradno samska mama, ampak... Poročena sem bila 7 let in imam z bivšim možem sina. Samska mama sem bila praktično tistih 7 let v zakonu. Bivšega ni bilo skoraj nikoli doma. Stalno je nekaj delal (domov pa ni nosil nobenega denarja), vedno so bili prijatelji na prvem mestu, na veliko me je varal (in na koncu tega tudi skrival ni več). Ko je pa le bil doma, sva pa vpila eden na drugega, se pretepala in posledično še vse ostalo, kar spada zraven. Po petih letih mi je zraslo do vrha glave in sem ga prevarala s svojim prvim fantom. Pa tega nisem obešala na veliki zvon - zadržala sem zase in še danes ne ve. Saj sem to naredila zase, ne zanj. In od takrat naprej je bil bivši mož zame mrtev. Zakon je obstajal samo še na papirju. Živela sva sicer pod isto streho, ampak srečala sva se pa samo toliko, da sva si predala otroka, ko je eden od naju prišel iz službe, drugi pa odšel v službo.
Leta 2003 sem zamenjala službo in prišla v eno, kjer sem naletela na krasnega sodelavca. Samskega. Skoraj celo leto sva se od daleč gledala (in skupaj delala), saj me je imel on za prepovedano (še vedno poročena), meni pa se ni dalo ****i še z enim dedcem, saj sem imela eno budalo že doma. Bila sem pravzaprav v obdobju, ko so se mi vsi moški zdeli kreteni in ko sem živela zase, za sina in za šiht. In v načrtovanju selitve in ločitve. No, potem pa je doma počil film, ko sem izvedela, da je bivši mladoletni sosedi naredil otroka. Nič kaj preveč nisem razmišljala, ampak sem spakirala najnujnejše, kupila Salomonca in z otrokom vred mrknila v najem. ****rije so bile na višku, tudi grožnje s pištolami in še marsikaj, ampak se mu nisem pustila. Tako besna sem bila nanj, da bi ga bila sposobna fentati, če bi imela priliko. In ker smo bili v službi zelo domači, so seveda vsi vse vedeli. Tudi sodelavec. Težko bi rekla, kateri od naju je naredil prvi korak, ampak ker je bila simpatija obojestranska, ni bilo problema. Kmalu smo se vsi skupaj preselili v to stanovanje, kjer smo še sedaj, po skoraj treh letih. Najemniško, sicer, ampak imamo mir (poleg prazne denarnice). Pomagal mi je čez ločitev, ki je bila daleč stran od enostavne. Malo smo se tepli (zdajšnji in bivši - kaj češ, če mu pa nekatere stvari niso šle v glavo, mu jih je bilo treba pa zabiti tja), malo smo se vlekli po sodiščih (in se še malo), večinoma pa smo uživali. Naredili smo še enega fantiča, ki bo vsak čas star eno leto, v načrtu pa je še punčka (upam).
Kaj pa jaz vem, kaj naj rečem... samska mamica... ne, po definiciji nisem bila... v realnosti pa... cca. 6 let v zakonu... in če ne drugega, me je to izučilo toliko, da vem, da bi se sedaj raje odločila za to, da bom do smrti samska mama, kakor pa da bi bila samo 5 minut s katerimkoli idiotom... never again!

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Bivše samske mamice"
3.11.2006 7:42:28   
Anonimen
Dejte no, linkov še vedno ni? Sicer nisem tip ženske, ki bi to počela, sem pa tudi ena tistih, ki je ostala sama z dvema krasnima fantkoma.

Sicer mi je danes zjutraj en že polepšal jutro, čeprav je bil mlajši, pa vseeno, itak vem, da ne izgledam kot mamica z že dvema otročkomauser posted image ... malo se hecam.

Ampak drugače pa resno: saj kje naj bi pa koga spoznala, zjutraj šibam v službo na isti bus, grem v službo, med pauzico, kaj pa vem, ni časa za krakoli, po delavniku šibam v vrtec in jasli in tu se vse več ali manj konča. Sicer je tudi zame še vseeno prezgodaj, še vedno prebolevam njunega atija, še vedno je vse zelo boleče in težko mi je, vsakič bi ga najraje objela, kljub vsemu, kar se je letos zgodilo in se močno privila k njemu. Do takrat pa, ko bom sposobna reči, da sem že zjutraj "židane" volje, bo pa verjetno preteklo še nekaj časa.

Za link pa punce sem mislila resnouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Bivše samske mamice"
3.11.2006 10:22:13   
Gina
Dve moji frendici sta spoznali svoje partnerje preko Kupida. To je en tak forum, samo ne vem, če sem pravilno napisala, ker mogoče se piše cupid , nisem nikoli gor surfala. Obe sta čisto srečni s svojima že kar nekaj let, ena je poročena in imata otroka, druga dela hišo z njim, otrok imata pa skupaj dovolj, 4, se nista odločila še za skupnega.Ko sem vprašala enega od teh dveh mož, kako to, da se je odločil za to varianto, spoznavanje preko interneta, mi je rekel, da je valjda logično, da nekako moraš človeka spoznat in da je ta moderna varianta čisto prikladna za današnji čas, saj nimamo več toliko časa, kot nekoč, pa tudi večina zabav je za zelo mlade; za tiste okol 35, 40 pa ni toliko ponudbe.

Jaz ti vseeno predlagam, da greš kdaj s kako frendico ven čez vikend, ko je otrok pri očetu. V galerijo, gledališče, kino, plesat, na kakšno otvoritev česa, morda na drink, poslušat kako glasbeno skupino, se vpišeš na kakšne plese, učenje jezikov, kakega instrumenta, v planinsko društvo, pevski zbor, fitnes, likovno ustvarjanje...kaj pa vem, kaj te veseli....Meni je kljub vsemu ta varianta bolj pri srcu. Pa na takih množičnih dejavnostih človek ravno tako ljudi spozna, pozabi na svoje težave in vsaj tisti hip fejst uživa, če drugega ne.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Bivše samske mamice"
3.11.2006 10:31:30   
Nixxon
Če si s svojimi mislimi čisto na tleh se najprej od tam poberi, da ne boš tam dol našla enga, ki bo podoben tvojemu bivšemu.

Drgač je pa ena od stvari SiOL-ov Kupid. Poznam ljudi ki so tam našli svojega partnerja (dobro, skupaj sta samo kak mesec, pa vseeno).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Bivše samske mamice"
3.11.2006 11:07:28   
Anonimen
www.kazalo.net - tu sem jaz spoznala svojega moža
www.poljub.com

uporabite brsklajlnik

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Bivše samske mamice"
3.11.2006 11:09:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
uporabite brsklajlnik


Kaj pa je to? user posted image    user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Bivše samske mamice"
3.11.2006 11:12:42   
mojamura
najprej si download-aj program Mirc....pol pa s pomočjo mirca idi na kanal #over25 (je pa še veliko drugih kanalov....ampak ne verjemi vsakemu ki ti kaj napiše, ker največ izjav jepodobnih temu: oj....mala a's kej potrebnauser posted image )


tam sva se jaz pa moj dragi našla....pravzaprav je on mene našel....ALELUJA!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Bivše samske mamice"
3.11.2006 11:16:45   
mojamura
aja....pa mi2 z mojim dragim tudi imava malega sončka ki bo14. ta mesec dopolnil eno letouser posted image user posted image user posted image ...tako da smo zdaj štirje in nam je krasno

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Bivše samske mamice"
3.11.2006 13:21:20   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

najprej si download-aj program Mirc....pol pa s pomočjo mirca idi na kanal #over25 (je pa še veliko drugih kanalov....ampak ne verjemi vsakemu ki ti kaj napiše, ker največ izjav jepodobnih temu: oj....mala a's kej potrebnauser posted image )
tam sva se jaz pa moj dragi našla....pravzaprav je on mene našel....ALELUJA!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Mojamura... sedaj si mi pa zbudila spomine, na #over25, sicer na tisti #over25, kakrsen je bil eno 4,5 let nazaj.... Zdaj pa na zalost velika vecina "ustanoviteljev" in legend kanala tam vec ne najdes. Vcasih je to bila pa prav posrecena skupnost.  BTW, pozabila si napisat serverje preko katerih se pride na ircnet. Upam, da se dela irc.arnes.si. 

Svojega mozeka sem tudi spoznala na ircu, vendar na enem popolnoma drugem kanalu. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Bivše samske mamice"
3.11.2006 21:26:53   
Erdbeere
uf punce chat kanalov dosti oz. kolikor jih želi

naj jih malo naštejem

http://www.spletnascena.net
http://www.kupid.com
http://www.ona-on.com

no evo zdaj pa veselo desce iskat! Pa veliko sreče!


(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Bivše samske mamice"
5.11.2006 22:48:00   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

najprej si download-aj program Mirc....pol pa s pomočjo mirca idi na kanal #over25 (je pa še veliko drugih kanalov....ampak ne verjemi vsakemu ki ti kaj napiše, ker največ izjav jepodobnih temu: oj....mala a's kej potrebnauser posted image )
tam sva se jaz pa moj dragi našla....pravzaprav je on mene našel....ALELUJA!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Mojamura... sedaj si mi pa zbudila spomine, na #over25, sicer na tisti #over25, kakrsen je bil eno 4,5 let nazaj.... Zdaj pa na zalost velika vecina "ustanoviteljev" in legend kanala tam vec ne najdes. Vcasih je to bila pa prav posrecena skupnost.  BTW, pozabila si napisat serverje preko katerih se pride na ircnet. Upam, da se dela irc.arnes.si. 

Svojega mozeka sem tudi spoznala na ircu, vendar na enem popolnoma drugem kanalu. user posted image


u ja jaz ne iercam več ene 2 leti....mislim da da arnesov server še dela.....irc.mb-un.si....pa še kakšen bi se najdel

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?